Jump to content

Accidente BMW


alex

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-1464-1147994475_thumb.jpgDesi cu draci voi completa acest post. ... astazi mi-am strambat bmwu intr-un mic accident pe la casa poporului... prea multe nu sunt de comentat.... franat brusc un dobitoc in fata ... si eu intrat in spatele lui... cu pedala de frana la maxim

 

pe scurt ... capota.. far.. semnalizator masca un pic din aripa ... si maruntisuri

Sunt suparat... pentru ca deabia o inmatriculasem ... deabia o aveam de o luna.. si lista continua.. .si bineinteles ma gandeam la inbunatatiri ...

 

Daca cineva ma poate ajuta .. cu informatii despre piese la preturi avantajoase.. pt e36 ... please help ca sunt debusolat... mai ames ca e prima masina... primul bmw..

 

mersi

post-1464-1147994500_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

snk imi pare rau sincer pt tine ,acum vrei far nou sau sh vreau sati spun ca nou e 3.500.00 aproximativ+,- 2-300 semnalul e vreo 500 ,iar sh farul il gasesti la 2.500-2800 semnalul nush o sati trebuiasca vopsea mai mult ca sigur dar aici e alta problema ,incearca sa pui si u o poza ziua sa pot vedea exact ce e la ea de facut masca si capota in general se indreapta iar nasurile sau aerisiri cum vrei sa le spui sunt 500 noi parca nu mai stiu exact
Link to comment
Share on other sites

nu e sinkro :) dar am vorbit cu el si o sa iau piesele de la el ... :) pentru remediere.. l-am cunoscut pe syncro

 

Stiam pe cineva  cu nr SNK la masina... Synkro tu esti ?  :)

 

tot un e36 dar... mai tunat asa... :blink:

87830[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
nu e sinkro :blink: dar am vorbit cu el si o sa iau piesele de la el ... :) pentru remediere.. l-am cunoscut pe syncro

87836[/snapback]

 

zi-i sa iti faca o reducere, asa ca aveti numere la fel... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.