Jump to content

318i


Leonard

Recommended Posts

ieri de la valcea la pitesti pe dealul negru vad un vectra nou in spate care se cam baga ; procedez in felul urmator : curbe taiate ca la carte si 5-6 mii de ture in panta , il cam pierd pe om dupa fiecare serie de 2-3 curbe , se apropie putin in panta dreapta. Asta se intampla pe toate pantele insa cum iesim din munti spre Draganu la prim linie dreapta se tot apropie , accelerez cat pot dar ma face cand am 150-160 si atunci am surpriza sa vad ca e v6 gts.

 

Intrebare : chiar nu putea sa ma faca in panta sau nu prea stia cum sa conduca mai sportiv. este exclus sa nu fi vrut sa ma faca pt ca era vizibil ca se straduieste si cum a ajuns la linia dreapta i-a dat omor. intre noi fie vorba nu sunt nici eu fitipaldi la soferie dar totusi m-am obisnuit cu cat pot scoate din masinuta mea. oricum am fost mandru ca l-am tinut in spate toate dealurile , pana la urma in linie dreapta te poate face orice mos cu 50 cai mai multi ca tine sau 2 cilindri in plus.

Link to comment
Share on other sites

Ce topic :blink:

Probabil ca nu a vrut sa-si omoare masina in vreun sant, sa riste aiurea...

 

Daca vrei sa fii mandru de tine, dute la karting, dute in afara pe circuit, nu cred ca ai demonstrat ceva sau ai de ce sa fii mandru ca nu te-a depasit in curbe unu cu o Vectra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.