Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

Tot ce vinzi le dai mai scumpe decat in magazin plus ca omu' trebuie sa mai plateasca si curierul .

Buna afacere pe spinarea membrilor forumului. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

Tot ce vinzi le dai mai scumpe decat in magazin plus ca omu' trebuie sa mai plateasca si curierul .

Buna afacere pe spinarea membrilor forumului. :twoup:

te-am obligat eu sa cumperi de la mine? sau pe cineva? daca te-ai gandi un pic,cat de pic ti-ai da seama ca poate un om greseste ca cumpara de la mine,a2lea la fel,dar aproape 400 de pagini de topic inseamna ca nu e cum zici,iar la urma urmei nu doar pretul conteaza ! nici nu am zis ca vreau sa fiu ieftin,departe de mine asa ceva,eu ma vand scump!

 

Neata. Un pret te rog pentru piesa cu tepi, e46 320d nfl.

250 lei/hella sau 220 lei/a.i.c.

 

Pret pentru un acumulator BMW de e39 520D - 80 Ah sau echivalent?

Merci!

460 lei/bosch sau varta 440 sau qwp 300 sau banner 410 lei,toate de 80ah

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

Tot ce vinzi le dai mai scumpe decat in magazin plus ca omu' trebuie sa mai plateasca si curierul .

Buna afacere pe spinarea membrilor forumului. :twoup:

te-am obligat eu sa cumperi de la mine? sau pe cineva? daca te-ai gandi un pic,cat de pic ti-ai da seama ca poate un om greseste ca cumpara de la mine,a2lea la fel,dar aproape 400 de pagini de topic inseamna ca nu e cum zici,iar la urma urmei nu doar pretul conteaza ! nici nu am zis ca vreau sa fiu ieftin,departe de mine asa ceva,eu ma vand scump!

 

Neata. Un pret te rog pentru piesa cu tepi, e46 320d nfl.

250 lei/hella sau 220 lei/a.i.c.

 

Pret pentru un acumulator BMW de e39 520D - 80 Ah sau echivalent?

Merci!

460 lei/bosch sau varta 440 sau qwp 300 sau banner 410 lei,toate de 80ah

Probabil din comoditate apeleaza la tine.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca Dan are preturi chiar bune.

 

Dan te rog un pret si termen de livrare pentru 32306795924 .

 

Este destul de urgent. Merci.

3 lei/bucata,pe vineri la tine,mai repede n-am cum

p.s. mircea,adica comodule,aici se actioneaza la comanda politica :twoup:)

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca Dan are preturi chiar bune.

 

Dan te rog un pret si termen de livrare pentru 32306795924 .

 

Este destul de urgent. Merci.

3 lei/bucata,pe vineri la tine,mai repede n-am cum

p.s. mircea,adica comodule,aici se actioneaza la comanda politica :twoup:)

Banuiesc din partea cui vin de fapt acuzele. :)

Maine dimineata iti spun daca sa comanzi sau nu surubul. Mi-am schimbat volanul si s-a rotunjit un pic surubul central si as vrea sa il schimb. Problema este ca va trebui sa stea masina la caldurica in garaj pana vineri. :) Te anunt maine dimineata. Merci.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna,Dan.

 

Ce preturi ai pentru :

-termostat

-antigel ( ma intereseaza in general cel OE,insa daca ai si altceva,astept recomandari)

 

Masina este un E46 316 i NFL.Mersi

nu pot sa-ti ofertez fara vin,dar l-am gasit :twoup:,antigel hepu 26 lei sau oe bmw 37 lei/bidon de 1.5 litri;

termostat 160 lei/behr sau 260 lei/oe ambele in stoc

Link to comment
Share on other sites

Dan, te-am sunat de 2 ori vineri si nu ai raspuns. Poti sa-mi faci rost de pisele care te-am rugat ?

 

Spune-mi te rog un pret si pentru 12237786869 58 lei/buc/original sau 50 lei/buc/beru.

nu am vazut vre-un nr nepreluat :twoup: ,da,au sosit marti o sa le poti ridica din bucuresti

 

ceva ulei 75w140 pt blocant?

100 lei/litru/castrol

 

sti cumva cat trebuie pt grup carcasa mica?

in mod normal un litru,dar daca imi dai serie sasiu iti spun exact

 

vreau si eu 1 litru,degeaba iti dau seria ca grupul este schimbat

idem,te anunt cand poti sa vi sa ridici din bucuresti sector 6,cred ca marti sau daca vrei livrare la adresa prin curier lasa-mi adresa pe pm (te costa 10 lei curierul)

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

zi-mi te rog daca ai sau aduci kit 8 brate fata ATP germani ca cele din poza si la ce pret (ca si caliatate cum sunt?)

sau daca mai ai kituri si de la alti producatori sunt interesat

probabil o sa am nevoie si de discuri fata(am vibratii la franare),dar mai intai trebuie sa rezolv bratele

pret la acest brat(vine cu tot cu bucsa de mai jos nu?) oem,lemforder si altii 1121141718

pret doar la bucsa oem, lemforder 31129068753

pret la brat oem,lemforder si altii 31121094233

idem 31351095661

idem 32111094673

merci!salut

post-29859-1290984912_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.