Jump to content

Vand BMW 520D Touring Fab.2002


costinlogin

Recommended Posts

Ba eu iti tin pumnii...ca nu cred ca mai dau masina...i-am spalat motorul si am fost placut impresionat de schimbarile sonore si dinamice ale masinii...si eu dadeam vina pe diferential...ca a ramas diferentialul de la cutia de viteze automatica....

Deci, muuulta bafta....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) Putem sa ne tinem amandoi pumnii ca tot degeaba ...la cate masini se vand acum ..si mai ales la ce masina am eu de vanzare .....si la cat de multe targuri de masini ma duc eu saptamanal (a se citi NICIUNUL ) :) e clar ce repede am sa vand masina. Plus creditele se dau mai greu deci ...romanu o a cumpere mai putine masini de peste 10 mii de euro.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cred ca sa o faci sedan... :) Si poate sa ii schimbi si jantele alea... :)

 

Mda ...acu scriu un mail la "Chop shop" ;) o sa fie cel mai tare sedan ...desi am vazut si sedan-uri pe aici care stau de muuuulta vreme la vanzare. Jantele le-am schimbat ..le-am pus pe alea de aluminiu cu capace (cauciucuri de iarna) :)

 

Deci doritori inainte de a o face sedan ? :)

Link to comment
Share on other sites

Asta mi-a zis si mie unul ieri, de vina e ca e touring. Culmea e ca a lui, din 2004 si cam cheala, dar cu ceva km mai putini si inmatriculata, o evalua la vreo 16 mii de euro, cica asa s-a inteles cu unul sa o dea la schimb cu un 525d din 2004. Nu inteleg, preferi sedan fara optiuni si dai si mai mult.... Avem o tara plina de curiozitati.
Link to comment
Share on other sites

sus ...hmmm ma intreb care din urmatoarele ar avantaja-o : sa-i dau km inapoi pana la 130 de mii sau s-o transform in sedan ?:)

Incearca un sedan gen X6...adica cu portbagajul nici sedan, nici touring :) ...cam cum era Dacia Liberta :) pt cine a prins-o :)

Bafta la vanzare, totusi....

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Urâtã maºinã mai e Dacia Liberta.

 

Daca ar fi avut motor de BMW si tractiune spate la momentul cand s-a lansat cred c-ai fi vazut o gramada acum pe strazi :) (glumesc)

 

Eu mai dau cate un UP pe aici din cand in cand dar banuiesc ca pana prin februarie martie au cam inghetat vanzarile ...cel putin prin targurile de masini.

 

Multumesc de urari :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.