Jump to content

Scurgere lichid


Recommended Posts

Am observat la vulcanizare o scurgere de lichid chiar prin suportul de cric de sub portiera dreapta-fata. L-am sunat pe tipul de la vanzari de la Automobile Bavaria care mi-a zis c-ar fi returul de la aerul conditionat. Problema e ca nu prea am folosit aerul pe frigul asta. Plus ca pare cam densa scurgerea pentru un retur de aer. I-am suspectat pe aia de la vulcanizare ca mi-au spart vreo conducta cu cricul, dar nu e nimic ia zona aia... Lichidul nu e uleios, nu miroase a benzina si nici a detergent. Am observat ca se intensifica pe ploaie sau cand curat parbrizul cu lichid. Sa fie scurgerea de la parbriz? Treaba e ca pe stanga nu curge...

 

Va multumesc anticipat,

Alexandru-Florentin Popescu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.