Jump to content

Eu nu blochez intersectia!


Rares

Recommended Posts

dap!

 

cam asa ceva...

 

@Tien: stau si ma gandesc daca nu cumva, prin acest topic atat de ostentativ, ai vrut sa retrezesti spiritul civic in fiecare dintre cei care te-au apostrofat... daca asta ai intentionat, ai cam reusit, daca nu, oricum efectul s-a produs.

 

bafta oricum la 0TV !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dap!

 

cam asa ceva...

 

@Tien: stau si ma gandesc daca nu cumva, prin acest topic atat de ostentativ, ai vrut sa retrezesti spiritul civic in fiecare dintre cei care te-au apostrofat... daca asta ai intentionat, ai cam reusit, daca nu, oricum efectul s-a produs.

 

bafta oricum la 0TV !

 

vezi ca ai incurcat topicul cu asta!

sunt chestii diametral opuse

Link to comment
Share on other sites

nu am incurcat nimic... vezi postul #59 al lui Tien...

probabil ca am gresit eu cand am scris "stau si ma gandesc daca nu cumva, prin acest topic atat de ostentativ,"... trebuia post...

 

scuze, Rares... gandurile-mi erau bulversate, incercand sa inteleg ce isi doreste Tien de la viata :)

Link to comment
Share on other sites

A fost unul care de beat ce era a adormit la semafor, era masina incuiata, a stat acolo pana dimineata cand cu chiu cu vai politia l-a trezit, la Constanta parca a fost evenimentul, adormitul era ceva grangur... Edited by LoLa
Link to comment
Share on other sites

da' ce te faci cu aia care au permis, dar nu stiu sa citeasca???

 

sambata nu m-au mai tinut nervii si l-am scos pe unul fortat de pe banda 2... nu reactiona nici la semnalizare, nici la flash, nici la claxoane scurte...

Edited by b50xxl
Link to comment
Share on other sites

nu am incurcat nimic... vezi postul #59 al lui Tien...

probabil ca am gresit eu cand am scris "stau si ma gandesc daca nu cumva, prin acest topic atat de ostentativ,"... trebuia post...

 

scuze, Rares... gandurile-mi erau bulversate, incercand sa inteleg ce isi doreste Tien de la viata :)

n-ai cum! poate doar daca te imbeti rau de tot, dar si asa e grau.

 

asta e totusi topicul lui Rares

am vazut si alte stickere, cum sa le spun, militante prin puterea exemplului? destul de mare abtibildul: "Din aceasta masina nu se arunca gunoi pe strada"

 

foarte buna initiativa! despre masinile de la care zboara gunoaie pe geam - din pacate cele mai mari gunoaie raman in masina.

 

A fost unul care de beat ce era a adormit la semafor, era masina incuiata, a stat acolo pana dimineata cand cu chiu cu vai politia l-a trezit, la Constanta parca a fost evenimentul, adormitul era ceva grangur...

se numeste Nicusor Constantinescu, este presedintele CJ Constanta si e PSD-ist. detalii aici

 

@Rares: ti-ai pus stickerul?

 

postul 15

Link to comment
Share on other sites

au ... daca au dat de politisti ca aia de la pitesti ...

 

aia sunt tarani emancipati care au luat permisele pe spaga. Astia sunt cei mai periculosi tarani. Si stai linistit ca in toata tara se iau permise pe spaga, numai ca la Pitesti a rasuflat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.