Jump to content

my 325 :)


Calin325

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu, zic ca mie nu-mi place eleronul si ce am mai enumerat. gusturile nu se discuta, nici ale mele nici ale tale  :blink:

nu stiam ca dibax are 330Ci, dar intrebarea ramine valabila.

33193[/snapback]

 

 

CA TOT TE IEI DE ANUMITE ASPECTE :)

 

pedalieru ala pe fosta ta pisica ce era? adica cum se numeste :)

Link to comment
Share on other sites

CA TOT TE IEI DE ANUMITE ASPECTE :blink:

 

pedalieru ala pe fosta ta pisica ce era? adica cum se numeste :)

33208[/snapback]

 

ha ? eu n-am avut pisica niciodata. si oricum n-as pune in viata mea nimic pe pedale, nici macar table de aluminiu sau leduri rosii... cum e moda.

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
ha ? eu n-am avut pisica niciodata. si oricum n-as pune in viata mea nimic pe pedale, nici macar table de aluminiu sau leduri rosii... cum e moda.

33213[/snapback]

 

Ce-ai ma cu pedalele de aluminiu! Chiar arata bine unele! Nu-mi plac alea de carbon! :blink:

post-111-1121441638_thumb.jpg

post-111-1121441643_thumb.jpg

post-111-1121441649_thumb.jpg

post-111-1121441654_thumb.jpg

post-111-1121441659_thumb.jpg

post-111-1121441664_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pentru voi ce inseamna tuning? :) ca nu va inteleg..... :blink:

 

daca bmw meu e kitch atunci io ii dau foc...si pun pozele pe forum :)

 

 

Initial nu am vrut sa-i pun eleron dar l-am primit cadou de la cineva drag mie......iar acum imi place foarte mult cum arata.....

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
pentru voi ce inseamna tuning? :w00t:  ca nu va inteleg..... :)

 

daca bmw meu e kitch atunci io ii dau foc...si pun pozele pe forum :)

Initial nu am vrut sa-i pun eleron dar l-am primit cadou de la cineva drag mie......iar acum imi place foarte mult cum arata.....

33232[/snapback]

 

Hai ma, nu te lua dupa ei, ca sunt rai si INVIDIOSI! :) :) :) :)

Masina arata foarte bine! :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sincer as aprecia mai mult un tuning discret.Asta e prea izbitor.Nu imi place eleronul si stopurile.Daca ai pune stopuri cu leduri si un eleron de M3 ar fi de vis.Culoarea e perfecta.

 

Cand am combinat 307-le,avea un tuning penal pe el.Pedale jenante,husa pe volan,abtibilde peste tot,ceva plastic imitatie de carbon pe faruri,neoane pe dedesubt si geamuri cu folie de nu vezi nici ziua prin ele.Batea o bieleta pe fata de te scotea din masina,dar omu avea tuning,era ciumeg.

Link to comment
Share on other sites

Asta inseamna sa-ti personalizezi masina...adica faci in asa fel incat sa iti satisfaci gusturile.

Ce am observat..nu numai aici pe forum poate chiar si in viata de zi cu zi...spiritul critic la roman e foarte dezvoltat

Edited by bmb192002
Link to comment
Share on other sites

Mie imi place masina asa cum e (imi plac la nebunie barile...Seidl originale sau imitatii de prin .ro?).Apropo, zi-mi si mie ce jante ai(modelul) si arcurile cu cat ti-au micsorat garda la sol? Edited by EL_LOCO
Link to comment
Share on other sites

bara spate e seidl originala....aia de fatza am luat-o din Ungaria ..e kerscher cica...aia de spate originala e mai naspa ca aia din Ungaria...adika e foarte subtire.....pe cand aia de fatza e mai rezistenta....

 

 

gabi...cand o sati pui tu praguri pe masina ta atunci sa vi sa zici de pragurile mele :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.