Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salutare Dan!

 

wvwzzz3bz2p249616 passat 1.9tdi tip motor AVF an fabricatie 2002

Placute franta fata 220 lei ate sau 110 qwp si discuri frana fata 185 ate sau 155 febi sau 130 barum.

M-ar interesa mai multe variante, ieftine pe cat se poate, si ATE.

 

Multumesc :)

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan, un pret pentru piesa 10, pentru E46 320d 2000, VIN: CA53806. Multumesc. -- In afara de oe se mai gasesc si alti producatori? multumesc frumos si Sarbatori Fericite!! :)

nu este decat oe; vezi ca pretul mai e valabil doar daca comanzi azi ,de la 01.01.2011 se scumpeste la bmw la 980 lei- e un pret estimativ,nu-l stiu exact;

sarbatori fericite si tie !

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!As dori sa stiu niste preturi la produsele de mai jos, daca esti amabil, la un 525d din 2002:

-discuri frana fata oe;

-placute frana fata oe;

-ulei motor Liqui Moly (ma bazez pa experienta ta de a-mi recomanda cel mai indicat tip);

-filtru ulei (ceva mai bun);

-filtru polen (ceva mai bun);

-filtru combustibil (ceva mai bun);

Mersi tare mult si iti doresc un An Nou cat se poate de bun.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!As dori sa stiu niste preturi la produsele de mai jos, daca esti amabil, la un 525d din 2002:

-discuri frana fata oe 304 lei/buc in stoc !

-placute frana fata oe 426 lei oe

-ulei motor Liqui Moly (ma bazez pa experienta ta de a-mi recomanda cel mai indicat tip);

275 lei/5 l + inca 2 litri la 62 lei/litru 5w30 top tec 4200,desi eu as folosi oe bmw 37 lei/litru

-filtru ulei (ceva mai bun) mann 40 sau oe 66

-filtru polen (ceva mai bun)125 purflux sau 150 bosch sau mann toate carbon activ;

-filtru combustibil (ceva mai bun) mahle 100;

Mersi tare mult si iti doresc un An Nou cat se poate de bun.

La multi ani! preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Servus Dan!

 

As dori un pret pentru reperul: 16149068988. Este vorba de un "Rueckschlagventil" - piesa nu apare-n ETK, doar in Service Information(SI). Se monteaza pe iesirea pompei de benzina si-asigura tot timpul 3 bari in tur. Mersi si-un AN NOU FERICIT !!!

 

Dorin :)

Link to comment
Share on other sites

Servus Dan!

 

As dori un pret pentru reperul: 16149068988. Este vorba de un "Rueckschlagventil" - piesa nu apare-n ETK, doar in Service Information(SI). Se monteaza pe iesirea pompei de benzina si-asigura tot timpul 3 bari in tur. Mersi si-un AN NOU FERICIT !!!

 

Dorin :)

20 lei/oe, la Multi ani !

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

poti sa-mi dai un pret actual la urmatoarele, si cam in cat timp ajunge:

 

flansa amortizor fata

brate inferioare fata

bieleta antiruliu fata

bucsa bara stabilizatoare fata

bieleta directie + cap bara stanga

bieleta directie dreapta + cap bara dreapta

BN35918

 

La multi ani!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

poti sa-mi dai un pret actual la urmatoarele, si cam in cat timp ajunge:

flansa amortizor fata 100 lei/buc/lemforder

brate inferioare fata 430 lei/lemforder sau 205 talosa sau 230 febi,daca nu ai $ de lemforder ia talosa (e o fosta fabrica lemforder)

bieleta antiruliu fata 102 lemforder sau 50 talosa

bucsa bara stabilizatoare fata 25 lei/buc/topran

bieleta directie + cap bara stanga 200 lei/lemforder sau 130 talosa

bieleta directie dreapta + cap bara dreapta 200 lei/lemforder sau 130 talosa

BN35918

La multi ani!

la multi ani ! preturi mai sus,cam o zi ; nu a trecut mult timp,preturile nu s-au schimbat

Link to comment
Share on other sites

Salut

Vreau si eu pt in e39 520d motor m47 flansa intermediara de la cardan,chit de ambreiaj, filtrele de pollen, de ulei,de motorina, de aer,ulei de motor si de cutie.te rog sa mi zici ce ulei imi recomanzi tu si cati litrii trebuie sa iau pt fiecare ca e primul schimb si nu stiu.te rog sa mi zici in cat timp poti sa mi le trimiti si cum trebuie sa procedez.si cat mai costa releul de bujii,bujiile si termostatul egr si termostatul de la motor si sensor placuta frana stanga fata ca poate le iau si pe acestea.

Multumesc si astept raspuns.

