Jump to content

nelamuriri legate de e90


alex 83

Recommended Posts

Profesionalu e cu harta iar cel bussines cu sageti.Profesionalul mai are un dvd-rom in plus acolo in bord si poate face split screen pentru afisarea concomitenta a navigatiei si computerului de bord.La masinile fabricate pana la sfarsitul anului 2006 navigatia bussines citea mp3 iar cea profesionala nu,oricum cu un update se soft se rezolva si aia. Edited by tzucul
Link to comment
Share on other sites

Profesionalu e cu harta iar cel bussines cu sageti.Profesionalul mai are un dvd-rom in plus acolo in bord si poate face split screen pentru afisarea concomitenta a navigatiei si computerului de bord.La masinile fabricate pana la sfarsitul anului 2006 navigatia bussines citea mp3 iar cea profesionala nu,oricum cu un update se soft se rezolva si aia.

Ok!Ms frumos! :twoup:

Si inca ceva:toate E90 au intrare IPod in cotiera?Sau doar cele cu cotiera "despartita" in 2? :twoup:

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

Pai daca ai idrive poti sa vezi si tu daca ai filtru de particule sau nu.In meniu la service unde iti arata si cat mai faci cu uleiul,placute si asa mai departe apare si filtru asta.Ar mai fi varianta ca el sa fii montat anterior. Edited by tzucul
Link to comment
Share on other sites

Si inca o chestie :twoup:

 

De ce unele 320d au iesirea de la esapament indoita in jos si la unele e dreapta? Vad ca ambele variante au filtru de particule sau cel putin asa scrie in descriere...

 

Eu stiam ca daca e diesel si are Euro3 are teava in jos, daca are Euro 4 are teava dreapta...

Link to comment
Share on other sites

Eu stiu ca toate E90(320d) au Euro 4,indiferent de teava :twoup:

 

Mda scuze... eu asa stiam la E60... nu E90!

 

Eu stiu ca toate E90(320d) au Euro 4,indiferent de teava :twoup:

 

 

Oricum, ai grija, ca tocmai ce am dat un search pe mobile pt un 320D din 2005, si am selectat Euro 3, si am gasit si E90'uri la list of search results. Acum nu stiu daca anunturile au fost puse din greseala cu Euro 3 sau chiar au Euro 3. Cert este ca sunt aproape de 1000 de E90'uri care sunt puse la vanzare pe mobile ca avand Euro3.

Link to comment
Share on other sites

Emissions Sticker

4 (Green) (232)

1 (None) (5)

3 (Yellow) (1)

 

Si la restul nu cred ca au specificat...In fine,o sa fiu atent. :twoup:

 

L.E. Asta e singuru Euro3,un E46 320dA...

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=2

 

 

Emissions Sticker - nu stiu ce e :twoup: Eu am pus la search doar Euro 3 si atata :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Profesionalu e cu harta iar cel bussines cu sageti.Profesionalul mai are un dvd-rom in plus acolo in bord si poate face split screen pentru afisarea concomitenta a navigatiei si computerului de bord.La masinile fabricate pana la sfarsitul anului 2006 navigatia bussines citea mp3 iar cea profesionala nu,oricum cu un update se soft se rezolva si aia.

Ok!Ms frumos! :twoup:

Si inca ceva:toate E90 au intrare IPod in cotiera?Sau doar cele cu cotiera "despartita" in 2? :twoup:

 

 

Toate au intrare audio (jack 2,5) in cotiera pentru orice sursa externa. Din ce imi aduc aminte, optional puteai comanda intrare USB. N-am luat-o si-mi para un pic rau acum...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.