Jump to content

Problema far xenon


Calinu

Recommended Posts

pai sunt 2 posibilitati> becu sau siguranta

becul e ok.l-am inversat...si era bun...sunt mai multe posibilitati, ridicator tensiune, bloc lumini, ...balastul ala ce-i in far...siguranta si becul sunt cele mai fericite daca ti se intampla

Edited by saplacan
Link to comment
Share on other sites

pai sunt 2 posibilitati> becu sau siguranta

totusi, care e pozitia la siguranta...sau macar valoarea ca eu am luat cateva la rand dar nu era nici una arsa?

 

 

Panoul de sigurante de la E46 este postat de cateva ori pe forum, in lb engleza.

Link to comment
Share on other sites

pai sunt 2 posibilitati> becu sau siguranta

totusi, care e pozitia la siguranta...sau macar valoarea ca eu am luat cateva la rand dar nu era nici una arsa?

 

 

Panoul de sigurante de la E46 este postat de cateva ori pe forum, in lb engleza.

domnu meu, daca tot faci otreaba fa-o pana la capat. ...:) dar las ca-l caut eu.Merci

Link to comment
Share on other sites

pai sunt 2 posibilitati> becu sau siguranta

totusi, care e pozitia la siguranta...sau macar valoarea ca eu am luat cateva la rand dar nu era nici una arsa?

 

 

Panoul de sigurante de la E46 este postat de cateva ori pe forum, in lb engleza.

domnu meu, daca tot faci otreaba fa-o pana la capat. ...:) dar las ca-l caut eu.Merci

 

Cauta in posturile mele, parca prin luna februarie l-am postat, daca retin bine. Nu pot sa il repostez, am mai luat warn pe motiv de spam....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.