Jump to content

SASE LUNI DE MUNCA


Guest bigbos75

Recommended Posts

care o fi scopul lui.......????

45457[/snapback]

 

 

Asta nu inteleg nici eu. Daca ar fi sa-i dam crezare, omul se plictiseste al dracu' in Strainezia si se bucura de compania romanasilor de-aici. Daca e sa nu-i dam crezare ... am vreo trei-patru variante.

Link to comment
Share on other sites

Asta nu inteleg nici eu. Daca ar fi sa-i dam crezare, omul se plictiseste al dracu' in Strainezia si se bucura de compania romanasilor de-aici. Daca e sa nu-i dam crezare ... am vreo trei-patru variante.

45461[/snapback]

 

Pai zi-le :blink:

Link to comment
Share on other sites

beck, uite un link catre galeria mea unde pe poze scrie 2004/08/31, desi ele sunt facute in 2005/08/31. Incearca tau sa vezi daca scrie cand au fost facute. Daca scrie ca au fost facute in 2004, inseamna ca e o greseala si la el si la mine, daca chiar va scrie data corecta desi pe poza scrie altceva, atunci pozele lui sunt din 2003.

 

Si inca ceva. Pozele lui au fost facute cu 3 aparate diferite in zile diferite, Olympus, Kodak si Casio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.