Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut.

m-ar interesa preturi pt un 318ci/2001 jx36060 pt:

1. ambreiaj 720 lei luk

2. bascule fata 530 lei/buc/lemforder sau 310 lei/buc/frap sau 200 euro kit atp format din brate+bucse brat+bielete antiruliu+bari directie

3. amortizoare fata 520 lei/buc/sachs boge sau 465 lei/buc/kayaba sau 340 lei/buc/starmann sau 240 lei/buc/lip iar spate 120 lei/buc.lip sau 80 lei/buc/bardi sau 150 lei/buc/monroe sau 340 lei/buc/boge sachs sau 265 lei/buc/kayaba + flanse amortizoare fata 92 lei/buc/lemforder sau 78 lei/buc/bilstein sau 65 lei/buc/aic

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

snapback.pnglexoryn, on 15 September 2011 - 22:51, said:

 

salut...tocmai ce am observat disparitia unui reflector dreapta spate la masina...Vreau sa stiu cat costa si cum ne intalnim (asta daca se poate aduce) multumesc .....COD 63148376874

 

55 lei/oe, se aduce pe comanda+ se poate ridica din bucuresti dins ect 4 s-au livrare la adresa prin curier versus 15 lei

 

 

DORESC SA COMAND ACEST REPER (REFLECTOR) , SI PENTRU MARTI SAU MIERCURI URMATOARELE: ULEI 5W30 , FLITRU ULEI, FILTRU BENZINA, FILTRU AER, FILTRU POLEN!...MULTUMESC, ASTEPT UN RASPUNS PENTRU ULEI SI FILTRE !

Link to comment
Share on other sites

snapback.pnglexoryn, on 15 September 2011 - 22:51, said:

 

salut...tocmai ce am observat disparitia unui reflector dreapta spate la masina...Vreau sa stiu cat costa si cum ne intalnim (asta daca se poate aduce) multumesc .....COD 63148376874

 

pret nou 57 lei/oe, se aduce pe comanda+ se poate ridica din bucuresti din sect 2 s-au livrare la adresa prin curier versus 15 lei

DORESC SA COMAND ACEST REPER (REFLECTOR) , SI PENTRU MARTI SAU MIERCURI URMATOARELE: ULEI 5W30 bmw 35 lei/l, FLITRU ULEI 29, FILTRU BENZINA 245, FILTRU AER 40, FILTRU POLEn simplu 80 sau carbon 105 toate mann,daca vrei mai ieftine zi-mi

salut,preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Senzor ax cu came, admisie, bmw e46 323 2500cmc WBABR 31020 JP 15948

366 lei oe (recomandarea mea) sau 120 lei a.i.c. sau 160 vemo

 

Ok. Te rog sa mi le comanzi.

Pe cind crezi ca o sa vina?

comandate,o saptamana

 

salut...raman la reflector deocamdata! cum si unde ne putem intalni?

fiindca esti la prima comanda trebuie sa-l achiti in avans ,ai datele pe pm

Link to comment
Share on other sites

salut Dan.comanda te rog pt B663120,530dA e60 :

 

- fulie vibrochen 1030 lei corteco

- curea accesorii 75 lei contitech

- intinzator curea accesorii 170 lei ina

- rola ghidaj 90 lei ina

- rola intinzator 80 lei ina

- capac rola 7 lei oem

Spunemi te rog pretul si pt acestea:

- 9 l ulei oem 0W40

- filtru motorina

- filtru polen

- filtru aer

- filtru ulei (toate man).

 

Comanda te rog toate piesele sus mentionate,si spune-mi te rog cand vor fi la tine sa vin dupa ele. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.