Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut, m-ar interesa preturile pt. urmatoarele : curea accesorii alternator ( doar pe original) si accesorii orig. si prod (nu stiu cate sunt si care sunt...) pt E90 , VE18163.. multumesc.

curea 145 lei, intinzator oe 360 lei sau ina 196 lei,rola oe 150 lei sau ina 86 lei

Link to comment
Share on other sites

salut .

 

Mii s-a aprins si mie becul de la ulei imi zice ca e pe minim,am completat cu ce aveam in portbagaj si din greseala am aruncat sticla ...Nu mai stiu ce ulei aveam(nu aveam 1l si nu s-a stins becu ) ... bmw longlife 5w30 cred ca era dar nu sunt sigur 100%,am e91 din 2009 318d . Imi poti spune te rog cat costa 1l ?

Link to comment
Share on other sites

salut .

 

Mii s-a aprins si mie becul de la ulei imi zice ca e pe minim,am completat cu ce aveam in portbagaj si din greseala am aruncat sticla ...Nu mai stiu ce ulei aveam(nu aveam 1l si nu s-a stins becu ) ... bmw longlife 5w30 cred ca era dar nu sunt sigur 100%,am e91 din 2009 318d . Imi poti spune te rog cat costa 1l ?

salut, 36 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Se poate sa imi spui si mie pret pt.conducta ce vine de la intercooler si intra in turbocompresor,cu tot cu elemente de prindere si garnituri(11617786865 pt.conducta) + senzor autoleveling cel ce vine pe bratul din fata dreapta?Auto semnatura.

Multumesc.

salut

conducta 830 lei + 2 garnituri si surubul incluse

senzor 336 lei/oe sau 245 lei/vemo

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Da-mi te rog un pret pentru buson rezervor

318i E46 NFL '99 (JJ46322)

 

Mersi

salut, 32 lei/febi sau 75 lei/original

 

Asa scumpa este conducta aia?Doar graniturile se gasesc?Multumesc.

da,garnitura cod 11617801206 78 lei/oe

garnitura cod 11617788415 pret 28 lei/oe

 

Salut pt B762562 revizie cutie viteze, adica ulei si baia de ulei

Mersi

salut,

baie ulei 850 lei/original , ulei 90 lei/litru/original

Link to comment
Share on other sites

salut, 32 lei/febi sau 75 lei/original

 

 

da,garnitura cod 11617801206 78 lei/oe

garnitura cod 11617788415 pret 28 lei/oe

 

Multumesc Dan,parca e mai bine.Vreau sa dau si bara jos si sa vad da ma imi trebuie si voi reveni cu o comanda.Multumesc

salut,

baie ulei 850 lei/original , ulei 90 lei/litru/original

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Vreau si eu urmatoarele :

 

- 11127791552 236 lei/oe

- filtru ulei 36 lei mann sau mahle ,motorina 37 lei mahle ,aer pe MAHLE 80 lei

- 6L Castrol Magnatec 10w40 140 li/5litri dar parerea ma daca imi permiti eu as pune mai bine 5w40 bmw 27 lei/l

 

Multumesc anticipat

salut,preturi mai sus,in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.