Jump to content

Vand BMW 520D Touring Fab.2002


costinlogin

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
up 11800 ;) rog un moderator sa stearga pretul din titlul topicului tinand cont de faptul ca tot il modific

 

si uite ca ai ajuns sub pretul de care iti spunea grozadan si cum ai spus ca nu te grabesti, imediat se face un an de cind incerci s-o vinzi. timpu te face sa schimbi pretul.. eu in 2 saptamini am redus 1000 :lol: probabil daca mergeai de prima data cu pretul la care ai ajuns acum, poate era deja vinduta.. atunci erau alte taxe, alte mofturi. sa nu imi intelegi postul gresti, nu vorbesc cu rautate. amindoi avem patima vinzarii acum si stiu prin ce treci, poate ca nu treci prin ce trec eu, dar nici departe nu esti. eu macar ma grabesc, ca am nevoie de bani.

 

cu ocazia asta, ma duc sa mai dau un up si la anuntul meu si binenteles, up si la tine :lol:

 

spor la vinzare! :)

Link to comment
Share on other sites

;) Merci de up ...sunt convins ca in timp pretul o sa scada ...dar nu vreau s-o dau pe nimic ...spre deosebire de tine eu nu am nevoie de bani ..nu de asta o vand. Vreau doar un motor 6 cilindri in linie :) Intre timp ma folosesc de masina ...mai strang bani ..mai scade pretul si la ce vreau eu sa cumpar si tot asa. Sper sa nu patesc vre-o belea cu ea atata tot. Si da e un an de cand am postat-o aici pe forum. La targuri n-am fost deloc iar pe autovit am postat abia acum o saptamana parca. Deci nu e prea cunoscuta :lol: Edited by costinlogin
Link to comment
Share on other sites

Astept sa dau e34-ul si vb...daca nu s-o vinde pana atunci...succes, poate ai mai multa inspiratie decat mine....

 

Succes la toata lumea cu vanzarile ..pe bune...si sper sa aiba toata lumea parte de bafta sa cumpere masini bune cum am avut si eu. Aici nu prea e vorba de inspiratie ...tine mai mult de piata auto si de educatia cumparatorului. Nu vezi ca pe mai toate topicurile lumea se plange ca e intrebata de consum si anul de fabricatie ..nici macar nu se uita cum e intretinuta sau daca le spui consumul real nu te crede unu ..cica minti. Romanul vrea masina mare cu consum de Tico. Eu cand ma gandesc ca Dacia 1310 imi lua 8-9% in oras si n-aveam nici macar 20% din confortul si spatiul care-l am acum nici nu mai stiu ce sa zic. Asta e ...masina are ea cumparatorul ei pe undeva :) Bine ca nu ma preseaza ceva s-o dau ...asa pot sa stau linistit si-o conduc cu placere pana o s-o vand :)

Link to comment
Share on other sites

pe undeva pe acolo, tot trebe sa fie cumparatorul la masina ta. eu de exemplu 4 sau 5 luni am cautat touring, seria 3, 318i si NEGRU :)

erau e46 poate si cu 2000 mai ieftine, nu am stat sa ma uit, il cautam de prea mult timp si l-am luat. am fost multumit si inca sint.. sper sa fac rost de banii care am nevoie si sa nu mai fiu nevoit s-o dau. spre norocu tau, eu nu am atitea optiuni cum ai tu, mai exact nu prea am deloc :) dar pt asta tot am boala pe ea..

 

se v-a gasi cineva, stai linistit. te avantajeaza mult faptul ca nu te grabesti s-o dai, asa il vei gasi pe cel care o merita :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.