Jump to content

ulei


andrey8606

Recommended Posts

Salut! Am facut schimbul de ulei in Germania si mi-a pus Valvoline(dar nu mai stiu de care). Acum uleiul e la jumate si as vrea sa mai completez. Daca nu voi gasi Valvoline, pentru ca nici nu mai stiu cum se numeste, o sa fac schimbul de ulei. Ce ulei imi recomandati?
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am facut schimbul de ulei in Germania si mi-a pus Valvoline(dar nu mai stiu de care). Acum uleiul e la jumate si as vrea sa mai completez. Daca nu voi gasi Valvoline, pentru ca nici nu mai stiu cum se numeste, o sa fac schimbul de ulei. Ce ulei imi recomandati?

293414[/snapback]

Incearca aici http://www.valvoline.com.ro/default.asp?opt=prd&idp=1 in cadrul acestei marci dupa parerea mea poti sa le amesteci ,de ex. 0w-30w cu 5w-40w si la complectare nu-ti trebuie mult.Citi km ai facut de la schimb?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.