Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

Guest poleposition

cum am baut si nu mai pot sa conduc :twoup: , mai fac poze.

 

stiu ca ati mai vazut masina dar lasati-ma si pe mine sa ma bucur :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
S-o porti cu placere Iannis :twoup:

E34-ule ce mai face? Il mai ai sau l-ai maritat?

 

multam :D

 

e34 l-am vandut mai demult, acum vand cel mai probabil si e60-ul (l-am cumparat in decembrie...). Raman cu asta si Avensisu' pentru moment... :twoup:

 

Lucky guess: 6-70.000 ? :D

 

+/- :D

Link to comment
Share on other sites

Superfaina... Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente. Nasoale. Ca d'alea bune sunt sigur ca o sa patesti, cred ca aduce satisfactii enorme.

 

Ma uit la pozele de interior si imi aduc aminte ca m-am asezat si eu pe scaunul soferului in monstrul asta, si Theo mi-a zis sa ii dau o cheie;

 

Si eu cautam de nebun sa vad daca masina e in (P)arking, si nu vedeam semnul respectiv pe schimbator :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
apropos, Tien, mai ai cumva vreo cheie ? ca am doar una man si la cum ma stiu o pierd in max 2 luni :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
apropos, Tien, mai ai cumva vreo cheie ? ca am doar una man si la cum ma stiu o pierd in max 2 luni :twoup:

 

 

la ce club e petrecerea ?..unde sarbatoresti :D

 

acum acasa, deja a 4-a bere si urmeaza un uischi... trebuia sa plec la Predeal ca aveam treaba acolo da' mi-am bagat picioarele :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.