Jump to content

E39 535i


Ciupanezu

Recommended Posts

Serios, chiar nu am chef de morala ta.

Accept moralĂŁ de la pĂŁrinĂži, de la apropiaĂži, de la oameni pe care-i cunosc bine Âşi pe care-i respect, nu de la utilizatorii unui forum.

Ai o problemĂŁ legatĂŁ de mine, tot timpul ĂŽncerci sĂŁ mĂŁ ataci, indiferent de subiect.

Nu am nevoie de astfel de discuĂžii.

Te atac pentru ca tot timpul judeci cu jumatati de masura.

Mai sus emiti judecati de valoare de genul "E clar cĂŁ e pĂŁcat sĂŁ ai o maÂşinĂŁ puternicĂŁ cumpĂŁratĂŁ doar ca sĂŁ fii vĂŁzut cu ea Âşi sĂŁ-Ăži arĂŁĂži statutul." si acum faci pe mironosita.

 

Te atac pentru ca m-am simtit ca dracu cand la o intalnire a clubului la Parlament politia ne fila. Niciodata in viata mea pana atunci, in grupul meu de cunostinte, nu am fost filat de politie. Si tu ai un filmulet pe net care arata de ce politia fileaza posesorii de BMW-uri la Parlament.

 

Nu mĂŁ intereseazĂŁ astfel de critici pentru cĂŁ sunt sigur cĂŁ Âşi pe tine te intereseazĂŁ performanĂžele maÂşinii tale Âşi cĂŁ nu circuli doar cu vitezĂŁ legalĂŁ, prin urmare nu eÂşti ĂŽn mĂŁsurĂŁ sĂŁ mĂŁ judeci.

Ma intreb daca Dumnezeu are carnet, pentru ca orice alt sofer de pe lumea asta, indiferent de masina pe care o conduce, a depasit limita de viteza si deci nu are dreptul sa te judece. :)

Link to comment
Share on other sites

Păi eu spun ceea ce gândesc.

 

Nu este treaba ta să mă educi, să ĂŽncerci să-mi schimbi părerile, te asigur că nu vei reuşi.

 

Asta e părerea mea, care-i problema?

E o prostie să ai o maşină puternică doar pentru a face impresie.

Ăi dispreţuiesc pe cei care au maşini puternice sau scumpe doar pentru a-şi arăta nivelul financiar.

 

O maşină performantă trebuie să fie o sursă de adrenalină, libertate, relaxare, nu de perie pentru un orgoliu nemăsurat.

 

Nu te-a filat poliţia.

Dacă erai filat, nu ai fi ştiut. :)

 

Poliţia ĂŽşi face apariţia la astfel de ĂŽntâlniri pentru a lua numerele maşinilor care se adună pentru a ţine o evidenţă a celor care fac curse.

Nu sunt prea eficienţi, se fac multe curse ilegale şi poliţia nu prinde pe nimeni.

 

Nu cred că eu stric imaginea posesorilor de BMW, exagerezi foarte mult.

 

Dacă eşti atât de responsabil şi ĂŽţi permiţi să dai lecţii de morală, mergi cu 50 km/h pe prima bandă.

 

L.E: De ce foloseşti un detector de radar?

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Următoarea maşină o voi cumpăra din banii mei.

 

 

:) :) :) ....cel putin haios..

 

la fel cum intretii si e39 ?!

 

eu am magazin de piese propriu si personal..deci imi intretin singur masina...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Faina!

 

Daca as fi in locul tau as ignora invidiosii respectiv bastanii. Daca va tine buzunarul puteti sa va deschideti muzeu de masini si sa va spalati masina cea mai forte in fata blocului, sa vada lumea ca aveti.

 

Nu inteleg cum poti pretinde de la un om sa renunte la o placere, sau pasiune. Asta este drogul lui, foarte bine ca nu este altul, si cu atat mai bine ca nu sunt victime!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Trimite-i pm lui alex_maniacu_91 pentru sticker.

 

frumoasa si ingrijita masina ta, arata foarte bine la caroserie si mai ales cu faruri,stopuri,bari de facelift si jentile de exclusiv mie imi plac,am avut si eu 525d din 2002 si avea aceleasi jante si mi-au placut pt niste jante stok,succes in continuare :)

 

Mulţumesc!

 

Nu am jante de Exclusive Edition.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Trimite-i pm lui alex_maniacu_91 pentru sticker.

 

frumoasa si ingrijita masina ta, arata foarte bine la caroserie si mai ales cu faruri,stopuri,bari de facelift si jentile de exclusiv mie imi plac,am avut si eu 525d din 2002 si avea aceleasi jante si mi-au placut pt niste jante stok,succes in continuare :)

 

MulĂžumesc!

 

Nu am jante de Exclusive Edition.

in primele poze asa ma vazut,cred ca dupa aia i pus jneti de M :)

Link to comment
Share on other sites

Deja topic-ul s-a transformat intr-un case study.....Pe mine personal chiar nu ma intereseaza daca este sustinut sau nu de parinti. Ai mei de ex ma tot freaca la cap ca imi cheltui banii pe masina si nu pe lucruri utile, deci intr-un fel mi-as fi dorit sa am un sprijin financiar din partea lor. Pentru mine Ciupanu de fiecare data cand vorbesc cu el da dovada de o pasiune desavarsita in domeniul masinilor, iar din acest motiv il sprijin si il sustin. Referitor la rautatile dupa aici, nu le vad rostul....
Link to comment
Share on other sites

ÂŞi mie ĂŽmi pare rĂŁu pentru tine...

 

Deja topic-ul s-a transformat intr-un case study.....Pe mine personal chiar nu ma intereseaza daca este sustinut sau nu de parinti. Ai mei de ex ma tot freaca la cap ca imi cheltui banii pe masina si nu pe lucruri utile, deci intr-un fel mi-as fi dorit sa am un sprijin financiar din partea lor. Pentru mine Ciupanu de fiecare data cand vorbesc cu el da dovada de o pasiune desavarsita in domeniul masinilor, iar din acest motiv il sprijin si il sustin. Referitor la rautatile dupa aici, nu le vad rostul....

 

MulĂžumesc pentru aprecieri! :)

Link to comment
Share on other sites

intrebare :) cand ai pus jantele alea..care par pe 18..a trebuit sa faci vreo modificare la suspensie...?? orice...

 

Am suspensie de M. (sport)

 

ET-ul fiind 15?sau cat?

 

Eu am ET22 faÞã-spate dar am ºi punÞi la fel ca pe M5.

Pe un E39 normal, ating În amortizoare jantele din faÞã, am probat.

 

Am vrut sã am buzã latã faÞã-spate, toate jantele au lãÞimea de 9.5j.

Dacã pui jante de 8j pe faÞã ºi de 9.5j pe spate, nu vei avea nici un fel de probleme.

Link to comment
Share on other sites

intrebare :) cand ai pus jantele alea..care par pe 18..a trebuit sa faci vreo modificare la suspensie...?? orice...

 

Am suspensie de M. (sport)

 

ET-ul fiind 15?sau cat?

 

Eu am ET22 faÞã-spate dar am ºi punÞi la fel ca pe M5.

Pe un E39 normal, ating În amortizoare jantele din faÞã, am probat.

 

Am vrut sã am buzã latã faÞã-spate, toate jantele au lãÞimea de 9.5j.

Dacã pui jante de 8j pe faÞã ºi de 9.5j pe spate, nu vei avea nici un fel de probleme.

si care ar fi ET-ul potrivit..pt un e39 normal?scuze de offtopic!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.