Jump to content

BMW 325 Ci - Lambo Doors


Sinner

Recommended Posts

Cel de la stergatoare se numeste TEMPORIZATOR.

 

TEMPOMAT se refera la functia de pilot automat........prin care poti regla viteza de rulare, poti mari sau frana din butoane. In acelasi timp poti reveni la viteza presetata doar prin apasarea unui buton.

 

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

temporizator au si daciile din 97...

mai putin loganul :twoup:

 

 

anyway.... am vazut anunturi de vanzare cu masina asta

mie mi se pare chiar interesanta

frumusica e, culoarea e si mai ok, doar ca tin eu minte ca parca avea un pret cam mare (posibil sa ma insel)

Link to comment
Share on other sites

polemici interminabile legate de un termen pe care l-am gresit.. fatalitate nu?

intrebarea mea catre astia care pisati fiecare cuvant si va dati rotunzi, este cand v-ati uitat ultima data la crucea cardanica sa vedeti daca se intampla ceva in neregula pe acolo.. ca deh aveti bmw.. tre sa stiti treburi.

 

diferenta e ca eu chair admit cand o dau in bara asadar.. mea culpa. :twoup: see..? nu a durut foarte tare.

 

orice masina are un pret, orice pret este negociabil, pachet M nu are true, again mea culpa.. (iar.. nu a durut). Ideea este alta.. cui ii palce ok, cui nu, sanatate.

 

Orgoliile ieftine nu cred k au ce cauta pe un forum unde oamenii se aduna la un loc din aceeiasi pasiune comuna.. zic eu.. nu? rautatile ieftine tineam sa le inteleg pe site uri de alt gen de masini.. unde oamenii ce aveau 1300 cred k au avioane acum etc..

 

Va multumesc pt corectari.. fiecare poate gresi bre, asadar.. haida sa fim sanatosi si mai putina carcoteala ca nu aduce nimic bun.

 

Poate ma prezentez la o adunare.. nu de alta dar pana acum am tot studiat caracterele celor ce vin si.. hmm inca nu eram hotarat.. pre amulta raca din aprtea unora catre ceilalti.. yak.. nu le inteleg..

 

bafta.

Link to comment
Share on other sites

Pff! da stiu ca te agiti, nu gluma! Daca ti s-a parut ca ti-a sarit cineva in cap, sa fii sanatos si sa te impaci cu ideea. Dar noi defapt (sau eu, cel putin) incercam sa ma lamuresc daca e corect ce sitam eu (tempomat = cruise control) sau e gresit. D-aia e forum, ca sa lamuresti unele lucruri, nu? :twoup: Deci nu te mai "ataca"!

 

A, si inca ceva: "poate ma prezentez la o adunare"? Aici chiar ai avea nevoie de putin mustrare, pt ca meriti :twoup:

Link to comment
Share on other sites

nu ma atac bre, nu ma refeream la tine :twoup:

ideea este sa nu se mai poarte discutii ironice cand unul sau altul greseste..etc. errare umanum est vorba bulgarului hea he ahea.

 

de vreo 3 WE-duri in coace nu is in buc.. de aia nu prea am cum.. plecat de vineri adica.. si parca vnerea era adunarea nu:P ?

Link to comment
Share on other sites

Eu unul ti-as recomanda o atitudine mai putin ofensiva si mai mult la nivelul nostru...ca nimeni nu se da rotund pe aici. Si exprimarea ta lasa un pic de dorit. Pana la urma tu ai ales sa intrii intr-o comunitate si eventual ar fi ideal sa respecti oamenii care exista in acea comunitate cu toate problemele lor....

 

 

Daca cineva iti da un sfat sau un comentariu o face pentru simplul fapt ca poate...si de aceea exista un forum...

 

Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic. In rest, s-o stapanesti sanatos si sa ai parte de multe aventuri frumoase alaturi de ea.

 

 

PS: Referitor la crucea cardanica, stai tu linistit, ca multi dintre noi au dat si motoare jos, au schimbat cutii, etc...

Link to comment
Share on other sites

de vreo 3 WE-duri in coace nu is in buc.. de aia nu prea am cum.. plecat de vineri adica.. si parca vnerea era adunarea nu:P ?

 

Lol! Tu tot nu ai inteles ideea? Hai ca iti explic eu ca sa nu mai rada si altii :twoup: Se zice "poate ma prezint la adunare" nu "poate ma prezentez" :twoup:)

 

Dar, ma rog, poate ai vrut doar sa vorbesti "la misto"..

Link to comment
Share on other sites

cand am zis prezentez era la caterinca, la capitolul gramatici am sechele vis a vis de anumite specimene.

Asadar.. nu ma deranjeaza sa fiu corectat, stiu sa recunosc daca o fixez in bara. Orgoliile prostesti nu isi au locul.

 

Apreciez locurile din care invat ceva si unde oamenii stiu sa fie la locul lor si sa nu se ia in contre sau alte erectii verbale prostesti. Suntem aici pt o pasiune comuna.

 

Thanks si scuze daca am fost interpretat gresit. cheers.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

si eu ma pricep la oina.. tre sa dai cu batul intr-o minge.. nu..!?

prietene daca iti holbezi ochii mai bine vezi ca exista si sistem de spalare a farurilor, daca eventual te mai interesezi in stanga si in dreapta.. afla ca numai pe instalatiile xenon exista la vremea aia optiune de spalare far.

 

Asadar, intru lamurirea dilemei tale existentiale referitoare la masina asta, afla ca sune xenon echipare bmw.

 

stai jos. 4 (patru).

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

din fericire pentru mine, nu le mai am.

nu se potriveau masiii mele, deoarece in afara de usi nu mai avea alte elemente optice schimbate si er precum nuca in perete, si chelului tichie de margaritar ii trebe.

 

Le-am dat asadar, acum ma bucur de o deschidere facila si confortabila a usii.. god.. i hated those things.

 

Sunt dragute doar cand stai in parcare si vrei sa te dai mare.. dar.. am stat sa ma gandesc de cate ori fac asta intr un an.. si de cate ori in fiecare zi nu am nevoie de treaba asta..

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.