Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

toate sunt aduse din germania ; nu este fabrica in romania. Intrebarea ta nu isi are sensul,nu exista lot de romania

 

nu stiu de ce te-a iritat intrebarea mea? eu vroiam sa stiu daca acumulatorii bosch pe care ii vinzi tu sunt importati direct de tine din germania sau nu? eu am un prieten care are magazin de piese auto si care comercializeaza astfel de baterii bosch cumparate de la distribuitorii din tara si chiar el mi-a spus ca a avut multe baterii returnate de clienti din cauza calitatii, deci eu zic ca are sens intrebarea mea..... eu vreau sa cumpar de la tine, tocmai din motivul ca stiam ca tu aduci piese din import direct.......si de-aceea am mai mare incredere in tine. oricum mai spune-mi odata pretul si in cat timp ar venii daca o comand de la tine? BOSCH 95 Amperi.

Link to comment
Share on other sites

salut am si eu o pisicutza 320i coupe 150cp m-ar fi interesat un ulei 5w40 sau 5w30 (castrol) ... care din ele il recomanzi si ce pret are cel 5w30 si daca il poti trimite prin posta

 

ms

cred ca 5w40 merge mai bine,27 lei/litru; 5w30 oe bmw 35 lei/l ; se poate trimite

 

toate sunt aduse din germania ; nu este fabrica in romania. Intrebarea ta nu isi are sensul,nu exista lot de romania

 

nu stiu de ce te-a iritat intrebarea mea? eu vroiam sa stiu daca acumulatorii bosch pe care ii vinzi tu sunt importati direct de tine din germania sau nu? eu am un prieten care are magazin de piese auto si care comercializeaza astfel de baterii bosch cumparate de la distribuitorii din tara si chiar el mi-a spus ca a avut multe baterii returnate de clienti din cauza calitatii, deci eu zic ca are sens intrebarea mea..... eu vreau sa cumpar de la tine, tocmai din motivul ca stiam ca tu aduci piese din import direct.......si de-aceea am mai mare incredere in tine. oricum mai spune-mi odata pretul si in cat timp ar venii daca o comand de la tine? BOSCH 95 Amperi.

nu m-a iritat,doar iti spun ca daca el are probleme aici la fel va fi si cu ce ti-as aduce din germania; da,se poate aduce de dincolo dar nu cred ca ti-ar mai conveni pretul 700 lei

Link to comment
Share on other sites

Domnu Dan, toate bune si frumoase, ca de obicei.

Multumesc frumos !

 

As vrea sa te intreb, daca ai timp, de niste preturi aproximative, sa stiu ce sa-mi iau pe viitor daca ajuta Domnu`:

 

E60 - filtre mann, restul oem:

 

535D LCI intretinere obisnuita

535D LCI coloana directie

535D LCI kit ambreiaj

535D LCI intretinere cutie automata / DSG

 

535D NON-LCI intretinere obisnuita

535D NON-LCI coloana directie

535D NON-LCI kit ambreiaj

535D NON-LCI intretinere cutie automata / DSG

 

520D LCI intretinere obisnuita

520D LCI coloana directie

520D LCI kit ambreiaj

520D LCI intretinere cutie automata / DSG

 

ma gandesc ca din 530D nu se poate face 535D nu ?

si inca o intrebare: automatele E60 sunt toate DSG sau numai alea cu cele 2 joystickuri sunt ?

 

Daca poti, te rog, niste preturi aproximative, sa imi fac o idee.

Multumesc

Edited by flo_sb
Link to comment
Share on other sites

Domnu Dan, toate bune si frumoase, ca de obicei.

Multumesc frumos !

