Jump to content

anunt autovit


bmw 346

Recommended Posts

ceea ce e clar e ca nu are 130 mii :))

 

nu stiu ce sa zic, de ce nu ar avea doar 130k.. daca in germania a avut doar un singur proprietar, care intre timp si-a cumparat un e46, a tinut-o in garaj pana s-a hotarat sa o vanda.

e doar o parere, dar cazurile astea sunt dese.

rar am vazut o masina adusa, cu mai mult de un proprietar in germ. e si cartea care confirma reviziile si nr de km.

Edited by increatul98
Link to comment
Share on other sites

ceea ce e clar e ca nu are 130 mii :))

 

nu stiu ce sa zic, de ce nu ar avea doar 130k.. daca in germania a avut doar un singur proprietar, care intre timp si-a cumparat un e46, a tinut-o in garaj pana s-a hotarat sa o vanda.

e doar o parere, dar cazurile astea sunt dese.

rar am vazut o masina adusa, cu mai mult de un proprietar in germ. e si cartea care confirma reviziile si nr de km.

cartile service se vand in DE cu 10 euro bucata... nu lua totul de bun, si nemtii au uscaturile lor.

Link to comment
Share on other sites

asta cu cartile chiar nu o stiam, mersi de info.. :)

ziceam ca daca a avut un singur propr, chiar e posibil ca in ultimii ani sa nu mai fii circulat cu ea, sau sa fi circulat f putin, avand in vedere vechimea, si poate uzura morala..

on-topic: masina e draguta, poate se mai poate umbla putin la pret.

Link to comment
Share on other sites

In poza cu interiorul, are pe sticla de la ceasurile de bord lipit un sticker.

Sub sticker s-ar putea sa fie un martor aprins, si in felul asta sa fie mascat.Eu am patit asa, si era martorul de la AIRBAG aprins.S-a rezolvat cu tester-ul, era vb de o eroare de la pretensionare centura dreapta...

E bine de verificat inainte de cumparare!

 

Toate bune!

Link to comment
Share on other sites

In poza cu interiorul, are pe sticla de la ceasurile de bord lipit un sticker.

Sub sticker s-ar putea sa fie un martor aprins, si in felul asta sa fie mascat.Eu am patit asa, si era martorul de la AIRBAG aprins.S-a rezolvat cu tester-ul, era vb de o eroare de la pretensionare centura dreapta...

E bine de verificat inainte de cumparare!

 

Toate bune!

si eu m-am gandit la smecheria asta cand am vazut prima oara pozele dar cred ca daca vroia sa mascheze martorul gasea o posibilitate mai eleganta pentru ca prin sticker sau pe langa el se vede.

Link to comment
Share on other sites

asta cu cartile chiar nu o stiam, mersi de info.. :)

si cred ca nici pe asta nu o stiai.. se deseneaza o stampila pe o guma de sters si se incepe service-ul, cit vrei cum vrei :lol: si toata afacerea costa 10 euro, o guma de sters si un pix.

 

on-topic: mie mi se pare masina FOARTE frumoasa.. cit despre stickere si alte dracovenii, cred ca orice discutie in plus despre asta se rezolva la tester, poti sa mergi cu cea mai mare incredere, ti-o recomandam toti ;)

Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina,arata bine pentru varsta ei,am si condus-o,si merge ok in comparatie cu e46 meu cu care sunt obisnuit.intra devar ala e un stiker cu viteza,n are martor aprins,acum are jante pe 18,vopseaua arata putin ciudat in unele locuri,nu ca ar fi facuta de la vreu accident,cred ca de la vechime.Interiorul e curat,uzura f putina chiar si la volan si scaun.am ramas placut incantat,la bani a lasat destul,masina a fost a unei fete(manuela),luata de la privat.
Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina,arata bine pentru varsta ei,am si condus-o,si merge ok in comparatie cu e46 meu cu care sunt obisnuit.intra devar ala e un stiker cu viteza,n are martor aprins,acum are jante pe 18,vopseaua arata putin ciudat in unele locuri,nu ca ar fi facuta de la vreu accident,cred ca de la vechime.Interiorul e curat,uzura f putina chiar si la volan si scaun.am ramas placut incantat,la bani a lasat destul,masina a fost a unei fete(manuela),luata de la privat.

 

pai si? o vedem la sectiunea Masina mea ?

 

 

 

 

PS Ai grija daca era obisnuita cu Manuela... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.