Jump to content

numere inmatriculare


kez86

Recommended Posts

Salutare,

 

Are cineva idee daca se mai pot face numerele cu alte caractere?

Ideea e sa fac numerele de romania cu caracterele si distanta intre ele in stil DE.

Stiam ca se dau amenzi destul de nasoale. :twoup:

 

Voi ce mai stiti?

Link to comment
Share on other sites

fa-ti numere normale...decat sa-ti creasca pulsul de fiecare data cand ii vezi pe boschetari ca te stii cu musca pe caciula mai bine totul in regula si-ti mai permiti si putin misto cu ei...altfel te au la mana si abia asteapta nemernicii...un sfat ce-ti pot da sa arate mai ok masina,la mine i-a schimbat look-ul sa zic asa cat de cat e sa lipesti numarul cu banda dublu-adeziva si sa renunti la suportul de numar...de stat sta fara nici o problema si rezista la jeturi la viteza la orice...

 

decat sa iti faci numaru in stil DE mai bine iti bagi niste litere cracanate, sa stie lumea ca esti "bastan" :twoup: si s-a rezolvat :twoup:

 

 

chiar eram curios,care e "shpilul" cu literele alea cracanate?tre platit ceva in plus?numai unii pot sa-si faca?care e treaba?

Link to comment
Share on other sites

Spaga 2-3 mil si ai numare cracanate.

 

Pentru tarani, este un must have. :twoup:

 

 

da "boss" :D ai dreptate...

 

m-am gandit mai bine si le las normale..

 

faza cu suportul de numar tre sa o fac neaparat! il urasc cu patima la cat de urat se vede pe fatza :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Acum sa nu spui ca un numar care este de gelum B 04 LII arata bine inghesuit in partea stanga....

Cred ca suntem singura tara in care numarul araca ca frana.... :twoup:

Sa nu se inteleaga faptul ca sustin aceste numere, ma refeream doar la estetica. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Acum sa nu spui ca un numar care este de gelum B 04 LII arata bine inghesuit in partea stanga....

Cred ca suntem singura tara in care numarul araca ca frana.... :twoup:

Sa nu se inteleaga faptul ca sustin aceste numere, ma refeream doar la estetica. :twoup:

 

tocmai de asta ma gandeam sa le fac distantate ..dar .. am renuntat la idee dupa ce am vazut pe strada cam ce fel de "fosti rugbisti" conduc masinile cu numerele distantate - cracanate :D

Link to comment
Share on other sites

daca ai un numar de genu B 11 LLI o sa-ti apara la egale distanta de margini nu o sa stea inghesuit nici in dreapta nici in stanga,si oricum o sa fie distantate doar ca nu intre cele 3 litere ci intre litere si numar...

 

iar legat de faza cu banda dublu adeziva in dauna suportului de numar sincer arata mult mai frumos,schibma total aspectul doar ca suportul ala mai proteja de cate un stalpisor,de cate o femeie ce ti-o mai atinge in parcare,alea alea,dar astea sunt doar detalii :twoup:

 

scuzati-mi greselile ,tastatura e de vine :twoup:

 

daca ai un numar de genu B 11 LLI o sa-ti apara la egala distanta de margini nu o sa stea inghesuit nici in dreapta nici in stanga,si oricum o sa fie distantate doar ca nu intre cele 3 litere ci intre litere si numar...

 

iar legat de faza cu banda dublu adeziva in dauna suportului de numar sincer arata mult mai frumos,schimba total aspectul doar ca suportul ala mai proteja de cate un stalpisor,de cate o femeie ce ti-o mai atinge in parcare,alea alea,dar astea sunt doar detalii :D

Link to comment
Share on other sites

Pai treaba este ca de multe ori nu ti le aseaza la egala distanta, de asta spuneam.

Am vazut multe masini la care numarul arata super aiurea din cauza asta.

Am sa fac poze data viitoare cand am sa vad un numar dinasta.

Link to comment
Share on other sites

Pai treaba este ca de multe ori nu ti le aseaza la egala distanta, de asta spuneam.

Am vazut multe masini la care numarul arata super aiurea din cauza asta.

Am sa fac poze data viitoare cand am sa vad un numar dinasta.

 

pai na,cum ti-e norocul :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Spaga 2-3 mil si ai numare cracanate.

 

Pentru tarani, este un must have. :twoup:

astea 2 3 milioane spaga se dau la inmatriculari sau unde? intreb pt k sincer ( cu tot riscul de a fi catalogat de catre voi drept un tzaran fost rugbyst) vreau si eu numere de astea. pur si simplu imi plac s, m am plictisit de vechiul aspect al numerelor mele si oricum sunt destul de uzate si as vrea sa le schimb. so...unde tre sa imping banii respectivi?
Link to comment
Share on other sites

"fosti rugbisti" sunt aia cu ceafa mare si cu lantu' grosssss....

 

nu am nici o problema cu ei si nici cu numere cracanate si nimeni care vrea sa isi puna, pana la urma de asta am deschis topicul. ma gandeam sa imi pun dar m-am razgandit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.