Jump to content

din e46 fara face lift se poate face face lift?


ilusion

Recommended Posts

Salut baieti...bmw addicted i mean...ia spuneti mi si mie...eu am un e46 316i din 2001 fara face lift si m ar interesa daca se poate face face liftu la el si cat ar costa.

asta ar fi o intrebare...a doua ,in cazul in care nu se poate face...daca pot schimba aerisirile(narile) asa cum am vazut la mai multe cu mustatile din aluminiu sau nichel nu stiu ce este exact (ca la al meu este marginea nichelata si interiorul din plastic negru)

in rest ,ce pot sa zic...e visul meu,merge super mashina :blink:

astept parerile voastre,va multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti...bmw addicted i mean...ia spuneti mi si mie...eu am un e46 316i din 2001 fara face lift si m ar interesa daca se poate face face liftu la el si cat ar costa.

asta ar fi o intrebare...a doua ,in cazul in care nu se poate face...daca pot schimba aerisirile(narile) asa cum am vazut la mai multe cu mustatile din aluminiu sau nichel nu stiu ce este exact (ca la al meu este marginea nichelata si interiorul din plastic negru)

in rest ,ce pot sa zic...e visul meu,merge super mashina :blink:

astept parerile voastre,va  multumesc

37444[/snapback]

 

Se poate face, numai ca e destul de scump. Trebuie schimbat tot, aripi, faruri, grile, capota, bara. Iesi foarte scump si nu are sens.

Link to comment
Share on other sites

aham...am inteles...dar grilele le pot schimba doar?

37447[/snapback]

 

Eu zic ca merg.La E39 de exemplu merge, de la modelu cu facelift la ala fara.Vezi daca au pe stoc la Bavaria si cere o bucata de proba.Ca pret sunt in jur de 2 milioane bucata.

Link to comment
Share on other sites

spune mi te rog...wlf...cat crezi ca ar putea sa se ridice...toata nebunia?:blink:

37456[/snapback]

 

Sincer n-am idee, dar daca iei piese noi, cel putin 3 mii de euro, numai un far e vreo 600.

Asta cabrio se dezmembreaza pentru ca probabil nu se poate inmatricula din cauza ca are volan pe dreapta.Dar oricum nu e modelu cu facelift.

Link to comment
Share on other sites

Sincer n-am idee, dar daca iei piese noi, cel putin 3 mii de euro, numai un far e vreo 600.

Asta cabrio se dezmembreaza pentru ca probabil nu se poate inmatricula din cauza ca are volan pe dreapta.Dar oricum nu e modelu cu facelift.

37457[/snapback]

mda...nu se merita....dar ala eu zic ca e cu face lift...in orice caz....mai bine faci altceva cu banii aia...

plus ca eu cred ca iti tre aprobare de la rar,nu?

Link to comment
Share on other sites

mda...nu se merita....dar ala eu zic ca e cu face lift...in orice caz....mai bine faci altceva cu banii aia...

plus ca eu cred ca iti tre aprobare de la rar,nu?

37458[/snapback]

 

Ala nu e cu facelift.Nu conteaza ca e din 2004.La cabrio oricum e diferita fatza.Dar nu e la fel ca E46 cu facelift.

Nu iti trebuie nici o aprobare.

Link to comment
Share on other sites

crezi ca mai iese masina 318-le ala?? :blink:

37464[/snapback]

 

Cum ma sa nu iasa?Ce ti se pare asa tare lovit la 318 incat sa nu mai poata fii facut?Ce e esential este intreg, adica clopotu de la telescopul din stanga pe care e seria si care e important la RAR.

Din aia cu volan pe dreapta se iau toate piesele, nu se indreapta nimic si iese o masina de vreo 19 mii de euroi.

Link to comment
Share on other sites

Cum ma sa nu iasa?Ce ti se pare asa tare lovit la 318 incat sa nu mai poata fii facut?Ce e esential este intreg, adica clopotu de la telescopul din stanga pe care e seria si care e important la RAR.

Din aia cu volan pe dreapta se iau toate piesele, nu se indreapta nimic si iese o masina de vreo 19 mii de euroi.

37466[/snapback]

belea....super mashina....cam la atat te duce?

Link to comment
Share on other sites

sa stii ca zici bine...ma doare inima cand vad cum arata cabrio ala...si ai vazut...e impecabil inauntru....cat vrea pe el...ca nu scrie..?

37465[/snapback]

 

de asta ce mai zici? :blink:

 

Later edit: nu stiu de ce nu merge link direct la post.. da pe pagina 11 si vezi in josul paginii ca am postat eu niste poze .

Edited by florin83
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.