Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

oe sau lemforder ar fi de preferat.. iti trimit atunci swag+ruville , lemforder deocamdata nu mai produce,mai am eu o bucata de stoc; ruville gasesc doar pe o parte si de aceea pe partea cealalata trebuie sa=ti dau swag; ce ramane ?

 

Salut,

 

fa-mi si mie te rog un pret pt:

- FILTRU AER

- FILTRU POLEN

- FILTRU ULEI

- FILTRU MOTORINA

- 1L LICHID DE FRANA

 

ai nevoie de seria de caroserie ceva?

filtrele as dori sa fie MAN sau BOSCH, iar uleiul OE BMW

 

Multumesc,

salut,bine bine dar nu stiu nici macar ce fel de logan e..

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut!

ma intereseaza la ce peret ai pentru un bmw E46 sedan clemele de prindere a pragurilor (nu stiu exact cate sunt la un prag)

trebuie sa dau pragurile jos si apoi sa le pun la loc si am intales ca se rup acele cleme si trebe altele

sunt la set sau la baucata?

 

http://uploadimage.ro/images/27929121241450663549.jpg

Link to comment
Share on other sites

oe sau lemforder ar fi de preferat.. iti trimit atunci swag+ruville , lemforder deocamdata nu mai produce,mai am eu o bucata de stoc; ruville gasesc doar pe o parte si de aceea pe partea cealalata trebuie sa=ti dau swag; ce ramane ?

 

 

salut,bine bine dar nu stiu nici macar ce fel de logan e..

Nu inteleg, cred ca ai amestecat raspunsurile...

Daca sunt pe forum BMW, e logic ca nu am logan ci BMW. Puteai sa ceri altfel informatiile nu sa ma iei la misto...In fine

Daca nu se poate, nu se poate

Merci oricum!

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg, cred ca ai amestecat raspunsurile...

Daca sunt pe forum BMW, e logic ca nu am logan ci BMW. Puteai sa ceri altfel informatiile nu sa ma iei la misto...In fine

Daca nu se poate, nu se poate

Merci oricum!

hei,nu te-am luat la misto dar cum sa iti dau un pret la ceva ce nici tu nu sti pt ce masina le vrei :)

 

Salut!

ma intereseaza la ce peret ai pentru un bmw E46 sedan clemele de prindere a pragurilor (nu stiu exact cate sunt la un prag)

trebuie sa dau pragurile jos si apoi sa le pun la loc si am intales ca se rup acele cleme si trebe altele

sunt la set sau la baucata?

 

http://uploadimage.ro/images/27929121241450663549.jpg

sunt la bucata dar imi trebuie seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

hei,nu te-am luat la misto dar cum sa iti dau un pret la ceva ce nici tu nu sti pt ce masina le vrei :)

 

 

pai te-am intrebat daca vrei seria de sasiu..:)

in fine

BMW E90 (318d)

nu vreau sa fiu rau,dar macar anul zi-mi-l ca exista diferente mari intre e90 318d an 2004 si cel an 2010..

Link to comment
Share on other sites

2006 :))

nu e pb, dar nu stiu ce detalii vrei...zi-mi ce mai vrei si iti dau :)

FILTRU AER mann 95 sau bosch 75

- FILTRU POLEN mann carbon 125 sau bosch 80 lei

- FILTRU ULEI 47 mann sau 30 bosch

- FILTRU MOTORINA 125 mann sau 100 bosch

- 1L LICHID DE FRANA oe bmw 47 lei sau ate 40 lei sau oe bmw bidon de 5 litri 110 lei,pt masina ta ai nevoie doar de 1 litru

ulei oe bmw 5w30 35 lei/l sau 0w40 41 lei/l

filtrele as dori sa fie MAN sau BOSCH, iar uleiul OE BMW

Link to comment
Share on other sites

Pentru E46 NFL

-34111165455 discuri frana fata (st.+dr.) 255 lei/buc/oe

Pentru E46 FL.

 

Set of brake pads with wear sensors 34112157571 VALUE LINE (senzori frana fata + set placute) 348 lei/oe

-34111164539 discuri frana fata (St.+dr) 304 lei/buc deci 2 buc

-34111153202 set reparatie frana (pistonase + garnituri) 84 lei/buc (adica pe roata),nu exista set,setul ti-l faci tu

-34116758107 set aerisitoare frana fata 30 lei/buc,nu exista set,setul ti-l faci tu

-34111163801 set clipsuri fixare placute 26 lei /buc.nu exista set,setul ti-l faci tu

-31356780847 set bielete antiruliu 122 lei/buc ,toate oe daca vrei producator spune te rog

 

pe producator

-0928400527 debitmetru; norma gaze de esapament:euro 3 BOSCH 650 lei

 

rog detalii privind modalitatea de plata etc. platesti cum vrei tu ,cu ce ai,dolari,lire,porumb,tichete cadou,bonuri masa se accepta aproape orice

 

Eu asa am vazut aici http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=34_0757&hg=34&fg=05

Se da numarul pieselor , codul si pretul. De aceea am crezut ca este set. Poate nu am interpretat bine.

