Jump to content

Spatiu portbagaj la e46


adrianrus

Recommended Posts

:twoup: Foarte tare topicul :D sunt "cabluri" din alea elastice pt portbagaj si ii cauti o plasa speciala pt minge si o prinzi cumva...

 

Am cautat peste tot, prin supermarketuri si n-am gasit nimic.

Tot intr-o punga deasupra bateriei o tin! :twoup:

 

De ce esti masochist si o bagi in portbagaj cand ar putea foarte bine sa stea la picioarele pasagerilor din spate ?

 

Am incercat sa o tin si in spate (cu toate ca se misca) (desi ca pasager pun pariu ca nu ti-ar conveni) da e murdara, o tin in punga si se aude foarte tare!

Link to comment
Share on other sites

man... vezi ca deasupra la compartimentul din stanga sau dreapta.. ai ca un fel de maner.. la maneru ala de care tragi sa se desfaca "usa" de acces la zona aia, na cantu ala se foloseste ca sa agati plasele cand faci cumparaturi (nu radeti da am citit in manual), asa ca daca ai mingea intr-o punga, agata toarta de la punga de maneru ala...

 

post-6684-1219765705_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

man... vezi ca deasupra la compartimentul din stanga sau dreapta.. ai ca un fel de maner.. la maneru ala de care tragi sa se desfaca "usa" de acces la zona aia, na cantu ala se foloseste ca sa agati plasele cand faci cumparaturi (nu radeti da am citit in manual), asa ca daca ai mingea intr-o punga, agata toarta de la punga de maneru ala...

 

post-6684-1219765705_thumb.jpg

 

La mine nu este asa ceva!

 

Am gasit ceva pe net!

Link to comment
Share on other sites

:D Foarte tare topicul :D sunt "cabluri" din alea elastice pt portbagaj si ii cauti o plasa speciala pt minge si o prinzi cumva...

 

Am cautat peste tot, prin supermarketuri si n-am gasit nimic.

Tot intr-o punga deasupra bateriei o tin! :twoup:

 

De ce esti masochist si o bagi in portbagaj cand ar putea foarte bine sa stea la picioarele pasagerilor din spate ?

 

Am incercat sa o tin si in spate (cu toate ca se misca) (desi ca pasager pun pariu ca nu ti-ar conveni) da e murdara, o tin in punga si se aude foarte tare!

 

foarte tare topicu !!!

se poate cumpra un saculet(tip plasa) cu cartofi de la supermarketu' din colt. oricum, in afara de noi forumistii nu o sa stie nimeni cu ce ai legat tu mingea. :D

(buna chestia cu legatu' de triunghi :twoup: )

ar mai fi si alte variante, dar daca veni vb. de plase si supermarket...

Link to comment
Share on other sites

vezi cum e sa am masina fullll options fara piele si navigatie ? macar am toarta pentru plase in portbagaj daca tot a fost masina taxi..

 

Cu plasa aia din link nu te descurci... improvizezi un carlig ceva, de "tavanu" portbagajului ca sunt gauri la greu.

 

:twoup:

 

De aici am sa aleg ceva. Sper sa nu fie mici!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.