Jump to content

320 d din 99. cati bani face.


florentincristea

Recommended Posts

ma gandesc uneori sa iau una de 150 cp, dar mai trebuiesc bani. si de aceea primul pas e sa vad cat face asta si daca imi permit sa o schimb.

 

masina e diesel, din 99 136 cp, alba, ca dotari 4 geamuri el, ogl el si incalz, heliomate, scaune incalzite, proiectoare, faruri reglabile, volan, scune, reglabile ca la toata lumea, jante aliaj, cd player mp3 cu port usb, statie, cele 6 boxe originale, tub bas 1000w jbl.

o sa pun zilele astea si poze asa ca idee. faza e ca nu gasesc una la fel cu aceleasi dotari ca sa fac o comparatie.

important ca masina are 208000 km, am schimbat kit ambreiaj, curatat injectoare, bujii, toate filtrele, tampoane esapament, nici nu mai stiu ce i am mai schimbat. ar mai fi de facut reparatii la articulatii si suspensii ca masina sa fie ok.

 

asa ca astept pareri. cat face minim, si cat maxim. masina vine din italia, inmatriculata in ro acum 6 luni, a rulat doar acolo, iar aici are cam 20000 km

mai urmeaza acum sa schimb fulia motor si curelele

Edited by florentincristea
Link to comment
Share on other sites

din cate am observat sunt cativa care au citit topicul, chiar nimeni nu are o parere? nu cer oferte, nu o vand acum, doar ma intereseaza cat face masina asta ca idee. sa vad unde ma aflu pe graficul rentabilitate spre pastrare sau spre schimbare. hai stiu ca puteti macar sa faceti o baza mica.
Link to comment
Share on other sites

tu iti stii masina, poate arata foarte bine . dar mai mult de 9000 nu cred ca poti lua pe ea.

 

in afara de scaunele incalzite celelalte le gasesti cam pe toate E46. mp3-ul nu cred sa adauge valoare , dimpotriva. dar depinde de client ...

 

masina vine din Italia, din pacate exista o prejudecata fata de masinile aduse de acolo ( deh, neamuri d'ale noastre ).

 

la 9000 gasesti inmatriculate, comenzi pe volan , piele, cd changer, xenon etc. sau poti lua un E39 520D

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

multumesc de sfat. mi ar fi greu sa ma despart de ea, si nu cred ca o voi faca dar daca va fi vreodata cazul o sa iau una de 150 cp, chiar daca sa zicem ar fi 520d. pielea nu reprezinata un interes pt mine. si la majoritatea masinilor pe care le am vazut nu aveau geamuri el si pe spate. iar eu vreau sa fie si alea tot asa. in plus fata de ce am as fi vrut trapa. am avut o pisica cu piele, da nu mi a placut deloc. in afara de design, nimic nu renteaza la piele. iarna rece, vara fierbinte. da arata bine ca era alb-gri. scaunele se potrivesc pe asta da nu pica bancheta plus ca n are rost sa dau scaune cu incalzire jocs pt unele fara
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.