Jump to content

LOl - Anunt pe autovit


the_rifle

Recommended Posts

http://www.autovit.ro/html/4/4/5/7/764457.php

 

 

Pret: 15,000 EURO

An fabricatie: 1997 C

arburant: Benzina

Rulaj: 45,000 km

Capacitate: 1,895 cmc

Putere: 143 CP

Locatie:BUCURESTI

Inmatriculata RO

Dotari:

EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 8 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;

MASINA DE GARAJ, ABSOLUT IMPECABILA, HARDTOP, JANTE BBS 255/30/18 , FULL OPTIONS . INTRETINUTA BAVARIA AUTOMOBILE

PRETUL AFISAT ESTE CEL DE VANZARE (INCLUSIV TVA DACA SE EMITE FACTURA)

Link to comment
Share on other sites

La anumite maÂşini nu se pune problema "de banii ĂŁÂştia cumpĂŁr altceva". E o maÂşinĂŁ bunĂŁ , probabil ĂŽn altĂŁ ĂžarĂŁ clientul potrivit apĂŁrea deja.

 

 

 

Mda... Poate ai si tu dreptate dar oricum.... anul o cam trage in jos. Poate un 8-9 mii nu shoca pe nimeni daca zici ca mashina arata beton. Oricum pretzul m-a cam dat pe spate. Nu e totusi atat de veche incat sa zici ca e masina de colectie, nici un motor bengos nu are... Asha ca ..... M-a lasat masca anuntzul asta. oricum nu e cel mai mare pretz pe care l-am vazut la o pisica. Unul in ziar cerea 22 de mii pe un mare jaf de E36.... Adica jaf in adevaratul sens al cuvantului. Cu tuning de 3 bani cam zgariata etc...

Link to comment
Share on other sites

Ne-ai cam inchis la faza asta.... Oricum mie imi pare mult chiar si pt un M din anii aia.... Trebuie sa fii prea maniac pe E36 sa dai aproape 20 de mii pe un M3 E36.... ( parerea mea :blink: )

Oricum daca te chinui mult se poate gasi probabil si o dacia 1100 cu pana in 10 mii de km dar cu toate astea parca n-as da 5000 de euro pe ea...

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Ce ai cu km ? Ăi-am dat exemple mai sus doh...

da... nu stiu ce sa zic, posibil sa fie reali, da E36 cu 8 airbaguri :blink: ? oricum nu asta era importatnt :) . Sunt mai multe anunturi in genul asta pe la noi; e la moda "8 airbaguri; masina de garaj / tinuta in garaj; etc" :)

Link to comment
Share on other sites

Ce ai cu km ? Ăi-am dat exemple mai sus doh...

da... nu stiu ce sa zic, posibil sa fie reali, da E36 cu 8 airbaguri :blink: ? oricum nu asta era importatnt :) . Sunt mai multe anunturi in genul asta pe la noi; e la moda "8 airbaguri; masina de garaj / tinuta in garaj; etc" :)

 

Este model pentru SUA. Uita-te la cadranele de bord (mile/km). Standardul de safety este diferit de cel european.

Link to comment
Share on other sites

Sincer,eu il inteleg pe proprietar,oricare dintre noi dc. ar fi avut-o(si intradevar sa fie intr-o stare impecabila,km.reali,nelovita,etc..) nu cred ca am fi vandut-o la pretul pietei,eu cred ca isi merita pretul si printre miile de "pisicute" facute din bucati,taiate,serii schimbate si intretinute din dezmembrari care stau sa cada,masina asta chiar e o "oaza de lumina" iar un adevarat pasionat de E36 nu ar ezita nici o clipa sa o cumpere. In Romania tot timpul junghiurile SH din targ fac pretul,ar trebui sa luam exemplul nemtilor,unde masinile foarte bune isi pastreaza cat de cat pretul chiar dc. sunt uzate moral,tot la ei am vazut acum ceva timp un "ursulet" in showroom pe la 25 de mii de E. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.