Jump to content

E60-530D-Va rog ajutati-ma


Necro_77

Recommended Posts

Sau poti sa o iei pe asta. E doar 9,300 dar e 525d!

 

Mai....eu caut o masina BMW seria 5 cum ar fi 520,525,530.....ceva de genul asta...si asa am ajuns sa caut pe nu mai stiu nici eu pe ce pagini....

In al 2 lea rand sunt orientat spre diesel deoarece fac cam 70.000-80.000 km/an.......

Si uite asa am ajuns pe site-ul respectiv si am vazut respectivul anunt....

 

Ceea ce cauti tu nici peste 2-3 ani nu o sa o cumperi cu 10.000 Euro. (cu parere de rau: tu nu vezi/crezi ca e teapa)???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu-ti mai pune prietenul pe drumuri degeaba. Am dat eu deja 2500 euro avans. Merci de pont si celor care te-au tinut pe loc pana acum. O sa pun peste doua zile poze cu masina sa vezi ce-ai pierdut.

Eu cred ca ne-am luat amandoi teapa. Si eu am dat 2500 euro avans. Daca ne-au acceptat la amandoi e ceva putred. Vad ca ne-au cerut aceeasi suma. Vai, alte telefoane. Mmmh

Link to comment
Share on other sites

Nu-ti mai pune prietenul pe drumuri degeaba. Am dat eu deja 2500 euro avans. Merci de pont si celor care te-au tinut pe loc pana acum. O sa pun peste doua zile poze cu masina sa vezi ce-ai pierdut.

 

Cam greu de crezut.....intr-un timp atat de scurt......

Link to comment
Share on other sites

Chestia este cam asa.....am luat legatura cu propietarul....mai exact cu casa auto care o vinde....Ei spun ca masina nu are nici ce-a mai mica problema si ca se vinde si cu garantia oficiala la BMW. M-au asigurat ca masina are carte service la zi Km.reali 100% dotari dupa cum vedeti in anunt are destule.....Masina ma atrage tare mult(la banii astea ar fi chiar culmea sa nu te atraga)...chestia este ca toti cei carora le-am aratat anuntul si pozele pe care mi le-au trimis zic ca este ceva putred la mijloc...ba ca ar fi fost lovita, ba ca ar avea probleme,,,,si asa mai departe....Eu unul nu mai stiu ce sa cred....as vrea sa merg sa o cumpar......dar toti cu care am vb. ma descurazeaza....Asa ca am apelat la voi cei de aici de pe forum ca sa vad si parerile voastre....eventual sfaturile voastre.

Cu respect.

 

Prietene, trezeste-te din somnul cel de moarte, vorba cantecului... Nelamurirea ta este cel putin ridicola.

Link to comment
Share on other sites

Nu-ti mai pune prietenul pe drumuri degeaba. Am dat eu deja 2500 euro avans. Merci de pont si celor care te-au tinut pe loc pana acum. O sa pun peste doua zile poze cu masina sa vezi ce-ai pierdut.

 

Cam greu de crezut.....intr-un timp atat de scurt......

:) :D :D :D :blink: :) :) :) :)

foarte tare

Link to comment
Share on other sites

OK....M-am lamurit. Masina exista este E60 530D 03/2004 95700 km rulati pret 10.000 E si mai sunt de platit la ea 12 rate a cate 485 E

Cam asta este. Eu va multumesc pt. raspunsurile postate(chiar daca cateva au fost sa zicem mai rautacioase) si sper ca in curand sa fiu posesorul unui frumos BMW seria 5....Numai bine.

Edited by Necro_77
Link to comment
Share on other sites

OK....M-am lamurit. Masina exista este E60 530D 03/2004 95700 km rulati pret 10.000 E si mai sunt de platit la ea 12 rate a cate 485 E

Cam asta este. Eu va multumesc pt. raspunsurile postate(chiar daca cateva au fost sa zicem mai rautacioase) si sper ca in curand sa fiu posesorul unui frumos BMW seria 5....Numai bine.

 

Ori te-ai ĂŽnscris la mişto pe forum ori minti cu nerusinare... şi faci pe restul sa piardă timpul citind aberaţiile tale pe aici.

 

Una sigur e adevărată.

 

Dane uite care e treaba....in primul rand eu nu te-am jignit pe tine,in al 2 lea daca ai ceva de comentat fa-o in cunostinta de cauza(ai acolo pe pagina Nr. de tel si poti sa suni si sa te documentezi) sau daca nu abtinete de la astfel de comentarii.....

Respect.

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am referit la topicul tĂŁu. Primul post.

 

Ok...eu am spus doar ca nu am avut BMW si nu prea stiu cu ce se mananca......nici nu stiu bine modelede.......eu nu stiu daca cel din poza este 525 sau 530 dar acum am confirmarea ca exista si 530D model european pa pretul respectiv+ rate pe 12 luni.....

Daca nu am fost prea concret sau poate nu am stiut eu sa formulez intrebarile sau posturile imi cer scuze....dar asta nu inseamna ca am mintit cu ceva....

Respect.

Link to comment
Share on other sites

Eu vb. de ceia ce mi-a confirmat prin telefon un prieten pe care l-am rugat sa mearga sa vada ce si cum.....

cu specificatia ca fata de cel din poza este negru si cu certitudine este manual si model european......

radio erevan:

 

I: Este adevarat ca s-a furat o masina verde?

R: Da, este foarte adevarat, numai ca nu era o masina, ci o bicicleta si ne era verde, ci galbena.

 

 

 

p.s. la ratele alea mai pune o valoare reziduala, o taxa de inmatriculare (3000 cmc) si ai pretul real.

Link to comment
Share on other sites

Eu vb. de ceia ce mi-a confirmat prin telefon un prieten pe care l-am rugat sa mearga sa vada ce si cum.....

cu specificatia ca fata de cel din poza este negru si cu certitudine este manual si model european......

radio erevan:

 

I: Este adevarat ca s-a furat o masina verde?

R: Da, este foarte adevarat, numai ca nu era o masina, ci o bicicleta si ne era verde, ci galbena.

 

 

 

p.s. la ratele alea mai pune o valoare reziduala, o taxa de inmatriculare (3000 cmc) si ai pretul real.

 

cat este taxa de imatriculare la modelul respectiv?

Link to comment
Share on other sites

@Necro_77: Te rog sa nu mai jignesti nici un user al acestui forum.

Daca ai ceva de reclamat, te rog sa folosesti functia REPORT!

 

Am fost provocat...sau poate ca asta nu ai obs.?!

Cu tot respectul pentru acest forum si pentru toti cei de aici am constatat cu stupoare ca sunt cativa care sunt numai buni de facut misto pe seama altora...mai ales daca respectivii mai sunt si necunoscatori....

Cu respect.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.