Jump to content

demontare oglinda


Recommended Posts

Sa inteleg ca ai spart oglinda cu totul si trebuie una noua intreaga?

Poate cadeam la o intelegere cu oglinzile alea de E46 coupe care se ridica in sus ca la seria 7.Imi dai oglinda ta buna care ti-a mai ramas si diferenta.

12520[/snapback]

 

Daca te referi la mine, nu e intreaga :blink:

Ma uitam doar cum zice BMW ca s-ar scoate, ca mi se pare ca nu mai dezbureste pe dreapta.

 

PS: Mai am si o pereche de oglinzi crapate intentionat. Le pun cand parchez prin ghetto :)

Link to comment
Share on other sites

Daca te referi la mine, nu e intreaga :blink:

Ma uitam doar cum zice BMW ca s-ar scoate, ca mi se pare ca nu mai dezbureste pe dreapta.

 

PS: Mai am si o pereche de oglinzi crapate intentionat. Le pun cand parchez prin ghetto :)

12521[/snapback]

 

Ma referam la Cyborg ma.Tu nu mi le-ai dat intregi nici pe E39 :)

Link to comment
Share on other sites

Ma referam la Cyborg ma.Tu nu mi le-ai dat intregi nici pe E39 :)

12523[/snapback]

 

geamul nu mai stiu pe unde e, dar e ca o panza oricum, nu vezi nimic in el, rama am aruncat-o, iar carcasa am pastrat-o si o folosesc pe post de lopata la curatat zapada de pa masina :) este o lopata originala bmw, mai pui ca-i la culoarea masinii :blink: face parte din trusa masinii acum. oricum nu prea ai ce face cu ea pt. ca are clemele rupte, toate 4.

Link to comment
Share on other sites

geamul nu mai stiu pe unde e, dar e ca o panza oricum, nu vezi nimic in el, rama am aruncat-o, iar carcasa am pastrat-o si o folosesc pe  post de lopata la curatat zapada de pa masina :) este o lopata originala bmw, mai pui ca-i la culoarea masinii :blink: face parte din trusa masinii acum. oricum nu prea ai ce face cu ea pt. ca are clemele rupte, toate 4.

12527[/snapback]

 

Deci ai nevoie de o oglinda completa.Eu iti dau 2 oglinzi de coupe care se ridica in sus cand le rabatezi,ca la 7-le nou,si tu imi dai oglinda care ti-a ramas buna pe masina,si diferenta.

Link to comment
Share on other sites

wlf: tata, nu te supara, dar nu le-as da jos pe ale mele pentru nimic.

12704[/snapback]

 

Nu ma supar deloc.Eu incerc doar sa imi vand marfa.Credeam ca iti trebuie o oglinda noua,si ma gandeam ca astea de coupe arata mult mai bine ca cele clasice.

Sunt originale de E46 coupe din 2002,tot noi,potriveau perfect,ar fi fost un fel de "facelift".Sa nu ai impresia ca sunt cine stie ce kich-uri.

Mie imi trebuia a ta ca sa o pun pe E39(sunt la fel cu cele de E46),iar oglinzile de M3 pe care le mai am le pun pe E34.Imi pare rau sa vand E39le si sa il dau cu oglinzile de M3 pe el,si pe E34 sa raman cu alea originale naspa.

Edited by wlf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.