Jump to content

E46 - Coupe


Manolo_Blahnik

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MARFA... m-as bucura...

 

daca are cineva nevoie de piese din CARBON... sa ma contacteze... tot ce este p masina si multe alte acesorii!!!

 

TEL: +436506355780

 

@poope: sa ma suni daca esti in zona

 

 

clar man.....am fost anu trecut de 4 ori si nu stiam atunci de siteu asta si asa mai departe...si anu asta odata si iarasi nu stiam si asa......as fi vrut sa vad capodopera iti dai seama....orcum cand ajung te sunman.....viena rulzzzzz ( cea mai tare) :twoup:

 

am vazut acuma ca e din linz......tot acolo e austria..... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

MARFA... m-as bucura...

 

daca are cineva nevoie de piese din CARBON... sa ma contacteze... tot ce este p masina si multe alte acesorii!!!

 

TEL: +436506355780

 

@poope: sa ma suni daca esti in zona

 

 

clar man.....am fost anu trecut de 4 ori si nu stiam atunci de siteu asta si asa mai departe...si anu asta odata si iarasi nu stiam si asa......as fi vrut sa vad capodopera iti dai seama....orcum cand ajung te sunman.....viena rulzzzzz ( cea mai tare) :twoup:

 

am vazut acuma ca e din linz......tot acolo e austria..... :twoup:

 

 

e doar imatriculata in linz... dar in 2 sapt primesc numere d viena... si nu ma pot decide ...

 

as vrea sa pun: W - E46

Link to comment
Share on other sites

nu c vrei tu

 

 

trebuie sa fie cel putin 3 litere sau cifre

 

pina la 5 litere si 1 cifra

 

d exemplu: W - SMGM3 sau W - SZ1 sau W - E46

 

 

super tare..orcum sistemul din state mi se pare cel mai misto....poti pune cam ce vrei tu...acolo.....prea tare

Link to comment
Share on other sites

nu c vrei tu

 

 

trebuie sa fie cel putin 3 litere sau cifre

 

pina la 5 litere si 1 cifra

 

d exemplu: W - SMGM3 sau W - SZ1 sau W - E46

 

 

super tare..orcum sistemul din state mi se pare cel mai misto....poti pune cam ce vrei tu...acolo.....prea tare

 

 

in state poti face in general cam c vrei tu (in legatura cu masina)... nu exista TĂV, p politia o doare la basca pt k are prea multa alta treaba. PARADIS!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
W - E46

 

http://img385.imageshack.us/img385/2999/garda1df2.jpg

 

http://img369.imageshack.us/img369/5717/garda2sn1.jpg

 

nah klar....Sie ist sehr schĂśn und vonderba...alles gute bite schon :twoup: :twoup: :D stou de viena asta ultima fraza.... :D :D :)

Link to comment
Share on other sites

de unde le mai scoti??? :twoup:

 

 

ce nu am zis corect>???? ala cu alles gute il zic cersetorii romani in metrou din viena...erau peste tot...iar prima fraza .....nus...din buzunar...foarte tare si fata si masina.... :twoup: :D :D

Link to comment
Share on other sites

de unde le mai scoti??? :twoup:

 

 

ce nu am zis corect>???? ala cu alles gute il zic cersetorii romani in metrou din viena...erau peste tot...iar prima fraza .....nus...din buzunar...foarte tare si fata si masina.... :twoup: :D :D

 

 

es ist sehr schĂśn und wunderbar!!! ba ai zis bine!! bine k nu prea trebuie sa umblu cu metroul! ORIBIL!!! (Ms pt compliments)

 

pe 7 vin prin bucuresti... sint ceva intilniri??

Link to comment
Share on other sites

de unde le mai scoti??? :twoup:

 

 

ce nu am zis corect>???? ala cu alles gute il zic cersetorii romani in metrou din viena...erau peste tot...iar prima fraza .....nus...din buzunar...foarte tare si fata si masina.... :twoup: :D :D

 

 

es ist sehr schĂśn und wunderbar!!! ba ai zis bine!! bine k nu prea trebuie sa umblu cu metroul! ORIBIL!!! (Ms pt compliments)

 

pe 7 vin prin bucuresti... sint ceva intilniri??

 

 

ma io nu stiu...eu is din cluj...aici e slaba miscare.....in bucuresti e lume multa...sigur sunt./..bagi minunatie de masina prin bucuresti???????? PACAT....

Link to comment
Share on other sites

Intalnirile din Bucuresti sunt vinerea deci pe 8 august dc mai esti in Bucuresti te asteptam cu masinuta ta frumoasa! :twoup:

 

ooh.. super! dar sper sa nu fiu deja plecat la mamaia! k am planuri sa vin dar nu sint exacte! sa imi spuneti si mie unde!!! thx

cel mai probabil va fi la academia militara.nu cred ca se schimba locatia pana atunci.

Link to comment
Share on other sites

Intalnirile din Bucuresti sunt vinerea deci pe 8 august dc mai esti in Bucuresti te asteptam cu masinuta ta frumoasa! :twoup:

 

ooh.. super! dar sper sa nu fiu deja plecat la mamaia! k am planuri sa vin dar nu sint exacte! sa imi spuneti si mie unde!!! thx

cel mai probabil va fi la academia militara.nu cred ca se schimba locatia pana atunci.

 

deci sa inteleg k asta se intimpla in fiecare an!!! este intilnirea d la BMWCLUB?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.