Jump to content

VAND BMW 330XI STEPTRONIC 2004


osanusa

Recommended Posts

Vand seria 4 E46 330Xi, 2004, 231 cp.

Euro 4, cutie steptronic, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite si heliomate, servodirectie, 8 airbaguri, climatronic, pilot automat, xenon, jante pachet M pe ''17, tapiserie din piele, inchidere centralizata, alarma, DSC 3, tractiune integrala X-drive, pachet M complet (interior & exterior), PDC, senzor ploaie, senzor lumina, spalator faruri, scaune sport electrice cu memorii si reglaj lombar, ski sac, perdea luneta, carte service, bancheta spate rabatabila, adusa de 3 saptamani in Germania.

 

Rulaj: 75 000 km

 

Pret: 24 000 euro

post-8762-1202897950_thumb.jpg

post-8762-1202897960_thumb.jpg

post-8762-1202897969_thumb.jpg

post-8762-1202897977_thumb.jpg

post-8762-1202897984_thumb.jpg

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pretul este negociabil

nu include taxa de inmatriculare

include numere tol pana la 1 iulie cand tava va fi 1570 euro

 

 

PS. Cautati pe germania sa vedeti preturile la un bmw 330xi automat m pachet si comentati dupa aceea. Nu o sa gasiti nici una sub 25000 Euro acolo.

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

I'auzi!! Pai tocmai si-a cumparat un var de-al meu acum 10 zile un 330xd, 2003, 125.000 km cu optiuni aproape ca si cea pe care o vinzi cu 16.000. Tu ceri cu 8.000 mai mult!! E aberant!

Imi cer scuze: cea a varului meu are mai multe optiuni: navi+trapa electrica pe langa ce ai tu...Asa ca putem sa comentam cat vrem. Daca am tacea toti ce s-ar mai alege de forumul asta :blink: ?

 

PS: iar se accepta personaje care apar pe forumul acesta doar pentru a-si vinde bunurile??

Edited by bogdan1980
Link to comment
Share on other sites

nu include taxa de inmatriculare

:blink: :)

 

include numere tol pana la 1 iulie cand tava va fi 1570 euro

 

Vezi ca aici vinzi cioara de pe gard. Bine ca nu zici ca ai numere de toll pana cand trece prin parlament motiunea RealitateaTV si se renunta la taxa...

 

 

PS. Cautati pe germania sa vedeti preturile la un bmw 330xi automat m pachet si comentati dupa aceea. Nu o sa gasiti nici una sub 25000 Euro acolo.

 

Pai vinde-o in Germania! Serios! Cu mia aia in plus iti scoti drumul... In Romania e cu 7-10 mii mai ieftina...E UN E46, OMULE! Mai aproape de mobile.de este autovit.ro.

 

Stiu, sunt vesti proaste, dar nu ai ce face :). Daca te bazai pe banii aia...

Link to comment
Share on other sites

Vand seria 4 E46 330Xi, 2004, 231 cp.

Euro 4, cutie steptronic, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite si heliomate, servodirectie, 8 airbaguri, climatronic, pilot automat, xenon, jante pachet M pe ''17, tapiserie din piele, inchidere centralizata, alarma, DSC 3, tractiune integrala X-drive, pachet M complet (interior & exterior), PDC, senzor ploaie, senzor lumina, spalator faruri, scaune sport electrice cu memorii si reglaj lombar, ski sac, perdea luneta, carte service, bancheta spate rabatabila, adusa de 3 saptamani in Germania.

 

pe e46 nu s-a pus x-drive :blink:

 

sau asa ii zici tu sistemul de 4x4 de la bmw ?

Link to comment
Share on other sites

Mai oameni buni la nemti masinile cu km putini au preturi mari, incercati sa intelegeti si lucrul asta. Toate care sunt cu putini km la bord au ditamai preturile, fiti mai atenti cand cautati pe mobile.de si veti constata singuri acest lucru. :)

 

 

foarte corect...

masina are km reali. Daca o iei din Romania nu se stie nimic despre masina.

 

Vand seria 4 E46 330Xi, 2004, 231 cp.

