Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut, cat m-ar costa un parbriz de E91 cu senzor de ploaie? Are importanta daca are sau nu si senzor de lumina, stiam ca ala nu e pe parbriz, dar am vazut pe un site ca scria ceva si de ala. Multumesc.

in jur de 1000 lei e original,pe producator e undeva la juma de pret cred dar nu aduc decat original

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan da-mi si mie un pret pt turbina KZ02681

Multumesc

3500 lei/originala

Disponibila cand???

5 zile lucratoare+am nevoie de turbina veche la schimb

Nu se poate sa ajunga miercuri seara in galati???

Iar turbina este in franta si nu o pot timite acum o pot trimite mai tarziu

Link to comment
Share on other sites

M-am tot uitat pe acolo si cred ca apare si e asta:

 

09 Cover right 1 51717143850 $2.35

 

Ma uit maine in partea stanga sa vad daca arata ca piesa asta si daca e ok, iti voi scrie aici.

Dar...aduci si piese asa ieftine? :twoup:

da,se poate livra pret 7 lei

 

Asta e piesa. O poti comanda, iar eu sa o iau de la tine, daca esti in Cluj-Napoca, dupa data de 28.08?

Daca nu esti in oras, sa-ti dau o adresa de livrare pe PM?

Merci!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan da-mi si mie un pret pt turbina KZ02681

Multumesc

3500 lei/originala

Disponibila cand???

5 zile lucratoare+am nevoie de turbina veche la schimb

Nu se poate sa ajunga miercuri seara in galati???

Iar turbina este in franta si nu o pot timite acum o pot trimite mai tarziu

e ok,poti trimite turbina veche si dupa o saptamana doua,nu stiu ce sa zic,revin cu update luni

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan da-mi si mie un pret pt turbina KZ02681

Multumesc

3500 lei/originala

Disponibila cand???

5 zile lucratoare+am nevoie de turbina veche la schimb

Nu se poate sa ajunga miercuri seara in galati???

Iar turbina este in franta si nu o pot timite acum o pot trimite mai tarziu

e ok,poti trimite turbina veche si dupa o saptamana doua,nu stiu ce sa zic,revin cu update luni

Imi cer scuze ca te deranjez cu intrebari din acestea dar as vrea sa ajunga in gatati pana miercuri seara incat joi dimineata vor pleca spre mine ;ca daca nu ajung pana miercuri seara trebuie sa mai astept o saptamana si fara masina aici sunt fara picioare

 

Sau poate le trimiti direct aici :twoup: ???

 

Turbina vine cu tot cu garnituri??? Mai am nevoie si de ulei 7l si filtru ulei

 

Spune-mi si cat costa tampoanele pt motor si cutie (automata)poate le iau si pe alea ca tot o duc la doctor

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan da-mi si mie un pret pt turbina KZ02681

Multumesc

3500 lei/originala

Disponibila cand???

5 zile lucratoare+am nevoie de turbina veche la schimb

Nu se poate sa ajunga miercuri seara in galati???

Iar turbina este in franta si nu o pot timite acum o pot trimite mai tarziu

e ok,poti trimite turbina veche si dupa o saptamana doua,nu stiu ce sa zic,revin cu update luni

Imi cer scuze ca te deranjez cu intrebari din acestea dar as vrea sa ajunga in gatati pana miercuri seara incat joi dimineata vor pleca spre mine ;ca daca nu ajung pana miercuri seara trebuie sa mai astept o saptamana si fara masina aici sunt fara picioare

 

Sau poate le trimiti direct aici :twoup: ???

 

Turbina vine cu tot cu garnituri??? Mai am nevoie si de ulei 7l si filtru ulei

 

Spune-mi si cat costa tampoanele pt motor si cutie (automata)poate le iau si pe alea ca tot o duc la doctor

pot sa ti-o trimit direct in franta,numai sa-mi spui orasul si trebuie sa achiti in avans ca altfel nu am cum sa-ti iau banii; ti-ar ajunge in franta cel tarziu joi,poate chiar miercuri;

nu vine cu garnitura,garnitura costa 30 lei; ulei oe bmw 37 lei/litru, filtru ulei 40 lei/mann;

tampon motor 165 lei/corteco+165 lei/coreteco pe partea opusa+ tampon cutie 35 lei/buc/swag (ai nevoie de 2 bucati)

Link to comment
Share on other sites

M-am tot uitat pe acolo si cred ca apare si e asta:

 

09 Cover right 1 51717143850 $2.35

 

Ma uit maine in partea stanga sa vad daca arata ca piesa asta si daca e ok, iti voi scrie aici.

