Jump to content

E46 320d '04


Infamous

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

plafon negru, etc.

este intr-adevar individual. pacat ca lipsesc optiuni pe ea...

legat de geamuri electrice... hmz de exemplu sunt multe Wiesmann-uri FOARTE scumpecare n-au geamuri electrice nici pe fata :twoup:

nu sunt un must_have. masina e superba oricum, sa o stapanesti sanatos si cu grija ca la ce drumuri si soferi aveti acolo.

Edited by Roland
Link to comment
Share on other sites

Masina a costat 14800 euro in Germania, e din a-12-a 2004 si a avut 93000 km

Nu are CD pentru ca un prieten i-a spus neamtului sa nu dea asa de multi bani la BMW pe el si, eventual dupa, sa-i monteze ceva HI-FI. Masina o folosea doar el de la lucru acasa, probabil de aia nu a ales geamurile electrice spate, si cum nu era cu muzica radio-ul l-a multumit. ( vorbele lui )

Nu cred sa fi fost un efort financiar din partea lui sa aleaga mai multe optiuni, bine ca a ales scaunele sport. In rest... in masina nu s-a fumat niciodata, presuletele sunt deosebite, senzori de ploaie, lumina, parcare, inele cromate in jurul ceasurilor, oglinzi electrice-incalzite, oglinda interioara cu senzor, toate cheile, toate reviziile la reprezentanta BMW. Masina nu este de vanzare :twoup:

Link to comment
Share on other sites

asta cu mersul la servici... traiasca nemtii dar parca e deja poezie.

 

Poezie era daca nu ma duceam eu personal dupa ea. Tipul este manager in Luxemburg si masina am luat-o de la el din curte, de 4 luni ( de cand a iesit din leasing ) nu a mai umblat cu ea si o tinea in garaj, a scos-o sa o spele inainte sa ajung acolo, motorul era tot prafuit si discurile de frana pline de rugina ( motivul: recent isi cumparase un E92 cabrio Individual culoare Moonstone 335i. :twoup: ). Si ca sa fie poezia completa, ne-a asteptat cu platouri de mancare. :twoup:

Masina a fost 15900 si pe mobile si pe autoscout.

Link to comment
Share on other sites

sa-ti traiasca atunci man, sa ne zici si noua ce v-a dat de mancare asa ca fapt divers :D

Am ajuns pe inserate, dupa ce am vazut masina nici foame nu mi-a mai fost! Ma grabeam sa plec spre casa, stau prost cu zilele de concediu iar cei cu care m-am dus se grabeau in treburile lor :twoup: . Din cate am vazut erau sandwichuri cu muraturi :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, eu am una identica foarte tare:P

Salut, ma bucur ca mai are o surioara in tara :twoup: . Am citit topicul tau, nu trebuia sa te superi, pielea se numeste Walknappa Zimt ( scortisoara ), diferita la atingere fata de cea originala de la BMW si a costat 4340 euro extra. Eu am si optiunea sport la scaune +500 euro si reglaj la coloana (LordosenstĂźtze) + 270 euro.

Ti-am atasat listele de preturi de pe vremea aia sa vezi cat costa presuletele, vopseaua, lemnul din interior si restul optiunilor, iar ca pret ai iesit bine, sa o stapanesti sanatos.

preisliste_bmw_3erlimousine_0409.pdf

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masinuta, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

 

Cu ajutorul listei mi-am facut si eu o idee despre pretul propriei masini. :twoup:, tot surioara/frate cu a ta. :twoup:

Edited by barry
Link to comment
Share on other sites

Azi am mai impuscat un iepure. Mp3 in loc la casetofon. Nu mi-a placut cum a iesit, cand o sa-i schimb si difuzoarele o sa fie mai mult de lucru la capitoul imagine MP3. Pana una alta se aude mult mai frumos iar difuzoarele stock suna binisor. Pentru cine vrea sa se apuce ii urez nervi de otel. Masca nu s-a potrivit, imi freca in ornament, atrebuit sa iau din urechi si sa o cobor mai mult decat era ea facuta, in stanga jos nu s-a asezat cum trebuie. Vreau sa o vopsesc negru, lacuit si eventual sa-i pun un voltmetru in locul ala gol.

Poze :twoup:

post-10478-1209583427_thumb.jpg

post-10478-1209583459_thumb.jpg

post-10478-1209583520_thumb.jpg

post-10478-1209583551_thumb.jpg

post-10478-1209583797_thumb.jpg

Edited by Infamous
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.