Jump to content

my BMW


lup

Recommended Posts

320 D 2004,143 000 km,optiunile sunt de ajuns se vad in poze(scuze de calitate sunt facute cu telefonul)

 

sper sa va placa!

 

O intrebare ,la cat se schimba treapta la diesel pt a proteja turbina ???am avut numai benzinar

Edited by lup
Link to comment
Share on other sites

320 D 2004,143 000 km,optiunile sunt de ajuns se vad in poze(scuze de calitate sunt facute cu telefonul)

 

sper sa va placa!

 

O intrebare ,la cat se schimba treapta la diesel pt a proteja turbina ???am avut numai benzinar

 

pe la 3000 se schimba

daca mergi preponderent prin oras nu vei reusi sa schimbi la turatia optima si vei fi predispus la infundari de turbina ,asa ca la sfarsit de saptamana mai calc-o putin , dar totusi nu sari de 4000

 

a-propos , la modul cel mai sincer , cum se aude harman-kardon pe langa audi concert (asta daca ai pus urechea intr-un audi a4)

Link to comment
Share on other sites

a-propos , la modul cel mai sincer , cum se aude harman-kardon pe langa audi concert (asta daca ai pus urechea intr-un audi a4)

 

foarte prost in comparatie cu concertu. Bose dupa parerea mea este mult peste HK. Dar este doar parerea mea.

Asculta muzica intr-o Mazda6 cu sistem Bose si intr-un Bmw cu Logic7. Foarte slab Logic-ul in comparatie cu Bose-le

Link to comment
Share on other sites

320 D 2004,143 000 km,optiunile sunt de ajuns se vad in poze(scuze de calitate sunt facute cu telefonul)

 

sper sa va placa!

 

O intrebare ,la cat se schimba treapta la diesel pt a proteja turbina ???am avut numai benzinar

 

bravo, sa te bucuri de ea

 

cat ai dat pe ea ? era deja inmatriculata ?

Link to comment
Share on other sites

320 D 2004,143 000 km,optiunile sunt de ajuns se vad in poze(scuze de calitate sunt facute cu telefonul)

 

sper sa va placa!

 

O intrebare ,la cat se schimba treapta la diesel pt a proteja turbina ???am avut numai benzinar

 

bravo, sa te bucuri de ea

 

cat ai dat pe ea ? era deja inmatriculata ?

ERA INMATRICULATA SI A COSTAT 13 000 E

Link to comment
Share on other sites

a-propos , la modul cel mai sincer , cum se aude harman-kardon pe langa audi concert (asta daca ai pus urechea intr-un audi a4)

 

foarte prost in comparatie cu concertu. Bose dupa parerea mea este mult peste HK. Dar este doar parerea mea.

Asculta muzica intr-o Mazda6 cu sistem Bose si intr-un Bmw cu Logic7. Foarte slab Logic-ul in comparatie cu Bose-le

 

 

exagerezi ..am auzit eu concert ...nu e peste HK dar ma rog poate ai tu ureche muzicala mai dezvoltata si sunt eu profan !

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
a-propos , la modul cel mai sincer , cum se aude harman-kardon pe langa audi concert (asta daca ai pus urechea intr-un audi a4)

 

foarte prost in comparatie cu concertu. Bose dupa parerea mea este mult peste HK. Dar este doar parerea mea.

Asculta muzica intr-o Mazda6 cu sistem Bose si intr-un Bmw cu Logic7. Foarte slab Logic-ul in comparatie cu Bose-le

 

 

exagerezi ..am auzit eu concert ...nu e peste HK dar ma rog poate ai tu ureche muzicala mai dezvoltata si sunt eu profan !

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa! :) Cum ti se pare dieselul pana acum? Mie unu' nu-mi place deloc sunetul motorului diesel. Zici ca-i tractor... <_<

mie tocmai sunetul imi place la diesel si cuplul motor, pe care nu il ai la benzina.

Il ai si la benzina daca ai supraalimentare ca la diesel, no biggie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.