Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

E46 320D 1998 KE07111

Placute frana fata 160 lei ate

Placute frana spate 105 lei ate sau fata+spate qwp 160

Senzori 40 lei ate+40 lei

Amortizori fata 305 lei/buc/sachs sau 220 lei/buc/alco (iti recomand sachs)eventual si arcuri 86 euro/bucata/original sau 150 lei/buc/kayaba,dar arcurile de producator exista sansa sa difere fata de cele oe (nr spire),dar potrivesc.

Preturi

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

vreau sa cumpar si eu 4 litri de ulei BMW longlife 5W-30, filtru de ulei, filtru de aer, filtru de benzina si filtru de polen. Masina e E46 316i, motor 1,9, an 2000. Daca se poate un pret pentru fiecare in parte prin mesaj privat. Multumesc
Link to comment
Share on other sites

Salut zimi te rog cat ma duc faruri cu lupa originale pentru bmw e90 320d 2007? vreau sa le inlocuiesc cu astea fara,poate sa dea eroare de bec ars?

serie sasiu te rog

 

salut dan.

 

crucea cardanica din imaginea alturata se gaseste separat sau trebuie cumparat tot axul volanului?

tot axul cam cat costa?

 

B121583 - seria

dupa cum vezi si tu singur in poza,evident ca nu vine separat

 

vreau sa cumpar si eu 4 litri de ulei BMW longlife 5W-30 35 lei/l, filtru de ulei 23 mann, filtru de aer 38 mann, filtru de benzina 85 lei mannsi filtru de polen mann carbon 98 lei. Masina e E46 316i, motor 1,9, an 2000. Daca se poate un pret pentru fiecare in parte prin mesaj privat. Multumesc

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Se poate sa imi dai preturi pt:

 

Bieleta directie stg. - 32106777503 :

Cap bara stg.- 32106774220 :

Bieleta directie dr. - 32106777504 :

Cap bara dr. - 32106774221 :

 

Auto din semnatura.

Sau poate ai ceva combinat bieleta cu cap de bara.

As dori preturi pe OE si Lemforder.

Sper sa fi luat codurile bine.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

si cat costa axul volanului? seria de sasiu este b121583

nu am

 

un pret pentru

65410445684 359 euro

51337184197 55 lei

51337184198 idem

mersi

preturi in text

 

Salut Dan,

Se poate sa imi dai preturi pt:

 

Bieleta directie stg. +Cap bara stg.=240 lei/lemforder sau 350 lei/oe

Bieleta directie dr. - 32106777504 : idem

Cap bara dr. - 32106774221 :

 

Auto din semnatura.

Sau poate ai ceva combinat bieleta cu cap de bara.

As dori preturi pe OE si Lemforder.

Sper sa fi luat codurile bine.

Multumesc.

preturi in text

 

WBAVC11010VG85453 . O intrebare cand le inlocuiesc , schimb doare farurile nu ? trebuie montat si altceva fire sau eu stiu altceva? nu ma int auto leveling etc

nu ma pricep la montaje dar am mai vabdut si nu a fost nevoie de altceva ; 320 euro/perechea,se achita avans 50%,dureaza o saptamana sa vina comanda

Link to comment
Share on other sites

WBAVC11010VG85453 . O intrebare cand le inlocuiesc , schimb doare farurile nu ? trebuie montat si altceva fire sau eu stiu altceva? nu ma int auto leveling etc

 

nu ma pricep la montaje dar am mai vabdut si nu a fost nevoie de altceva ; 320 euro/perechea,se achita avans 50%,dureaza o saptamana sa vina comanda

daca farurile vin cu ballasturi xenon integrate nu vei mai avea nevoie decat de anulatoare de erori...

 

daca vin simple, fara instalatia xenon (si cred ca asa vin), trebuie sa ii mai cumperi o instalatie xenon cu bec D2S (merge si aftermarket) si sa iti faci un codding la computerul de lumini...

 

in rest, totul e plug&play, nu trebuie sa improvizezi mai nimic... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

daca farurile vin cu ballasturi xenon integrate nu vei mai avea nevoie decat de anulatoare de erori...

 

daca vin simple, fara instalatia xenon (si cred ca asa vin), trebuie sa ii mai cumperi o instalatie xenon cu bec D2S (merge si aftermarket) si sa iti faci un codding la computerul de lumini...

 

in rest, totul e plug&play, nu trebuie sa improvizezi mai nimic... :rolleyes:

masina lui nu are xenon,eu i-am propus varianta de far cu lupa+angel eyes fara xenon

 

termostat aveti? 320d 2001 e 46 o771-331.227

cati cai are masina ?

 

Pompa rezervor de motorina 525D 2001 facelift ,doar pompa ,un pret !

370 lei siemens sau 250 lei jc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

bmw 116i/2004/E87/

serie

wbauf 11010jr92631

 

Ma poti ajuta cu preturi pt :

1 l lichid frana 47 lei/oe

set placute frana fata 230 lei ate sau 210 textar,

set placute frana spate 150 trw,225 ate,185 textar

senzor fata 45

senzor spate 45

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

masina lui nu are xenon,eu i-am propus varianta de far cu lupa+angel eyes fara xenon

o varianta foarte buna si accesibila, nu ii mai ramane decat sa faca ce i-am scris mai sus si gata, are masina cu xenon si lupa OE :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.