Jump to content

A fost odata .......


Stefann

Recommended Posts

bravo tie, daca-ti este de vanzare e cea mai buna alegere, dar totusi pacat de masina.

 

Asta e , nu am de ales . Vreau altceva , vreau mai nou , vreau benzinar , altceva una peste alta .

 

Masina acu nu mai are nimic pe ea , nu mai are bara de //M , jante , stopuri cu led , faruri xenon , cotiera , cd , trimuri alu , schimbator m , cd player ..... cam astea in mare.

 

Ce sa ii faci ? Asta e viata......romanii nu platesc optiuni ...... daca cerea pe masina asta din 2000 11000-11500 ma lua lumea la misto.....

 

@Ciupanezu Momentan pana acu circa 2300-2500e.

Edited by Stefann
Link to comment
Share on other sites

De aia am spus bravo tie,...

 

Asta e viata . Frumos frumos , dar nimeni nu plateste . Asa e toata lumea multumita .

 

Mi s-a rupt sufletul cand am dat jos pe ea (mai ales dupa munca si pasiunea cu care am facut-o) , dar nu am avut de ales.....

 

Poate e mai bine asa.....

 

@Ciupanezu intradevar , a meritat efortul , dar parca nu s-a meritat , mi-a rupt sufletul . Asta e viata !

Edited by Stefann
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina...sper sa iti iei alta mai buna :twoup: In ceea ce priveste vanzare depinde foarte mult si zona in care vinzi masina...uite de ex in zona mea, zona bucovinei masinele se dau foarte scump....mai inspre bucuresti cu aceleasi dotari si km apropiati cu 1500-2000e diferenta :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Corect .

 

Dupa asta , vine saptamana viitoare sper , un 320ci 2004 face lift cu super dotari , 2.2 170cp , jante pe 19 , o gramada de chestii.

 

O sa deschid si cu ea un topic.

 

P.S. Probleme cu politia ? Probabil de 2-3 ori m-a oprit pentru folii , niciodata nu am patit nimic ..... poate am avut eu noroc !

Edited by Stefann
Link to comment
Share on other sites

Pai da 10.000 pe ea ca 11500 i se pare scump si dupa ce o ia pune aceleasi lucruri ca pe aia de 11500 si il ajunge vreo 13-14 mii :twoup: da el nu batman batman :twoup:

 

Foarte puĂžini fac astfel de modificĂŁri, majoritatea maÂşinilor sunt stock.

 

Reviziile Âşi pneurile sunt ĂŽn general cele mai mari investiĂžii.

Link to comment
Share on other sites

Ma uitam pe e46fanatics la sectiunea vanzari auto si am obesrvat ca si in State multi fac aceeasi manevra ca si tine, initial incearca sa vanda masina cu toate modificarile posibile facute de ei dupa care o fac stock si restul se vinde separat...si oamenii vand masini suparate adica facute frumos, umblate si la motor...asta-i viata, romanii sunt maestrii la tiganeala cand e vorba de bani...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.