Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

Michelin Pilot Sport 2, singurele cauciucuri in opinia mea bune pt M6 si de altfel recomandate, costa 2000 RON si ceva plus TVA bucata, ajung la 3000 ron bucata la AB - asta pe spate, pe fata sunt putin mai ieftine.

 

edit: nu cred ca pune cineva guma de 2000 roni bucata pe 520i <_<

 

Michelin Pilot Sport2

245/45/19 2buc 23mil

 

275/35/19 2buc 26mil

 

le-am cumparat in primavara de la ADAX cei drept zicea doamna de acolo ca erau intrate in ceva promotie... Adevarul este ca sunt suuuper cauciucurile astea

 

 

este super comod sa mergi la AB si sa iei tot de acolo, insa comoditatea se plateste....

 

 

bafta cu masina, ar fi super frumos daca reusesti sa o pastrez si pe asta si sa achizitionezi si Murcielago...galardo renunta la idee...te vei plictisi prea repede de stilul audi, la murcielago este alta poveste....

eu recomand Ferrari insa este pe podiumul preferintelor mele si a multora langa Murcielago F430 scuderia..hmm

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Pai nu-i chiar asa mare diferenata fata de AB pana la urma...daca e sa calculez timpul pierdut, luat anvelopele, carat cu alta masina, ca la mine in masina nu vor incapea toate 4, cautat service pt montaj care sa nu imi zgarie jantele etc etc... nu mai bine nu ma doare capul, comand alea, cand vin ma suna baiatu' am ajuns imi schimb gumele loco si cu asta basta <_<
Link to comment
Share on other sites

hai mai, serios, pai daca nici cei cu M6 nu mai iau de la reprezentanta, cine?

ai masina de zeci de mii de euro si te uiti ca in Vitan sunt gumele putin mai ieftin?

 

 

da da...dar te uiti sa il iei la mana a doua ... <_<

 

adica cu doua la mana a doua ,faci una noua ,la cat de dotata e a lu pole....cam 160 de mii noua.

 

insa e mai rau daca o iei la mana a doua si numai ai bani de intretinere...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

IN sfarsit, deci am sa pun gumele la AB, end of discussion iar masina nu o mai vand si gata. O sa imi para rau ca daca iau Lambo-ul va ramane necondusa, dar poate fac un "schedule" sa le scot pe rand.

 

Nu cred ca o tenteaza pe nevasta-mea sa o conduca oricum... ea vrea m3, cica e cel mai frumos BMW ever <_<

Link to comment
Share on other sites

sorry, ii raspunsesem lui poiuyt.

 

 

si eu de ce sunt tare ?!! <_<

 

cred ca te refereai "la nimeni".

pentru ca o masina ca a lui Pole, chiar si la mana a 50-a tot o masina scumpa e.

Link to comment
Share on other sites

are dreptate andreea <_< m3 best car ever made :) ... iar masina i-ar veni chiar ca o manusa :wub:

 

asta sa fie problema ... cu ce masina vei circula :bashwall: ... lol ... oricum cu lambo-ul o sa-ti faci traseul inainte ... depinde unde ai treaba in bucuresti ... e posibil sa nu ajungi in toate zonele cu el :unsure: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.