Jump to content

e60/525dA


peperoni_sst

Recommended Posts

Am gasit masina care mi-o doream.

Am dat 320dA-ul+diferenta. Iata pozele:

 

 

felicitari ! ..masina este frumoasa,daca ai posibilitatea sa'i pui si un paket M e super

Multumesc! Pachet m: ma gandesc la asa ceva mai ales ca as vrea sa ma bucur de aceasta masina cel putin 4 ani.

 

Ce diferenta ai mai dat?

inca 8700e. Crezi ca-i mult?

 

felicitari :)

sa te bucuri de ea

Multumesc CAT :blink:

Link to comment
Share on other sites

Felicitari :) , frumoasa masina sa o stapanesti sanatos fara incidente.

La anu fac si eu aceeasi mutare ca si tine, un E46 pentru un E60 :)

Iti multumesc! O mutare "sanatoasa"... Seria 5 e altceva, succes :)

 

Felicitari :D , frumoasa masina sa o stapanesti sanatos fara incidente.

La anu fac si eu aceeasi mutare ca si tine, un E46 pentru un E60 :)

Iti multumesc! O mutare "sanatoasa"... Seria 5 e altceva, succes :)

Pardon, posesori de seria3 sa nu inteleaga gresit :blink:

Link to comment
Share on other sites

Da, negru ma gandeam si eu. Si trapa e cu negru.

Fratilor azi am facut setari la navi si tot ce e acolo...va spun: daca va luati e60 sa fie cu comanda vocala. E super :blink:

 

Da, negru ma gandeam si eu. Si trapa e cu negru.

Fratilor azi am facut setari la navi si tot ce e acolo...va spun: daca va luati e60 sa fie cu comanda vocala. E super :)

totul se seteaza din voce

Link to comment
Share on other sites

Am gasit masina care mi-o doream.

Am dat 320dA-ul+diferenta. Iata pozele:

 

Poti sa faci un mic review sau o comparatie in ceea ce priveste feeling-ul (si aici poti sa incluzi de la materialele interioare pana la atmosfera sau starea de spirit indusa de masini) intre E46 si E60 ? Ce iti place si ce regreti ?

Link to comment
Share on other sites

pepperoni spune-mi si mie te rog o chestie legata de comenzile vocale, iDrive la mine era setat in germana, l-am setat in engleza ca romana nu are, dar cand vreau sa ii "zic" ceva, de ex cand zic telefon, imi deschide telefonu da imi indruga ceva in germana, daca zic dial number, nu stie ce i-am zis, e vreo metoda de a seta si comenzile vocale in engleza? sau trebuie sa fac update la soft. Merci :blink:
Link to comment
Share on other sites

pepperoni spune-mi si mie te rog o chestie legata de comenzile vocale, iDrive la mine era setat in germana, l-am setat in engleza ca romana nu are, dar cand vreau sa ii "zic" ceva, de ex cand zic telefon, imi deschide telefonu da imi indruga ceva in germana, daca zic dial number, nu stie ce i-am zis, e vreo metoda de a seta si comenzile vocale in engleza? sau trebuie sa fac update la soft. Merci :)

doar germana :blink:

voce: comunication; telefon; abitzet(A-Z) sau topaht(TOP 8) :)

 

 

Am gasit masina care mi-o doream.

Am dat 320dA-ul+diferenta. Iata pozele:

 

Poti sa faci un mic review sau o comparatie in ceea ce priveste feeling-ul (si aici poti sa incluzi de la materialele interioare pana la atmosfera sau starea de spirit indusa de masini) intre E46 si E60 ? Ce iti place si ce regreti ?

am sa revin... ar fi multe de spus :)

Link to comment
Share on other sites

pepperoni spune-mi si mie te rog o chestie legata de comenzile vocale, iDrive la mine era setat in germana, l-am setat in engleza ca romana nu are, dar cand vreau sa ii "zic" ceva, de ex cand zic telefon, imi deschide telefonu da imi indruga ceva in germana, daca zic dial number, nu stie ce i-am zis, e vreo metoda de a seta si comenzile vocale in engleza? sau trebuie sa fac update la soft. Merci :blink:

se poate schimba in engleza:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=21662

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Buna alegere ai facut! Felicitari ! Insa cum ai facut cu datul la schimb? Unde ai facut asta?

Multumesc!

Schimbul: am dat sfoara-n tara, am aratat 320-ul oamenilor si le-am spus cam ce vreau.

Mie mi-a placut dintotdeauna seria 5 :), si acum as fi vrut un 5 individual, dar a aparut asta in peisaj

si de cum am vazut-o mi s-a lipit inima de ea...

Rezultatul: 320-ul+8700e :)

+ taxa :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.