Jump to content

Am lovit 316`le


Eddie

Recommended Posts

savurand bucuros dintr`un big`mc n`am fost atent.. si am intrat intro dacie 1310 care franse brusc sa evite un caine...rezultatele se pot vedea in fotografii

as vrea sa ma lamuriti cu urmatoarele chestiuni:

1 cat costa o capota [noua/sh]

2 cat costa sa vopsesc capota

3 cat costa chestia aia metalica din ultima fotografie?:-\ pt ca si asta s`a strambat motiv pt care mi sau deplasat farurile+semnalizatoarele dar fara sa fie nici macar zgariate :-??

4 cat costa un spoiler+ ornamente [nou/SH]

5 cat costa sa vopsesc un spoiler+ornamente

 

 

ms anticipat

post-2959-1207069106_thumb.jpg

post-2959-1207069112_thumb.jpg

post-2959-1207069116_thumb.jpg

post-2959-1207069124_thumb.jpg

post-2959-1207069128_thumb.jpg

post-2959-1207069132_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Huh ce aiurea! sincere regrete pt. intamplarea nefericita! Sa nu mai mananci la Mec...

 

Pe mine la AB pt zgarietura din poza m-a costat 2000 Lei

iesea cu polish si diferite creme pentru zgarieturi. dar vad ca ai ales "tza hard way"....

Link to comment
Share on other sites

a franat un tip cu o dacie 1310 ca ia iesit ceva in cale...ce? nici eu nu stiu... si pt ca nam pastrat distanta si pt ca ce`i drept nici eu nu eram atent... a fost de ajuns o fractiune de secunda... distanta fiind foarte mica... orcum pt viteza pe care o aveam avaria e destul de mica... el neavand nimic...

orcum 1300E mi se pare fabulos :blink:) ... desi stiu ca se poate ajunge.... eu sunt sigur ca cu maxim 300 o fac... tinand cont si de fapt cu sunt mai Mc`Gayver asa.. si capota pot sa o dau jos si sa o montez la loc singur... chestia aia dinauntru la fel :-??

 

nush... ma gandesc la piese SH ...pt ca asta mie bugetu

Link to comment
Share on other sites

a franat un tip cu o dacie 1310 ca ia iesit ceva in cale...ce? nici eu nu stiu... si pt ca nam pastrat distanta si pt ca ce`i drept nici eu nu eram atent... a fost de ajuns o fractiune de secunda... distanta fiind foarte mica... orcum pt viteza pe care o aveam avaria e destul de mica... el neavand nimic...

orcum 1300E mi se pare fabulos :blink:) ... desi stiu ca se poate ajunge.... eu sunt sigur ca cu maxim 300 o fac... tinand cont si de fapt cu sunt mai Mc`Gayver asa.. si capota pot sa o dau jos si sa o montez la loc singur... chestia aia dinauntru la fel :-??

 

nush... ma gandesc la piese SH ...pt ca asta mie bugetu

 

 

poate nu ar fi rau dupa ce rezolvi totul sa te gandesti la un casco ..un minim accident si vezi utilitatea ...Nu o fac pe moralistul dar ma gandesc ca pe viitor ar fi mai bine ...si mai avantajos pt tine ..mai ales ca platesti in rate etc !...Bafta !..

Link to comment
Share on other sites

savurand bucuros dintr`un big`mc n`am fost atent.. si am intrat intro dacie 1310 care franse brusc sa evite un caine...rezultatele se pot vedea in fotografii

as vrea sa ma lamuriti cu urmatoarele chestiuni:

1 cat costa o capota [noua/sh]

2 cat costa sa vopsesc capota

3 cat costa chestia aia metalica din ultima fotografie?:-\ pt ca si asta s`a strambat motiv pt care mi sau deplasat farurile+semnalizatoarele dar fara sa fie nici macar zgariate :-??

4 cat costa un spoiler+ ornamente [nou/SH]

5 cat costa sa vopsesc un spoiler+ornamente

 

 

ms anticipat

da mi un pm cu ce piese iti trebuiesc si ce anume vrei sa vopsesti si ti fac un pret bun...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Huh ce aiurea! sincere regrete pt. intamplarea nefericita! Sa nu mai mananci la Mec...

 

Pe mine la AB pt zgarietura din poza m-a costat 2000 Lei

iesea cu polish si diferite creme pentru zgarieturi. dar vad ca ai ales "tza hard way"....

a eu zgarietura ma mica ca aceasta este de cheie cu ce zic ca o pot scoate :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.