Jump to content

Pachet M?


Guest BbMmWw

Recommended Posts

Guest BbMmWw

Poate sa ma ajute cineva cu astea pt un 320ci:???

 

1.Care e diferenta intre pachet m aerodinamic si m-tehnic?

2.preturile la tot ce inseamna pachet m,interior-exterior?

3.Sunt din Bucuresti....unde as putea sa fac asta si cat costa manopera?

Link to comment
Share on other sites

Poate sa ma ajute cineva cu astea pt un 320ci:???

 

1.Care e diferenta intre pachet m aerodinamic si m-tehnic?

2.preturile la tot ce inseamna pachet m,interior-exterior?

3.Sunt din Bucuresti....unde as putea sa fac asta si cat costa manopera?

 

1. nu prea cred ca e acelasi lucru, altfel de ce se mai numea in 2 feluri :twoup: aerodinamic este packetul exterior si tehnic probabil suspensia, directia... si ce mai difera pe acolo fata de una normala.

2.din cate stiu eu la un seria 3 E46 tot M pack ul costa vreo 5-6mii ca optiune cand iti dai comanda de masina.

Link to comment
Share on other sites

Guest BbMmWw
Poate sa ma ajute cineva cu astea pt un 320ci:???

 

1.Care e diferenta intre pachet m aerodinamic si m-tehnic?

2.preturile la tot ce inseamna pachet m,interior-exterior?

3.Sunt din Bucuresti....unde as putea sa fac asta si cat costa manopera?

 

1. nu prea cred ca e acelasi lucru, altfel de ce se mai numea in 2 feluri :twoup: aerodinamic este packetul exterior si tehnic probabil suspensia, directia... si ce mai difera pe acolo fata de una normala.

2.din cate stiu eu la un seria 3 E46 tot M pack ul costa vreo 5-6mii ca optiune cand iti dai comanda de masina.

 

 

Nu il vreau de nou,vreau unu care sa arate bine pe masina,nu conteaza ca e sh,replica,etc........dupa ce o cumpar vreau sa mai bag in ea vreo 2000-3000e si sper sa imi iasa ceva frumos....o sa incep cu jantele,angels,stopuri si pachetul m exterior(deocamdata)...dupa un timp ma voi gandi si la o capota carbon,aripi m,etc

Link to comment
Share on other sites

mai bine cumperi un ///M daca iti place cum arata , nu are rost sa transformi un E46 in ceace nu este.

 

 

din punct de vedere estetic eu zic ca e o treaba m-packet... cred k si tie iti place cum se vede :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest BbMmWw
mai bine cumperi un ///M daca iti place cum arata , nu are rost sa transformi un E46 in ceace nu este.

 

 

vreau o masina care sa o folosesc zilnic,avand in vedere ca in Bucuresti e criminal traficul nu prea se merita sa chinui un M 100km zilnic prin Buc........oricum nu imi iau vreun motor mic,ci unu de 2500 cmc,192cp care in opinia mea are un raport bun de putere-consum

 

 

 

 

 

Multumesc tuturor pt sfaturi si informatii......astept cat mai multe

Link to comment
Share on other sites

Sper ca nu este o pb ca am trecut aici url-ul site-ului, insa am vazut paket aerodinamic de vanzare aici http://www.ejante.ro/?x=categorii&rad=138&id_c=138. Poate te ajuta...

exact!!!.....am vb si eu cu Calin de la Arad si are preturi bune ..... paket m exterior (bari si praguri) 1000euro....sigur te ajuta, vorbeste cu el!

Link to comment
Share on other sites

Pachetul M exterior de E46 este 666 euro pe salesafter.de, dar e aiurea ca nu au pe stoc, am trimis pe cineva, a lasat banii si la alt drum mi-l aduce cand il vor avea.

 

Din cate stiu, nu include si scuturi, aparatori de noroi, etc..

 

A da? Ca sa vezi.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Exterior complet ti-l comanzi singur de pe net , sau ti-l aduce cineva pentru 1000e , vb cu Calin.

 

De vopsit , sunt 4 piese , undeva la 400e.

 

P.S. Oglinzile de M nu sunt incluse in pachet din cate stiu eu si separat se gasesc greu si sunt foarte scumpe :twoup:

Link to comment
Share on other sites

P.S. Oglinzile de M nu sunt incluse in pachet din cate stiu eu si separat se gasesc greu si sunt foarte scumpe :twoup:

Nop....sigur nu sunt incluse si oglinzile...dar daca vb cu calin sigur se rezolva la pret bun!

Link to comment
Share on other sites

Guest BbMmWw
hai ca mi am cam facut o idee.......cu 3000E creca iese ceva deosebit,abia astept sa imi cumpar e46,dar mai am de asteptat ceva..............va multumesc
Link to comment
Share on other sites

M II Verkleidung vorne + hinten

M Schwellerleisten links + rechts

M Nebelscheinwerfer links + rechts

Anbauteile

 

 

Daca il ia de pe salesafter.de, ca de acolo am vazut ca si-a pus poza pe site, sigur le are.

 

Faza e ca acum pretul pe salesafter a sarit la 1083 Euro. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

M II Verkleidung vorne + hinten

M Schwellerleisten links + rechts

M Nebelscheinwerfer links + rechts

Anbauteile

 

 

Daca il ia de pe salesafter.de, ca de acolo am vazut ca si-a pus poza pe site, sigur le are.

 

Faza e ca acum pretul pe salesafter a sarit la 1083 Euro. :twoup:

Oricum am vb la reprezentanta mai demult si mi-au zis ca ma cost doar pt exteriorul (eu numai ala il vreau) 50.000.000lei, cu TVA si fara manopera si vopsea, deci tot undeva pe acolo daca se ia pe firma!

Link to comment
Share on other sites

Pai aia de la salesafter sunt niste bulangii se pare, pana acuma era pretul pe site 666 euro. A fost cineva acolo sa imi cumpere, au zis ca nu au momentan pe stoc, sa revina, am inteles ca le-a lasat si ceva bani. Acum pretul e 1083 euro pe site, si probabil or avea pe stoc, dar ma intreb la ce pret mi-l vand acum.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.