Jump to content

318 CI e46


ss_cipri

Recommended Posts

Nu pot sa cred ce masini ajung pe mana unor asa "criminali" :blink:

Lasa frate masina in pace ca pe bune arunc cu pietre in tine daca te vad pe strada cu kittul ala.

E 318 nu masina de formula 3, daca vrei sa arate mai frumos schimbai jantele alea.

Edited by Vrabiuta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

n-are nimeni nimic cu numarul, doar glumite inocente....

in schimb kit-ul e odios. :blink: nu te supara pe mine, este doar parerea mea. :)

Si a mea.

Inca o data o spun: pachetul M este perfect pt un BMW. Cu altceva de cele mai multe ori strici aspectul

Link to comment
Share on other sites

Doamne maica domnului :blink: :)

Frate serios nu strica masina cu podoabele astea,ultimele poze sunt photoshop si e odios kit-ul.

 

 

Ma sparg de ras de cateva minute de replicile tale. Esti tare rau! :)

Edited by white320ci
Link to comment
Share on other sites

replica macar e doar o replica.

da kittu'? cu kittu' cum e? :) ca e jenibil. si mai ales pe un 318. da deh daca vrea omu sa aiba in ograda masina cu look de GTR :) .... ce sa-i faci?

sa ii iei masina? :blink: .... da si asta e o solutie....

pacat de masinile cu design reusit care sunt stricate de tot felul de tampenii... :)

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

replica macar e doar o replica.

da kittu'? cu kittu' cum e? :) ca e jenibil. si mai ales pe un 318. da deh daca vrea omu sa aiba in ograda masina cu look de GTR :) .... ce sa-i faci?

sa ii iei masina? :blink: .... da si asta e o solutie....

pacat de masinile cu design reusit care sunt stricate de tot felul de tampenii... :)

 

 

Sa nu ma intelegi ca am spus ca imi place kit-ul. Nu imi place deloc, doar ca imi place exprimarea lui lucian.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

nu am mai intrat de ceva vreme pe aici.

 

pe volan si schimbator am sigla M ... o sa fac poze :twoup:

 

Masina a primit bara fata Rieger e92 look + Angel eyes

am asteptat pt. bara 2 luni, sper ca proiectoarele vor veni mai repede (destul de neseriosi cei de la Rieger)

 

caut bara spate gen m, ca cea din poza.

La Rieger nu am gasit numai difuserul ala de carbon.

post-7840-1210109229_thumb.jpg

post-7840-1210109315_thumb.jpg

post-7840-1210109576_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

chiar ca nu e urata bara... dar nici senzationala nu e. oricum am eu impresia sau la pasajele rotilor nu se imbina bine bara cu caroseria? am impresa din poze ca bara e mai iesita cu 1 cm in afara in ambele parti
Link to comment
Share on other sites

Bara nu e urata dar si mie mi se pare ca nu se pupa bine cu aripile...stiu pe cineva cu kit Lumma care s-a chinuit mult si bine sa iasa la linie...oricum, daca tot ai pus bara aia, schimba jantele, macar ceva pe 17! :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=95

 

La E39 nu exista si praguri in pachetul M, credeam ca la E46 este la fel.

 

Mai ales ca nu prea am vazut E46 cu praguri de M, probabil sunt mai rare seriile 3 E46 cu pachet M din fabrica iar cei care si-au pus pachet M dupa achizitie nu au cumparat in general si pragurile de M.

Link to comment
Share on other sites

masina este frumoasa cum iti place tie! am observat ca pe aici ( pe forumul asta adica) numai kitul de M este frumos! cine are altceva, in afara de M pe masina, e TARAN! sunt multe firme care produc kituri pentru bmw, da......scuze, niste tarani toti! la femei este faza aia cu vestimentatia, decat sa nu asortezi bine hainele sau sa te comenteze lumea, mai bine te imbraci in negru, ca nu ai cum sa gresesti. asa e si cu kitul de M! il pui sa nu gresesti, dar nu ca e ceva deosebit!

 

 

arata bine masina cipri, dar cred ca o sa atingi bara de pe fata. pare cam joasa

Edited by coolblonda
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.