Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salutare, iti dau si eu seria de sasiu(ultimile 7) pt un kit ambreiaj, si un pret te rog pe original si pe producator.

Serie kv89359.

Mersi mult.

254euro/original,nu am pe prod

 

ulei si filtru pt kv90480 ?

Pret?

35lei f ulei mann,32 f ulei bosch,preturi valabile doar impreuna cu uleiul bmw 5w30 ll04 40lei/litru

Link to comment
Share on other sites

in urma cu ceva timp ti-am dat un cod de realoem(21207551327) si mi-ai dat pret pe luk- 540lei,acum pt siguranta mea ca sa nu existe vreo eroare ti-am dat seria de sasiu si zici ca nu e decit pe original, pina la urma cum e? Vroiam sa comand in scurt timp kitul pe luk de la tine. :)

am verificat pe seria sasiu,nu exista echivalenta pe producator,din cate vad ai un e46 318d facelift,adica dupa 2003,ce exista ca si ambreiaj pe luk/sachs e cel de 318d an 2001-2003,nu bag mana in foc dc potriveste sau nu,dc nu potriveste se poate face retur dar ramane transportul:( de suportat

Link to comment
Share on other sites

da-mi te rog un pret pt.11237801977 ms

lasa-mi si seria sasiu sa vad dc iti gasesc pe producator,pe original e 215euro

seria:PR32045.bmw318d 2004 merci

producator 790lei

in cat timp o am la sibiu

pe miercuri dc esti hotarat!suna-ma la 0745433734 azi!;daca nu dupa 5 ianuarie

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie.

Salut!Vreau sa schimb si eu filtru epurator la un 318 d/2004 (VIN pr31889) si nu stiu ce sa comand (http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=11_3668&hg=11&fg=15)piesa nr. 11 sau piesa nr. 15? :) Cat costa nr.11 si cat 15?

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie.

Salut!Vreau sa schimb si eu filtru epurator la un 318 d/2004 (VIN pr31889) si nu stiu ce sa comand (http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=11_3668&hg=11&fg=15)piesa nr. 11 sau piesa nr. 15? :) Cat costa nr.11 si cat 15?

e suficient 15 11127799367 eu il am la 130 lei pe stoc

Link to comment
Share on other sites

Salut, as avea nevoie de ulei pentru e46 318i 143 cai. an 2003.

As mai avea nevoie de un filtru de aer, filtru de benzina, filtru de ulei.

Daca poti sa-mi faci un pret pentru astea.Si cat de repede pot sa le am.

Multumesc

42lei/litru ulei orig bmw 5w30 ll04;poti sa-l ai la tine marti;din pacate filtre nu am pe stoc,deci doar incepand cu 5 ianuarie

Link to comment
Share on other sites

Salutare, iti dau si eu seria de sasiu(ultimile 7) pt un kit ambreiaj, si un pret te rog pe original si pe producator.

Serie kv89359.

Mersi mult.

254euro/original,nu am pe prod

 

ulei si filtru pt kv90480 ?

Pret?

35lei f ulei mann,32 f ulei bosch,preturi valabile doar impreuna cu uleiul bmw 5w30 ll04 40lei/litru

si cum facem cu expediatul daca vreau sunt din buc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.