La Caliper housing de exemplu se dau preturi separate , la Brake pad wear sensor spune / bucata.

Edited by diamondtree
Link to comment
Share on other sites

Eu asa am vazut aici http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=34_0757&hg=34&fg=05

Se da numarul pieselor , codul si pretul. De aceea am crezut ca este set. Poate nu am interpretat bine.

La Caliper housing de exemplu se dau preturi separate , la Brake pad wear sensor spune / bucata.

tocmai,interpretezi gresit,la coloana Qty iti spune cate piese de acest fel ai nevoie pe masina; daca vezi un set bucse si e trecut la qty (cantitate) cifra 1 atunci ai nevoie de 1 buc,deci un set,daca e trecut 2 ,atunci ai nevoie de 2,la senzor spui corect 1,ai nevoie de 1,dar de exemplu aici 10 REPAIR SET BRAKE CALIPER ai nevoie de 2 pt toata masina

 

Ulei bmw 5w30 la cat il ai?

cat vrei tu

Link to comment
Share on other sites

Atunci raman:

 

Pentru E46 NFL

-34111165455 discuri frana fata (st.+ dr) OE

 

Pentru E46 FL.

Set of brake pads with wear sensors 34112157571 VALUE LINE (senzori frana fata + set placute) OE

-34111164539 discuri frana fata (st.+dr) OE

-11.0441-5402.2 - 2 seturi garnituri etrier frana ATE (cred ca trebuie 2 seturi pentru st.dr.)

 

pe producator

-0928400527 debitmetru; norma gaze de esapament:euro 3 BOSCH

 

2 bielete antiruliu LEMFORDER

 

Platesc cu lei :laugh:

Ms.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan! Vreau si eu o lista de preturi pentru WAUZZZ4F07N026009, pentru urmatoarele repere:

1. bujii 50 lei/ngk sau 65 lei/oe

2. garnitura capac tacheti 60 lei/corteco sau 86 lei oe sau 70 elring

3. brate superioare 410 lemforder sau.. aici mai trebuie sa sap,daca te hoatarasti ca le vrei continui

4. bielete directie 155 lemforder sau 75 moog

5. capete bara 210 lei/buc/lemforder sau 100 lei qwp

6. kit distributie 370 lei gates sau 330 lei contitech sau 750 lei oe

7. pompa apa 300 lei hepu sau 220 lei/oe+pompa veche sau 140 lei saleri

8. kit transmisie (curea 65 lei contitech sau 71 gates sau 100 lei oe+role intinzator curea 185 lei/ina+rola ghidare 100 lei oe)

9. baterie 110ah originala bmw pret 750 lei sau 630 lei varta sau exide 550 lei

10. ulei+filtre aer 60 mann sau mahle ,40 lei alco, filtru ulei 42 mann/mahle sau 16 lei japanparts,polen carbon 125 mann sau simplu 90 sau carbon 80 mahle sau 70 carbon purflux sau 50 lei carbon/jc sau sau...,benzina 82 mann sau 90 mahle,ulei castrol

edge 5w30 225 lei/5 litri sau oe bmw 35 lei/l,poti pune linistit oe bmw

Piese pe producator, cat mai multe variante posibil. am inca 10 variante la fiecare producator,dar mi-ar lua o ora sa ti le fac,daca vrei te costa 1 leu/fiecare producator care ti-l ofertez in plus,nu e ok exprimarea cat de multe variante,mai degraba pefer calitate+low cost sau ceva de genul,numai la filtre cred ca am 15 feluri de filtre de ulei,ce ne facem ? Multumesc!

preturi in text

 

Atunci raman:

 

Pentru E46 NFL

-34111165455 discuri frana fata (st.+ dr) OE

 

Pentru E46 FL.

Set of brake pads with wear sensors 34112157571 VALUE LINE (senzori frana fata + set placute) OE

-34111164539 discuri frana fata (st.+dr) OE

-11.0441-5402.2 - 2 seturi garnituri etrier frana ATE (cred ca trebuie 2 seturi pentru st.dr.)

 

pe producator

-0928400527 debitmetru; norma gaze de esapament:euro 3 BOSCH

 

2 bielete antiruliu LEMFORDER

 

Platesc cu lei :laugh:

Ms.

ok,sa-mi lasi adresa de livrare,nume+nr tlf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.