Jump to content

bord bmw E46


andrey8606

Recommended Posts

Salut! Am si eu o intrebare! Cum pot sa resetez kilometrajul de pe care mi se afisaza consumul?

291931[/snapback]

 

 

Tinand apasat cca 2 secunde butonul de BC. (Cred ca am inteles bine intrebarea....)

Link to comment
Share on other sites

Ok! Mersi mult! Am sa incerc!

291937[/snapback]

 

Cu placere.

 

Ce bine ar fi daca am primi toti raspunsul (corect) asa de repede cum l-ai primit tu... Azi ai intrat pe forum, azi ai intrebat si la cateva minute ai si aflat :blink: Si nu de la un coleg, ci de la doi :)

Edited by CC23298
Link to comment
Share on other sites

Si ar mai fi ceva! Am citit ca daca tin apasat pe butonul pentru deschiderea portbagajului din telecomanda se activeaza ceva. Stie cineva ce?  :blink:

291938[/snapback]

 

M-am uitat acum in Manual si nu mentioneaza nimic despre acel buton, doar de celelalte doua; poate stie altcineva ....

Link to comment
Share on other sites

Si ar mai fi ceva! Am citit ca daca tin apasat pe butonul pentru deschiderea portbagajului din telecomanda se activeaza ceva. Stie cineva ce?  :blink:

291938[/snapback]

Bine ai venit in club.

Poate te gindesti la faptul ca daca ai geamul deschis la masina si inchizi usile cu telecomanda daca tii apasat butonul din mijloc cu sigla BMW se inchid si geamurile.Dar miine am sa incerc si eu ce mai pot sa stie butoanele de pe cheie.

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit in club.

Poate te gindesti la faptul ca daca ai geamul deschis la masina si inchizi usile cu telecomanda daca tii apasat butonul din mijloc cu sigla BMW se inchid si geamurile.Dar miine am sa incerc si eu ce mai pot sa stie butoanele de pe cheie.

292349[/snapback]

 

De geamuri stiam ca se inchid din telecomanda, dar de butonul ptr portbagaj am citit undeva ca se activeaza un fel de "Panic Alarm".

Link to comment
Share on other sites

Mai am si eu o dilema. Stie careva pentru ce este rotita din stanga volanului, de langa cea care regleaza farurile? Este o rotita care are inscriptionat deasupra un fel de ceas. Si ar mai fi ceva. Butonul ASC, care reprezinta controlul stabilitatii in curba, ar trebui activat pe drumuri cu serpentine?
Link to comment
Share on other sites

Mai am si eu o dilema. Stie careva pentru ce este rotita din stanga volanului, de langa cea care regleaza farurile? Este o rotita care are inscriptionat deasupra un fel de ceas. Si ar mai fi ceva. Butonul ASC, care reprezinta controlul stabilitatii in curba, ar trebui activat pe drumuri cu serpentine?

293070[/snapback]

 

Cred ca vorbesti de reglajul intensitatii luminoase a bordului. Invarte seara de el, acum nu ai sa distingi mare lucru.

 

Cu ASC este bine sa mergi in permanenta cuplat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.