Serie motor gu56705

Link to comment
Share on other sites

Salut

Vreau si eu pt in e39 520d motor m47 flansa intermediara de la cardan 380 lemforder sau 240 topran,chit de ambreiaj 640 lei luk, filtrele de polen carbon 75 4f sau 200 mann ambele set, de ulei 38 mann sau 15 bardi,de motorina 100 mahle sau 160 mann, de aer 95 mann sau 50 bardi,ulei de motor 35 lei/litru/oe si de cutie.te rog sa mi zici ce ulei imi recomanzi tu (oe bmw) si cati litrii trebuie sa iau pt fiecare =imi trebuie seria sasiu .livrare din stoc,doar imi lasi adresa +nume+nr tlf. releul de bujii 380 lei/oe,bujiile 54 lei/buc/beru si termostatul egr 150 lei/oe si termostatul de la motor 130 behr si sensor placuta frana stanga fata 40 lei ate ca poate le iau si pe acestea.

Multumesc si astept raspuns.

Serie motor gu56705

salut,preturi in text

 

Salutare Dan,La Multi Ani si An Nou Fericit!

Am nevoie de un pret la arcuri pe spate ptr. E 46 kp21444.Poti sa-mi dai niste preturi si OE 400 lei/bucata si aftermarket 165 lei/buc/kayaba diametrul spirei constant sau 245 lei/buc/kayaba sau 120 lei/buc/a.i.c. diametrul spirei variabil

Multumesc

salut,La multi ani ! preturi in text

atentie,arcurile de producator vor potrivi pe masina ta dar exista sansa sa nu se comporte si sa arate identic cu cele originale,echivalarea putand fi impefecta avand in vedere ca pt arcurile oe exista vreo 5 variante iar la arcurile de producator 2 ; arcurile oe tin cont de toate dotarile masinii,pt cand cele de producator nu

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa imi trimiti si mie pt e39 520d motor m47 flansa intermediara de la cardan lemforder,chitul de ambreiaj,filtrele de ulei,motorina si aer mann toate si senzorul de frana

Adresa craiova,str1decembrie1918,blD25,sc2,ap12.tel0745158317.dar as vrea sa mi trimiti si ulei de motor si cel de cutia de viteza(pe cutie parca scrie MTF1) dar nu stiu cat intra de aceea vreau sa mi zici tu te rog(GU56705).as vrea sa mi le trimiti pe toate o data te rog.

Astept raspuns

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa imi trimiti si mie pt e39 520d motor m47 flansa intermediara de la cardan lemforder,chitul de ambreiaj,filtrele de ulei,motorina si aer mann toate si senzorul de frana

Adresa craiova,str1decembrie1918,blD25,sc2,ap12.tel0745158317.dar as vrea sa mi trimiti si ulei de motor si cel de cutia de viteza(pe cutie parca scrie MTF1) dar nu stiu cat intra de aceea vreau sa mi zici tu te rog(GU56705).as vrea sa mi le trimiti pe toate o data te rog.

Astept raspuns

Multumesc

ulei motor intra 6 litri,ulei cutie intra 1.3 litrisi costa 110 lei/litru/original ,iti pot trimite daca vrei aproximativ 1.3 litri pt ca oricum vine ambalat de la bmw la bidon de 5 litri; sa=mi zici daca raman si astea,pe miercuri ti-ar ajunge toate

Link to comment
Share on other sites

ulei motor intra 6 litri,ulei cutie intra 1.3 litrisi costa 110 lei/litru/original ,iti pot trimite daca vrei aproximativ 1.3 litri pt ca oricum vine ambalat de la bmw la bidon de 5 litri; sa=mi zici daca raman si astea,pe miercuri ti-ar ajunge toate

Ok.raman si astea,dar Pune 1,5litrii pt cutie ca sa ajunga.

Miercurea asta ajung?

Plata se face cand ajunga coletul?

Multumesc pt promptitudine si astept sa imi trimiti piesele

Link to comment
Share on other sites

Ok.raman si astea,dar Pune 1,5litrii pt cutie ca sa ajunga.

Miercurea asta ajung?

Plata se face cand ajunga coletul?

Multumesc pt promptitudine si astept sa imi trimiti piesele

da miercuri si da achiti direct la curier,mtf lt 1 nu se mai produce a fost inlocuit de mtf lt 2 (de asta o sa primesti)

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

La multi ani !

...inca nimica cu piesele ? cam pe cand ajung ? mersi

pe sambata poate

 

Salut,

 

E90 318i 2007 poti sa-mi dai preturi pentru:

Placute de frana punte fata Textar,

Senzor uzura fata+spate

si daca ai ulei de motor la sticla (nu bidon mare), imi trebuie doar in jur de un litru, trebuie sa completez nu sa il schimb.

 

Ai nevoie de serie de motor?

 

Multumesc

salut,ulei bmw 5w30 35 lei/litru;

pt restul trebuie seria sasiu ca in 2007 sunt 3 variante de motorizare la 318i

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.