Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

E motor 320 d, e 46, an fab.2004.M-sr interesa scutul cu tot cu rama, banuiesc ca stii cum e...Merci!

aparatoarea e 145lei; scutul zi-mi de aici care e http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=70 ; este si pe producator dar nu potriveste exact

 

 

Din poza e ala care arata numarul 19 sau 9, insa nu e asa de lung, are marginea care se prinde de un alt scut de metal.E sigur ala din pozele de cate ti-am zis, insa e mai scurt, are o rama , cam asa ceva.E fara bucata care indica numarul 8.Sper ca poti sa intelegi.Merci mult, astept un raspuns!

Link to comment
Share on other sites

scuza-ma ca iti spun dar ai niste preturi foarte mari...

da-mi un singur exemplu;daca tu crezi ca eu vand aici doar piese te inseli

 

pentru e65 2003 vreau 4 arcuri, suspensie EDC

sunt aprox 360lei/buc/fata/original si 350/spate/original

 

Dan, ti-ar fi prins bine o vizita la Arad azi...

A fost nu fel de expozitie de tuning...mai iti faceai si tu reclama...

Ca zice lumea ca faci treaba buna... :)

mersi,da n-auzi ca am preturi foarte mari? <_< ;nu prea apuc si asa sa-mi onorez comenzile..

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

ULEIUL 0. 40 de bmw.. l-am luat cu 5 ron mai ieftin.. de la un utilizator al forumului de aici care spre exemplu.. ti-l aduce si al botu calului.. direct la masina ta.. la service sau unde esti...

sau orice alta piesa.. si am urmarit si eu preturile.. si esti mult peste.. bafta la vanzare.. imi cer scuze ca m-am bagat.. dar mi-au sarit in ochi niste preturi..

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa definiti mai intai ce inseamna preturi mari si preturi foarte mari.

Altfel e aiurea discutia.

5 ron pe litru nu l-as incadra la preturi foarte mari...

Eu mi-am luat ceva de pe e-bay.de cu 28 EUR, iar la grozadan e acum cu 65+15 RON...as vrea eu ca 1 euro sa fie 2.85RON...

Link to comment
Share on other sites

no problem;eu nu ma uit la 5 lei,dc tu te uiti,e treaba ta:) ; eu am marfa mea,conditiile mele,cine vrea cumpara cine nu,nu;eu nu iti vand doar o piesa,eu ma vand pe mine! cine cumpara de la mine stie asta,chiar dc plateste si cu 5 lei in plus sau chiar dublu. Pretul e important desigur,dar nu unicul criteriu. Cat despre daca vrei sa ti-l aduc la botul calului,mai greu sincer...uiti ca sunt din cluj(500km de tine),dar deviem,nu te obliga nimeni sa cumperi.Iar la treaba cu uleiurile e mai tricky treaba,cere-i un certificat de conformitate si mai vorbim.Altfel,exista surse si cu 30 lei,sa sti..sau poate si sub. Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

si am urmarit si eu preturile.. si esti mult peste.. bafta la vanzare.. imi cer scuze ca m-am bagat.. dar mi-au sarit in ochi niste preturi..

Lol, bine ai mai urmarit :)

Poate un produs e cu 5 lei mai scump, dar altul e cu 5-10 mai ieftin. So.... <_<

Link to comment
Share on other sites

salut dan.

In primul rand, mersi de setul de vopsea+lac. Am reusit sa repar satisfacator micile probleme.

 

Da-mi te rog niste preturi la set placute frana fata E39 525d 120kW vin: GW68868 Ce recomanzi?

 

Am inteles ca daca schimb placutele inainte sa mi se aprinda martorul, pot sa folosesc aceeasi senzori sau mai bine sa-i schimb oricum?

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am si eu nevoie de preturi pt niste piese: Serie FR67632

 

Ulei- BMW/Castrol

Filtre( motorina, ulei, aer, polen) producator

Flansa cardan- producator/originala

Cureaua mare motor- neaparat originala!

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am si eu nevoie de preturi pt niste piese: Serie FR67632

 

Ulei- BMW/Castrol 5w30 40lei/litru 5w40 33lei/litru 0w40 50lei/litru 10w40 39lei/litru 15w40 37lei/litru

si recomandarea castrol

Engine (DT) EDGE TURBO DIESEL 0W-30 (q,s) 5.5 litri ai nevoie 0w30 65lei/litru;toate originale bmw

Filtre( motorina, ulei, aer, polen) producator

f motorina mann 125,purflux 100;original 150;f ulei 15 champion,40 mann ,original 60lei,f aer mann 90,original 150,purflux 75;filtre polen mann carbon 115,purflux 100

Flansa cardan- producator/originala 185 lemforder/400lei originala in ipoteza in care ai cutie manuala

Cureaua mare motor- neaparat originala! 150lei/original

 

Multumesc!

ai in text

 

cod 36131181068(codul este pentru una bucata sau 4 buc?) pe original.

nu cred ca exista pe producator.

68lei/buc/orig ; 4 reprezeinta nr de bucati cate sunt pe masina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.