Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut.

Imi faci si mie un pret pentru ulei oe 5w40 25 lei/litru si filtre mann de ulei 28, polen carbon set 4f 75 sau mann 180, aer 40 si benzina 95 lei mann pt GP21540.

Si pe cand ar ajunge in Bucuresti? prin curier pe maine,la adi marti

Ms.

preturi in text

 

salut ma intereseaza si pe mine un pret la filtre ulei 40 mann,aer 110 mann sau 85 sct,motorina 155 mann sau 50 alco sau 105 mahle ,polen carbon 105 mann sau 80 purflux ptr un e46 330d 2001 eventual si ulei ce imi recomanzi oe bmw 5w30 29 lei/litru. ma mai intereseaza un pret ptr plasticul care e sub stergatoare care vine pe parbriz 170 lei/oe

merci

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am nevoie de urmatoarele pentru revizie:

1. Ulei Castrol Edge Sport 0w40

2. Filtru ulei

3. Filtru aer

4. Filtru motorina

5. Filtru polen

 

Da-mi te rog un pret mai intai si termenul de livrare. Mersi

Masina bmw E90 320D, VIN: WBAVC31080VC37173

Edited by bm3rmy
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am nevoie de urmatoarele pentru revizie:

1. Ulei Castrol Edge Sport 0w40 - 6 litri ai nevoie - bidon 4l 202 lei sau bidon 1l -56 lei

2. Filtru ulei 48 lei/mann

3. Filtru aer 96 lei/mann

4. Filtru motorina 111 lei/mann

5. Filtru polen cu carbon 125 lei /mann

 

Da-mi te rog un pret mai intai si termenul de livrare. Mersi

Masina bmw E90 320D, VIN: WBAVC31080VC37173

in text

Link to comment
Share on other sites

la revizia trecuta au intrat doar 5 litri.

As vrea sa iau piesele de mai sus: ulei doar 5l si filtre total: 638ron

 

Luni am drum prin Cluj. E posibil sa le ridic de la tine luni seara in jurul orei 20:30?

da. este posibil , dar sa ma suni inainte cu o ora sa iti zic unde sa vii

0745433734.

le-am comandat

Link to comment
Share on other sites

Salutare Dan,

 

Am nevoie de 2 amortizoare spate, inclusiv flanse+kit protectie pentru 120d(PV07049).

Pe viitor as vrea sa schimb arcurile cu unele mai tari(Eibach) si o coborare de maxim 30mm. Spune-mi cat ma costa amortizoarele Sachs standard si unele mai tari care merg cu arcurile mai sus precizate, si flansele cu kit-ul de protectie.

 

 

O zi buna!

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Salut. Am un e39 520d din 2002 motor m47 si as Vera as stiu cat ar costa urmatoarele piese:vibrochen,volanta, disc ambreiaj, rulment de presiune, flansa intermediara de la cardan si suportii pt motor si cutie.toate piesele astea imi trebuie dupa ce am masina de 2 sapt.nu imi vine as cred.a ... Si ulei pt cutie de viteza si ulei de motor cu filtru de aer si cel de motorina.daca mai trebuie as iti dau cea detalii the rog sa mi zici ca acesta e primul meu post si sper sa nu fi gresit.multumesc si astept raspuns

 

Serie motor gu56705

Link to comment
Share on other sites

care este diferenta intre filtrele 4f si mann? amandoua sunt cu carbon?

ambele sunt carbon. firma si probabil calitatea

 

pt GW61691 am nevoie de : capac filtru ulei 105 lei oe , pompe motorina de sub scaun 265 lei jc sau 580 lei pierburg,cea din rezervor 195 jc sau 355 siemens, bieleta antirului dreapta 95 lemforder sau 60 talosa.

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salutare Dan,

Am nevoie de 2 amortizoare spate 225 lei/buc, inclusiv flanse aici e mai complicat nu e ca la modelele standard vezi link

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UG51&mospid=48925&btnr=33_1233&hg=33&fg=45&lang=en ,nu prea exista flanse acolo eventual se pot comanda piesele 4,5,6 si 7 preturi in acceasi ordine 12 lei,6,32,39 lei/original/bucata +kit protectie 70 lei pentru 120d(PV07049).

Pe viitor as vrea sa schimb arcurile cu unele mai tari(Eibach) si o coborare de maxim 30mm. Spune-mi cat ma costa amortizoarele Sachs standard si unele mai tari care merg cu arcurile mai sus precizate, si flansele cu kit-ul de protectie.

O zi buna!

salut,daca vrei sa schimbi arcurile cu eibach va trebui s-o faci si pe fata nu doar pe spate si in acel caz ar trebui sa cumperi si amortizoare eibach,deci nu vei mai merge pe sachs; preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am un e39 520d din 2002 motor m47 si as Vera as stiu cat ar costa urmatoarele piese:vibrochen adica piesa 1 de aici ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DM71&mospid=47536&btnr=11_2227&hg=11&fg=20&lang=en 700 euro+piesa veche,volanta 1910 valeo sau 1950 lei luk, disc ambreiaj 485 lei oe , rulment de presiune 60 lei breda sau 90 sachs sau kit ambreiaj 635 lei luk (contine si placa presiune), flansa intermediara de la cardan 485 lei originala sau 230 topran sau 360 lemforder si suportii pt motor 275 lei si 310 lei/corteco si cutie 30 lei/buc/lemforder.toate piesele astea imi trebuie dupa ce am masina de 2 sapt.nu imi vine as cred.a ... Si ulei pt cutie de viteza 110 lei/litru/oe sau echivalere aproximativa 40 lei/litru/motul si ulei de motor 29 lei/litru 5w30 cu filtru de aer 90 mann sau 55 alco si cel de motorina 105 mahle sau 155 mann sau 55 alco.daca mai trebuie as iti dau cea detalii the rog sa mi zici ca acesta e primul meu post si sper sa nu fi gresit.multumesc si astept raspuns

Serie motor gu56705

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut ma intereseaza si pe mine un pret la filtre ulei 40 mann,aer 110 mann sau 85 sct,motorina 155 mann sau 50 alco sau 105 mahle ,polen carbon 105 mann sau 80 purflux ptr un e46 330d 2001 eventual si ulei ce imi recomanzi oe bmw 5w30 29 lei/litru. ma mai intereseaza un pret ptr plasticul care e sub stergatoare care vine pe parbriz 170 lei/oe

merci

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

plasticul care e sub stergatoare care vine pe parbriz 170 lei/oe

merci

salut

ai piesa pe stoc eu doar peste o saptamana ajung acasa deci daca ai putea sa imi trimiti vineri pe fan curier si numai bine imi ajunge pe sambata la Alesd (BH) sau intre sarbatori daca ajung pe la cj si esti acasa.

cu filtrele sau uleiul banuiesc ca nu e problema

merci

Link to comment
Share on other sites

plasticul care e sub stergatoare care vine pe parbriz 170 lei/oe

merci

salut

ai piesa pe stoc eu doar peste o saptamana ajung acasa deci daca ai putea sa imi trimiti vineri pe fan curier si numai bine imi ajunge pe sambata la Alesd (BH) sau intre sarbatori daca ajung pe la cj si esti acasa.

cu filtrele sau uleiul banuiesc ca nu e problema

merci

este in stoc,astept datele de livrare

Link to comment
Share on other sites

ambele sunt carbon. firma si probabil calitatea

 

 

preturi in text

 

trimite-mi si mie 6 litri de ulei 5w40, flitru de ulei, aer si benzina mann, iar de polen 4f, si 1 bidon de antigel

numai sa-mi zici cand ajung.

ms

Edited by Sclipici
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.