Jump to content

Bmw 330 ci e46


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Parerea mea e ca jantele nu se potrivesc..... :) :)

 

 

cred ca o sa vrei sa le vopsesi gri sau sa le cromezi...modelul este dragut insa jante negre cu masina alba.....nu stiu...poate doar daca ai plafon negru sa dea bine :blink:

pai oricum plafonu o sa fie negru,stopurile pe led iarashi sunt negre,+ folie fatza si spate,io zic ca are cu ce sa mearga negru

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca jantele nu se potrivesc..... :) :)

 

 

cred ca o sa vrei sa le vopsesi gri sau sa le cromezi...modelul este dragut insa jante negre cu masina alba.....nu stiu...poate doar daca ai plafon negru sa dea bine :blink:

Asta ziceam si eu....Plus ca modelul se potriveste mai bine pe Toyota supra sau Celica.. :)

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca jantele nu se potrivesc..... :) :)

 

 

cred ca o sa vrei sa le vopsesi gri sau sa le cromezi...modelul este dragut insa jante negre cu masina alba.....nu stiu...poate doar daca ai plafon negru sa dea bine :blink:

Asta ziceam si eu....Plus ca modelul se potriveste mai bine pe Toyota supra sau Celica.. :)

o idee

post-2710-1206467137_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca jantele nu se potrivesc..... :) :)

 

 

cred ca o sa vrei sa le vopsesi gri sau sa le cromezi...modelul este dragut insa jante negre cu masina alba.....nu stiu...poate doar daca ai plafon negru sa dea bine :)

Asta ziceam si eu....Plus ca modelul se potriveste mai bine pe Toyota supra sau Celica.. :)

o idee

Pai vezi? :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
h3h3h:) gata tuningu pt moment,jante noi.vopsea noua,eleroane,stopuri led si ce`o mai fii;)am sa va atachez si pozele sa va datzi cu parerea

 

 

super tare frate... cat ai dat pe jante si cauciucuri? dar pe vopsea???

 

Salutare,sunt din craiova,am un bmw 330 ci din 2002 si ash avea nevoie de cateva pareri ale voastre,am de ales intre a`mi face masina alba ,plafon negru si cu jante cromate pe 18,sau toata portocalie,plafon capota ( in V pana jos) cu negru si jante in 5 spitze negre cu interior portocaliu,pentru a va fii mai usor am sa atachez cateva poze si rog daca se pricepe cineva la virtual tuning sa le modifice pt a`mi face si eu o idee,multumesc,astept sfaturile voastre

 

 

cu jentile vechi ce ai facut? nu le dai?

Link to comment
Share on other sites

h3h3h:) gata tuningu pt moment,jante noi.vopsea noua,eleroane,stopuri led si ce`o mai fii;)am sa va atachez si pozele sa va datzi cu parerea

 

 

super tare frate... cat ai dat pe jante si cauciucuri? dar pe vopsea???

 

Salutare,sunt din craiova,am un bmw 330 ci din 2002 si ash avea nevoie de cateva pareri ale voastre,am de ales intre a`mi face masina alba ,plafon negru si cu jante cromate pe 18,sau toata portocalie,plafon capota ( in V pana jos) cu negru si jante in 5 spitze negre cu interior portocaliu,pentru a va fii mai usor am sa atachez cateva poze si rog daca se pricepe cineva la virtual tuning sa le modifice pt a`mi face si eu o idee,multumesc,astept sfaturile voastre

 

 

cu jentile vechi ce ai facut? nu le dai?

jantele 1300 fara cauciucuri,vopseaua intre 1200 si 1300,jantele vechi le tin sa pun pe ele cauciucuri de iarna

Link to comment
Share on other sites

arata bine dar ar fi mai discreta fara pleoape si cu etrierele vopsite argintiu ..Rosu e prea tipator ...ar merge si albe sau negre Rosu nu ...parerea mea :blink:..in rest ..nota 10

sau mau bine galbenu ala...spre auriu...ce zici?gen subaru asa...imi place culoarea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mda...era de asteptat...ajung la concluzia ca oamenii stiu decat sa faca rau ...invidia

Fara invidie iti spun, daca dai jos stickerele de pe masina si pleoapele, ai o masina super frumoasa!

 

Pacat ca ti-au zgariat-o, n-ai ce sa le ceri unor astfel de oameni.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Cum au zis si altii, frumoasa masina, pana si combinatia cu acoperisul negru dar da jos stickerul ala....pana la urma tot o sa ma vedeti la stirile de la ora 17 ca l-am omorat pe unul d-asta care zgarie masini.... :twoup: Edited by Nony
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.