Jump to content

Bmw 330 ci e46


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uauuuu... :twoup: e total schimbata masina...arata super bine! Felicitari...este muuult mai "sexy" alba, decat portocalie!

 

Poate poti sa ne spui si unde ai vopsit-o si sa pui niste poze cu interiorul si compartimentul motor/portbagaj ! Se mai vede vreo urma de argintiu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Smoked ? :twoup: . Ce i-as bate eu pe astia care isi vopsesc stopurile. Voi realizati ca pe ploaie sau ceata, noaptea, ala din spate nu va vede in timp util ?

Cat despre ce a ajuns saraca masina, n-am decat cuvinte de lauda.

 

http://img135.imageshack.us/img135/5382/boratcannes2oe9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Asta e cel mai important, sa-ti placa tie. Desi nu sunt urate, la noi in tara sunt considerate "tiganisme" pentru ca trend-ul acum in lumea auto e sa ai masina alba, geamuri negre, stopuri negre....jante cat mai bling-bling....Noi care suntem pasionati de Bmw, apreciem soferii care isi iubesc masina, dar de-aia spuneam ca nu prea merg pentru ca dau in latura cealalta de care iti spuneam mai sus...
Link to comment
Share on other sites

MĂŁ, nu-ti doresc sa traiesti ce-am patit eu pe Dealul Negru, noapte, ploaie torentiala si un idiot d-asta cu stopuri "smoked" pe care nu le observai de la 5m a hotarat ca e cazul sa opreasca in panta.

 

Alea-s vopsite, nu smoked. Unele smoked de la mama lor te mai salveaza... daca observi, nimeni cu coloreaza portiunea de stopuri si pozitii (adica elemente critice), ci doar semnalizarile.

post-1921-1210681960_thumb.jpg

Edited by BoBo
Link to comment
Share on other sites

MĂŁ, nu-ti doresc sa traiesti ce-am patit eu pe Dealul Negru, noapte, ploaie torentiala si un idiot d-asta cu stopuri "smoked" pe care nu le observai de la 5m a hotarat ca e cazul sa opreasca in panta.

 

Alea-s vopsite, nu smoked. Unele smoked de la mama lor te mai salveaza... daca observi, nimeni cu coloreaza portiunea de stopuri si pozitii (adica elemente critice), ci doar semnalizarile.

mda,atunci o sa le tin pana sambata cand e prezentarea,si dupa aia o sa le dau jos

Link to comment
Share on other sites

f urate alea vopsite ....stiu ca vorbim la bec ..masina ta ..dar e f urat ...ce ti-a aratat bobo e f misto ..discret si da si o nota de tuning cum se pare ca vrei tu ..:twoup: emblemele carbon sunt inutile ..nu creeaza nici o senzatie ...grila merge ..

 

la pleoape vei renunta in timp ..si eu am patit asa :twoup: ...credeam ca sunt f cool cu ele ..:D

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

daca va intrebam inainte cum vi se par triplele din poza de mai jos sareatzi toti ca sunt frumoase,dar acu nu va mai plac,poate am vrut sa ies din tiparu stopurilor de m3 care sunt pe 3 sferturi din 3`arurile din craiova.sa numai zic de faza ca de fiecare data cand v`am intrebat,ce ziceti de alb perlat cu tenta de roz?toti ,nuuuuuuu ,nuuuuu aia..nuuuu cu tenta de roz ca nu da bine,cand v`am intrebat de jantele alea negre,toti nuuuuuuuuuu,nuuuu ca usnt urate,nu au nici o treaba cu masina,nu o sa dea bine,dupa ce am facut cum am crezut io de cuvintza atzi lasat toti botu jos.stii ca da bine...ca e frumoasa...io zic ca in realitate stopurile sunt mult mai frumoase.pozele parca sunt alb negru facute,sunt cu un tel facute,o sa ii fac zilele astea poze sa imi zicetzi dupa aia parerea

post-2710-1210687472_thumb.jpg

Edited by Smiley89
Link to comment
Share on other sites

dap,dar evenimentu s`a numit burnout show...stiu ca au fost cerculetze.nush,poate am exagerat putin,siasa nu mai erau bune nici jantele nici cauciucurile,ce sa fac cu ele,m`am disterat si eu putin

 

Si eu am facut cercuri cu niste pneuri foarte uzate pana am ajuns la sarma insa tu ai facut cercuri cam mult ca durata de timp.

 

In stilul asta o sa faci praf diferentialul si costa 700-800 euro sh. :twoup:

Incearca sa nu faci mai mult de 2-3 minute fara pauza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.