Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

detailingul a iesit beton :twoup: , azi dimineata am luat masina, geamul merge, am fost si la Bavaria pt o verificare la geam.

 

Foarte amabili, mi-au facut o "resetare" la geamuri, totul e ok azi :twoup:

 

 

ne bucuram ca esti multumit , relaxat ..si te-ai impacat si cu ED :D ...macar iti stiu de frica acum !..

 

****acei oameni minunati cu masinile lor de polish *****

 

feedback ...AI DAt SPAGA ?

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Pole sunt f. curios ... ce ti-a facut (spus) seful de la ex.det. de te-ai calmat asa repede? Cred ca omul are talent de negociator international.

pana la urma ce a fost? au dat baietii cu wap-ul "temeinic" pana a intrat apa la vre un contact? s-a uscat si s a rezolvat problema?

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Au insistat sa nu platesc nimic (free detailing) - din cauza incidentului - dar am refuzat... in fine pana la urma mi-au facut reducere 50% :twoup: Foarte ok s-au purtat trebuie sa recunosc:
Link to comment
Share on other sites

pai eu zic ca nu trebuia sa ii spuna mare lucru. i-a spus ca masina este ok ca inainte :twoup:

 

l.e. foarte frumos din partea ta ca ai refuzat sa accepti free detailingul :twoup:

iar reducerea de 50% eu zic ca este ok vis-a-vis de nervii creati

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

detailingul a iesit beton :twoup: , azi dimineata am luat masina, geamul merge, am fost si la Bavaria pt o verificare la geam.

 

Foarte amabili, mi-au facut o "resetare" la geamuri, totul e ok azi :twoup:

Sper sa ne poti spune aceleasi lucruri si dupa primele 2 spalari intr-o zi cu soare. Urmele unui polish prost abia atunci se vad. Altfel detailingul e minor, masina e cea care straluceste intradevara. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

nu am vrut nici reducerea, dar a insistat si patronul... oricum "gratis" nici nu imi trecea prin cap sa accept.

 

Oricum, mi-a spus ca daca la Bavaria se dovedeste a fi vreo problema, cheltuielile vor fi suportate de ei.

 

La Bavaria totul a iesit ok.

 

detailingul a iesit beton :twoup: , azi dimineata am luat masina, geamul merge, am fost si la Bavaria pt o verificare la geam.

 

Foarte amabili, mi-au facut o "resetare" la geamuri, totul e ok azi :twoup:

Sper sa ne poti spune aceleasi lucruri si dupa primele 2 spalari intr-o zi cu soare. Urmele unui polish prost abia atunci se vad. Altfel detailingul e minor, masina e cea care straluceste intradevara. :D

 

 

in cazul acesta, in decurs de 6 luni, pot reveni daca sunt nemultumit.

Link to comment
Share on other sites

si eu pot face la fel. si la fel e si la tine. :D

Eu nu pot. :D

 

Un reply consecutiv va uni cele doua posturi, fara a aparea mesajul de editare :twoup:.

Ia sa vedem.

 

Un reply consecutiv va uni cele doua posturi, fara a aparea mesajul de editare :twoup:.

Bingo, back on topic si scuze de vedenii. :D

Link to comment
Share on other sites

si eu pot face la fel. si la fel e si la tine. :D

Eu nu pot. :D

 

Un reply consecutiv va uni cele doua posturi, fara a aparea mesajul de editare :twoup:.

Ia sa vedem.

 

Un reply consecutiv va uni cele doua posturi, fara a aparea mesajul de editare :twoup:.

Bingo, back on topic si scuze de vedenii. :D

 

deci poti si TU.

 

l.e. pai aia spuneam si eu. da imi place sa ma joc cu subtilitatile. mai ales cu cineva ca tine care ia foc cand alt user poate sa faca anumite chestii :)

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masinuta :D

sa o satapanesti sanotos si sa fiti intregi :D (260 in Ro) :twoup:

 

tien ...frate ...ce te-a apucat sa dai masinuta asta :twoup: (apropo ce vrei mai departe?! sau numai vrei masini d-astea nervoase?!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Foarte frumoasa masinuta :D

sa o satapanesti sanotos si sa fiti intregi :D (260 in Ro) :twoup:

 

tien ...frate ...ce te-a apucat sa dai masinuta asta :twoup: (apropo ce vrei mai departe?! sau numai vrei masini d-astea nervoase?!)

:D :)

 

Vine alta.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.