Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut. Pentru un Seria 1 E87, motor 143cp vreau si eu preturi pentru filtru aer, polen, ulei, motorina, toate Mann, plus ulei BMW LL 5W-30 va rog (5 litri intra nu?). Si se pot trimite in provincie cu curierat? Sunt proaspat posesor. Seria de sasiu: Wbaud71050py78976

Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Pentru un Seria 1 E87, motor 143cp vreau si eu preturi pentru filtru aer-123 lei/mann , polen cu carbon 119 lei/mann , simplu 89 lei/mann, ulei-47 lei/mann , motorina-125 lei/mann , toate Mann, plus ulei BMW LL 5W-30 -35 lei/l/bmw oe va rog (5 litri intra nu?)-5.2 litri intra. Si se pot trimite in provincie cu curierat?-da.dar nu in sate. Sunt proaspat posesor. Seria de sasiu: Wbaud71050py78976

Va multumesc.

in text

 

E46 320D 1998

Placute frana fata

Placute frana spate

Senzori

Amortizori fata eventual si arcuri.

serie sasiu te rog

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

nu e piesa 2 din linkul ce ti l-am dat ? pret 185 lei/oe

M-am hotarat sa cumpar sticlele alea pt faruri la 190 lei buc si te mai rog sa-mi dai si un buton volum aparat radio(cel cu navigatie mica),butonul on-off si volum(stanga sus) Nuca si suportul le voi cmpara tot de la tine la urmatorul salariu. Multam mult de tot si spune cum i-ti transmit date le pt curier. 0752175766

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de bujii incandescente si un releu de bujii pt e60 525d din 2004, cu seria de sasiu: wbanc51020b119498, ce firme ai si ce pret....

Tot pt un e60 520i din 2004 as mai avea nevoie de un pret pt electromotor, nu am momentan serie de sasiu, vreu un pret informativ. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de bujii incandescente 54 lei/buc/beru sau 60 lei/buc/oe si un releu de bujii 300 lei beru pt e60 525d din 2004, cu seria de sasiu: wbanc51020b119498, ce firme ai si ce pret....

Tot pt un e60 520i din 2004 as mai avea nevoie de un pret pt electromotor, nu am momentan serie de sasiu, vreu un pret informativ. Multumesc

chiar imi trebuie seria sasiu,nu stiu ce sa zic

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

bmw 318 i E46 1999 ay20038

ma intereseaza preturi de la mai multi producatori (doar Meyle, Lemfoerder, Febi) pentru:

pivoti

bucse brat

telescoape (SACHS SAU MONROE)

bielete antiruliu

bielete de directie

capete de bara

 

toate pentru partea fata

 

sa-mi precizezi te rog daca pretul e per bucata sau set.

multumesc

Edited by ada
Link to comment
Share on other sites

bmw 318 i E46 1999 ay20038

ma intereseaza preturi de la mai multi producatori (doar Meyle, Lemfoerder, Febi) pentru:

pivoti 80 lei/buc/meyle +75 lei/buc/meyle

bucse brat 340 lei/set lemforder sau 240 febi sau 280 lei meyle

telescoape (SACHS 305 lei/buc SAU MONROE 275 lei/buc)

bielete antiruliu 100 lei/buc/lemforder sau 80 lei/buc/meyle sau 70 lei/febi/buc

bielete de directie cu tot cu capete de bara pe o parte : 240 lei/lemforder sau 210/febi

 

toate pentru partea fata

 

sa-mi precizezi te rog daca pretul e per bucata sau set.

multumesc

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.