Euro 4, cutie steptronic, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite si heliomate, servodirectie, 8 airbaguri, climatronic, pilot automat, xenon, jante pachet M pe ''17, tapiserie din piele, inchidere centralizata, alarma, DSC 3, tractiune integrala X-drive, pachet M complet (interior & exterior), PDC, senzor ploaie, senzor lumina, spalator faruri, scaune sport electrice cu memorii si reglaj lombar, ski sac, perdea luneta, carte service, bancheta spate rabatabila, adusa de 3 saptamani in Germania.

 

pe e46 nu s-a pus x-drive :blink:

 

sau asa ii zici tu sistemul de 4x4 de la bmw ?

 

 

 

Repet X drive....mai intreaba si o sa vezi ca am dreptate

Link to comment
Share on other sites

Daca o iei din Romania nu se stie nimic despre masina.

 

Asta de unde ai mai scos-o?? Ne numim noi romani, dar sa nu mergem cu afirmatiile ca daca cumperi o masina din tara noastra nu se stie nimic despre ea. E penibila afirmatia.

 

 

 

am vrut sa spun ca daca cumperi o masina secon hand rulata in romania, vanzatorul nu iti garanteaza niciodata km daca sunt reali sau nu.

nici daca a fost sau nu lovita.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

vezi ca nu are x decat una....si nu e m-pachet si mai vezi la km...

 

ultimul pret de vanzare al masinii este 22500 Euro.

AM MENTIONAT CA PRETUL DE 24000 EURO ESTE NEGOCIABIL...

Link to comment
Share on other sites

 

pe e46 nu s-a pus x-drive :blink:

 

Repet X drive....mai intreaba si o sa vezi ca am dreptate

 

BMW xDrive is BMW's four-wheel drive system that powers the X3, X5 and 2006 and later xd and xi 3 Series and 5 Series models.

 

mai intreaba tu :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_xDrive

 

ce are e46 e un sistem f.varza, care n-are nici o legatura cu x-drive

Link to comment
Share on other sites

I'auzi!! Pai tocmai si-a cumparat un var de-al meu acum 10 zile un 330xd, 2003, 125.000 km cu optiuni aproape ca si cea pe care o vinzi cu 16.000. Tu ceri cu 8.000 mai mult!! E aberant!

Imi cer scuze: cea a varului meu are mai multe optiuni: navi+trapa electrica pe langa ce ai tu...Asa ca putem sa comentam cat vrem. Daca am tacea toti ce s-ar mai alege de forumul asta :) ?

 

PS: iar se accepta personaje care apar pe forumul acesta doar pentru a-si vinde bunurile??

 

 

bmw 330xd din 2003 are Euro 3 deci o sa inebuneasca cand o sa afle cat e taxa de inmatriculare

In plus 125000 de km sunt aproape dublu fata de 75000 si cutia automata creste pretul masinii cu cel putin 2000

 

 

pe e46 nu s-a pus x-drive :blink:

 

Repet X drive....mai intreaba si o sa vezi ca am dreptate

 

BMW xDrive is BMW's four-wheel drive system that powers the X3, X5 and 2006 and later xd and xi 3 Series and 5 Series models.

 

mai intreaba tu :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_xDrive

 

ce are e46 e un sistem f.varza, care n-are nici o legatura cu x-drive

 

 

ai dreptate mea culpa....am facut confuzie

Link to comment
Share on other sites

I'auzi!! Pai tocmai si-a cumparat un var de-al meu acum 10 zile un 330xd, 2003, 125.000 km cu optiuni aproape ca si cea pe care o vinzi cu 16.000. Tu ceri cu 8.000 mai mult!! E aberant!

Imi cer scuze: cea a varului meu are mai multe optiuni: navi+trapa electrica pe langa ce ai tu...Asa ca putem sa comentam cat vrem. Daca am tacea toti ce s-ar mai alege de forumul asta :) ?

 

PS: iar se accepta personaje care apar pe forumul acesta doar pentru a-si vinde bunurile??

 

 

bmw 330xd din 2003 are Euro 3 deci o sa inebuneasca cand o sa afle cat e taxa de inmatriculare

In plus 125000 de km sunt aproape dublu fata de 75000 si cutia automata creste pretul masinii cu cel putin 2000

 

De unde ai dedus ca nu e inmatriculata? :blink: La pretul specificat de mine a cumparat-o inmatriculata si normal ca are cutie automata...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.