 

As vrea sa te intreb, daca ai timp, de niste preturi aproximative, sa stiu ce sa-mi iau pe viitor daca ajuta Domnu`:

 

E60 - filtre mann, restul oem:

 

535D LCI filtru ulei 44 lei/mann,f comb 133 lei,f aer 105 lei,f. polen carbon 100 lei/buc ai nevoie de 2 buc

535D LCI coloana directie 1188 lei/oe

535D LCI kit ambreiaj nu are

535D LCI intretinere cutie automata / DSG 80 lei/litru/la cutie,768 lei/oe filtru ulei cutie

 

535D NON-LCI filtru ulei 44 lei/mann, f comb 133 lei,f aer 105 lei,f. polen carbon 100 lei/buc ai nevoie de 2 buc

535D NON-LCI coloana directie 1188 lei/oe

535D NON-LCI kit ambreiaj nu are

535D NON-LCI intretinere cutie automata / DSG 80 lei/litru/la cutie,768 lei/oe filtru ulei cutie

 

520D LCI f. ulei 48 lei/mann, f comb 133 lei,f aer 105 lei,f. polen carbon 100 lei/buc ai nevoie de 2 buc

520D LCI coloana directie 1188 lei/oe

520D LCI kit ambreiaj 1234 lei

 

520D LCI intretinere cutie automata / DSG 80 lei/litru/la cutie, 768 lei/oe filtru ulei cutie

 

ma gandesc ca din 530D nu se poate face 535D nu ?

si inca o intrebare: automatele E60 sunt toate DSG sau numai alea cu cele 2 joystickuri sunt ?

 

Daca poti, te rog, niste preturi aproximative, sa imi fac o idee.

Multumesc

in text

Link to comment
Share on other sites

3450 lei/reinz da' nu stiu daca e mai buna :)

 

 

Se poate si un pret la termostat si senzorii de temparatura(am inteles ca sunt 2)+ furtunul de la radiator din stanga(masinii) partea de sus?

 

aceeasi serie: SALLPAMW4VA369272 an 1997 transmisie automata

Link to comment
Share on other sites

Se poate si un pret la termostat 55 lei/vernet si senzorii de temparatura 60 lei/facet sau 50 lei/standard+160 lei/original termen de livrare 5 zile(am inteles ca sunt 2)+ furtunul de la radiator din stanga(masinii) partea de sus? vezi care din poza

 

aceeasi serie: SALLPAMW4VA369272 an 1997 transmisie automata

preturi in text

eafdbaag.png

Link to comment
Share on other sites

salut, pt bmw e46 FL 320D

proiectoare bara fata normale 133 lei/ty/buc

cleme de prindere a subwooferelor Harman Kardon din portbagaj..nu am cod nimic http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP71&mospid=47665&btnr=65_0634&hg=65&fg=20 care de aici?

sticle far 200 lei/buc/depo

preturi te rog frummos

in text

Link to comment
Share on other sites

Reperul acesta 21207575556 "Set Rmfd-clutch parts twin mass flywheel" este kit-ul complet de ambreiaj ? DA! Nu stii este facut pe original de Sachs sau LUK ? Multumesc ; cred ca e o combinatie ciudata luk+valeo,oricum din experienta iti spun ca se vede diferenta optic care e oe

in text

 

salut,

vreau sticlele de far depo amandoua

 

si clemele pt harman kardon sunt urmatoarele din schema asta: 04 Hex head screw 6 bucati

05 Expanding nut 6 bucati

 

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=65_0475&hg=65&fg=20

 

 

fami un pret si ..cum facem.

salut,2 lei/buc clema 4 si 2 lei/buc clema 5; total 24+400=424 lei; clemele trebuie sa ti le comand si dureaza 5 zile; daca le vrei lasa-mi pe pm nume,nr tlf+adresa de livrare si eu le comand

 

Dan, un pret te rog pentru 1.5L de ulei cutie MTF LT-2 + alea 2 garnituri de la suruburi, mersi.

165 lei uleiul (1.5 litri) + imi trebuie coduri la garniturile alea,nu-mi dau seama care le vrei,vezi www.realoem.com

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

preturi in text

 

Furtunul 4 este cel de care am nevoie, senzorii de temparatura sunt unul cu 2 pini(verde) iar celalalt(maron) un un singur pin, ca sa nu fie o confuzie, Se afla sub galeria de admisie.

 

Cel fel de antigel este recomandat pentru acest motor?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.