Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

Nu stiam, Poiuyt... vroiam insa sa stiu daca masina din film e "redresata" de sistemele electronice etc sau chiar nu s-a dorit donut "ca la carte"

In fine, Pole n-a prins inca iarna cu M-ul.

nu cred ca a fost "redresata" de sisteme ci pur si simplu theo n-a dat in ea :twoup: :D a luat-o usor :twoup:

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

Nu stiam, Poiuyt... vroiam insa sa stiu daca masina din film e "redresata" de sistemele electronice etc sau chiar nu s-a dorit donut "ca la carte"

In fine, Pole n-a prins inca iarna cu M-ul.

 

Contează şi soferul si mila sa pentru masina :twoup:

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Nu stiam, Poiuyt... vroiam insa sa stiu daca masina din film e "redresata" de sistemele electronice etc sau chiar nu s-a dorit donut "ca la carte"

In fine, Pole n-a prins inca iarna cu M-ul.

nu cred ca a fost "redresata" de sisteme ci pur si simplu theo n-a dat in ea :twoup: :D a luat-o usor :D

...dap...e mai "romantic" de felul lui ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
salut vecine (poleposition), nu cumva stai pe la domenii?ieri am trecut pe strada(nu stiu cum ii zice ;)) care face legatura intre Ion Mihalache si Marasti si ti-am vazut beemeru la poarta :lol:

 

ba da... :lol: Sandu Aldea e strada, las' ca ma uit pe camere sa vad cand ai trecut :lol:

 

Ce masina ai si pe unde stai tu ? daca tot suntem vecini... :) poate ne recunoastem.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
kiar ca nu ai avut ce face ;))) iesi la o plimbare :lol:

 

am niste discutii complexe cu fratele Jack si prietenii lui mai tineri Red si Bull.... :lol: nu tine cu plimbarea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Pai si un claxon nimc... daca sunt toate masinile in fata (M6, E60 si Toyota), inseamna ca sunt acasa, mai ales acum ca renovez... doar sa aud ;)

Nu am PM de la tine :)

 

PS: Nu ma chema Banica :lol:

 

 

... ma duc la nani.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
The evil brothers... ;)

 

LE: n-am avut ce face:

 

 

...dar parca nu are ragetul ala ca la un M5...sau mi se pare mie...poate-i faci unul si din mers cand oi scapa de Jack si Tauru' Rosu. :lol:

 

in sarcina se aude cu totul atfel, un fel de grohait gen "hot rod" :lol: , pana intr-o anumita turatie, grav, jos, apoi pe turatiile inlate devine un sunet asemanator cu motorul unui monopost de F1. :)

 

Am sa mai fac filmulet, dar acum M-u este la Bavaria pt revizie, ulei, filtre, zemuri, placute etc. Vreau sa fac revizia mai devreme, pana in iarna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.