Dar...aduci si piese asa ieftine? :twoup:

da,se poate livra pret 7 lei

 

Asta e piesa. O poti comanda, iar eu sa o iau de la tine, daca esti in Cluj-Napoca, dupa data de 28.08?

Daca nu esti in oras, sa-ti dau o adresa de livrare pe PM?

Merci!

sunt in cluj,sa-mi lasi pe pm nr tau de telefon

Link to comment
Share on other sites

Bine Dan spune-mi cat costa toate piesele de care am nevoie de scimbarea turbinei(turbina garnituri si tot ce ii trebuie) ulei; filtu si pune si tampoanele respective apoi transforma tot in Euro si cu plata te sun maine sa stabilim cum procedam

Vreau sa stiu pretul exact

MULTUMESC MULT

Apropo sa fie pt E91 piesele( vroiam sa te intreb daca ai primit filtrul de aer in strere buna pentru ca ambalajul era deja sifonat)

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

Bine Dan spune-mi cat costa toate piesele de care am nevoie de scimbarea turbinei(turbina garnituri si tot ce ii trebuie) ulei; filtu si pune si tampoanele respective apoi transforma tot in Euro si cu plata te sun maine sa stabilim cum procedam

Vreau sa stiu pretul exact

MULTUMESC MULT

Apropo sa fie pt E91 piesele( vroiam sa te intreb daca ai primit filtrul de aer in strere buna pentru ca ambalajul era deja sifonat)

da,a ajuns ok filtrul,mersi

turbina 3500+garnitura 30+6 litri ulei*37+filtru ulei 40+suporti motor 330+suporti cutie 70=4192 lei/4.22=993 euro+100 euro garantie pt turbina veche care tii restitui cand primesc turbina veche=1093 euro

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Bine Dan spune-mi cat costa toate piesele de care am nevoie de scimbarea turbinei(turbina garnituri si tot ce ii trebuie) ulei; filtu si pune si tampoanele respective apoi transforma tot in Euro si cu plata te sun maine sa stabilim cum procedam

Vreau sa stiu pretul exact

MULTUMESC MULT

Apropo sa fie pt E91 piesele( vroiam sa te intreb daca ai primit filtrul de aer in strere buna pentru ca ambalajul era deja sifonat)

da,a ajuns ok filtrul,mersi

turbina 3500+garnitura 30+6 litri ulei*37+filtru ulei 40+suporti motor 330+suporti cutie 70=4192 lei/4.22=993 euro+100 euro garantie pt turbina veche care tii restitui cand primesc turbina veche=1093 euro

Bine te sun maine sa stabilim cum facem cu plata

Multumesc inca o data

:twoup: :) :)

Link to comment
Share on other sites

6 litri de ulei trebuie pt 525d ? nu mai stiu cat am luat data trecuta ...

daca imi dai o serie sasiu iti spun exact,mai am filtru aer cu 100 lei/mahle,filtru motorina 125 lei/mahle

gw54717

ai nevoie de 6.5 litri

ms , imi zici un pret la lichid si ce lichid trebuie la frana(este si pt ambreiaj tot asta sau ?)si de cat am nevoie . ms

40 lei/oe bmw ,nu stiu sa-ti zic daca e acelasi dar asa cred

un bidon ? de cat e ? nu sti cam cat am nevoie pt tot ?

ai nevoie de 1 litru

 

 

sal , un bidon de cat e ? sau un litru la ce pret e . ms

Link to comment
Share on other sites

salut un pret pt discuri frana fata 240 lei/buc/oe sau 210 lei/buc/ate sau 160 lei/buc/bosch sau brembo 180 lei/buc ,placute fata 165 lei/ate sau 100 lei/qwp si senzor fata 40 lei pt 320 d 2001 VIN WBAAL710CF478

 

as dori sa comand si eu discurile bosch ,placutele qwp si senzorul..................cum fac plata si cam cand mi-ar ajunge..........si cat m-ar costa cheia antifurt,(o sa ma duc la reprezentanta sa imi dea unul jos sa vad ce nr scrie pe el)...mersi

Link to comment
Share on other sites

salut un pret pt discuri frana fata 240 lei/buc/oe sau 210 lei/buc/ate sau 160 lei/buc/bosch sau brembo 180 lei/buc ,placute fata 165 lei/ate sau 100 lei/qwp si senzor fata 40 lei pt 320 d 2001 VIN WBAAL710CF478

 

as dori sa comand si eu discurile bosch ,placutele qwp si senzorul..................cum fac plata si cam cand mi-ar ajunge..........si cat m-ar costa cheia antifurt,(o sa ma duc la reprezentanta sa imi dea unul jos sa vad ce nr scrie pe el)...mersi

ai pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.