Jump to content

Vreau un BMW E46


sabasanu

Recommended Posts

L-am luat

 

 

post-13261-1226759841_thumb.jpg post-13261-1226759846_thumb.jpg post-13261-1226759834_thumb.jpg

Felicitari !

 

Am citit ce ati zis pana acu si ....stau si ma gandesc ...dupa parerea unora am luat teapa ...eu nu prea am parerea asta ...am cumparat in august un 320d din 2000 din germania , costuri:

7200 euro masina

130 euro nre provizorii 1 luna germania

150 euro motorina germania-romania

620 euro taxa mediu

aprox 200 euro acte romania si asigurare obligatorie pe 6 luni ...

(Cazarea a fost gratuita pt k am stat la cumnatul meu care lucreaza acolo :) )

Total: ~8300 euro

Masina a fost f bine ingrijita - nu zgarieturi nu greieri nu batai, 218.000 km reali, clima, senzori parcare spate, cauciucuri iarna,8 airbaguri, ASC, ulei schimbat cu 1 luna inainte sa o cumpar + arcuri spate, revizii facute la timp la K&N si bavaria germania, carte service tot ....singura ch e k are sticlele de la faruri matuite de la autostrada... s`au "sablat" ca sa zic asa ...si un pic deteriorata emblema dp capota..au trecut 3 luni si deja au inceput sa apara pe capota zgarieturi de la pisici (FMM DE ANIMALE) si mici "atentii" de la stimabilii "colegi de trafic"..Deci ? Am iesit bine sau .... :) ?

Cum sa iei teapa.Masina arata foarte bine si pretul e OK.Felicitari pentru alegerea facuta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

de curand si fratele meu si-a cumparat un 320d din 2000, 172.000 km, climatronic, 2 geamuri electrice, xenon, trapa electrica, oglinzi rabatabile electric, senzori de parcare, lumina si ploaie cred, tapiserie din piele+textil, sistem Harman Kardon, jante aliaj pe 16+jante de tabla, oglinda retovizoare cu sistem antiorbire, casetofon+magazie de 6 cd-uri, scaune incalzite si bara fata de M, telefon, volan imbracat in piele in 3 spite si comenzi pe el si consumabile schimbate. toata investitia l-a ajuns pe la 9000-9500 euro nu stie nici el exact, fara taxa de inmatriculare. el e super multumit de masina, a vrut optiuni si a platit pt ele :). deci nu poti spune ca pe tine la ~8300 te-a ajuns mult.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.